25 Tuşlu 16 Renkli Novation Midi Klavye (Novation Launchkey Mini Mk3)

4,75
Marka : Novation
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺726,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺644,77(KDV Dahil)
₺79,34 'den başlayan taksitlerle

 

25 Tuşlu 16 Renkli Performans Butonlu Novation Midi Klavye

 

Kompakt yapısıyla ve bu minik duruşuna rağmen gösterdiği performanslarla, üzerinde sunmuş olduğu değişkenlik gösteren özellikleriyle göz önüne çıkan 25 Tuşlu 16 Renkli Performans Butonlu Novation Midi Klavye modeline gelin birlikte göz gezdirelim.

Çarpıcı özelliklerine bakılacak olursa eğer, üzerinde bulunan her biri ayrı ayrı programlanabilip görev atanabilen 16 farklı ve rgb aydınlatmalı tuşları ile stüdyo kayıtlarının vazgeçilmezi olmasıyla birlikte bu tuşlarla birlikte 25 piyano tuşuna da efekt verebileceğiniz 8 tane dönebilen kontrol düğmesi ile küçük yapısına rağmen büyük 49 ve 61 tuşlu abilerini aratmayacak performans seçenekleri sunan bir ürün olduğu da aşikâr.

Ayrıca da üzerinde ekstradan bulunan 7 fonksiyon butonu ile de üzerinde özellik bulundurma anlamında kullanıcısına muhteşem deneyimler sunacak bir ürün olacağa benziyor.

Ürünün detaylarına gelinecek olursa;

- 16 adet renkli pad

- 25 tuşlu

- 8 atanabilir dönebilen control

- 7 fonksiyon butonu

- 2 performans butonu gibi birçok değişken özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Sonuç olarak; bütçeniz çok profesyonel ürünlere müsait değilse, aldığınız üründe fiyat/performans skalasını yakalayabilmek istiyorsanız ve biraz daha amatör çalışmalar sergiliyorsanız, profesyonelliğin peşinde koşanlardansanız eğer işte sizin için üretilen bu ürünü sitemizden satın alabilirsiniz.  

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı