25 Tuşlu 16 Renkli Performans Butonlu Novation Midi Klavye

4,67
Marka : Novation
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺647,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺603,25(KDV Dahil)
* ₺74,23 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

Novation Launchkey mini mk2, Stüdyo ekipmanlarının olmazsa olmazlarından, aranjörlerin ve ses mühendislerinin en işlevli yardımcısı midi klavye modelidir. En ucuz Novation Launchkey mini mk2 fiyatı ve özellikleri, kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizleri bekliyor.

 

Ürün Performans Videosu

 

Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

Bu klavye sistemleri mini tuşlu olarak sunulan bir enstrüman ve 16 adet olarak renkli padi bulunan yeni müzik aletleri olarak ifade edilebilir. Padler ile loopları Ve ses efektlerini aynı zamanda trans portları kontrol edebilir bu ürünlerin kalitesinin farkına varabilirsiniz. Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye Ürünleri ayrıca mini olarak 25 tuşla olarak ta alınabilir sekiz atanabilir dönebilen ya da kontrol edilebilen yedi fonksiyonlu butonlar ve iki performans butonu olarak özellikler bulunmaktadır. Aynı zamanda evde ya da sahnede performans yapabileceğiniz ideal bir sisteme sahip taşınabilir ürün olarak ifade edilebilir. Bu ürünleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla yonka müzik market sitesi üzerinden bulabilir indirimli ve kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye Fiyatları

Fiyat dendiğinde birçok özellik akla gelmektedir. Fiyat olarak bu ürünler marka, model ve teknik durumlara göre fiyat değişkenliği gösterebilmektedir. Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye Fiyatları aynı zamanda marka durumuna göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Marka durumu fiyatı yükselten durumlardan bir tanesidir. Tabii ki ürünün kaliteli oluşu fiyatta Belirleyici bir durum olarak ifade edilebilir. Bu nedenle ürünleri almadan önce fiyatları karşılaştırarak ve ürünleri kontrol ederek satın almanız önerilerimiz arasındadır. Bu ürünleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla Türkiye’nin önde gelen yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.


Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye Özellikleri

Özellik olarak geniş bir yelpazeye sahip olan bu klavye ürünleri kompakt ve taşınabilir MIDI klavye denetleyicisidir. Küçük olabilir ve masanızda karmaşıklığı bozmadan yeni parçalar eklemenize ihtiyacınız olan her şeyi verir. Elektronik müzik üretmenin kolay ve eğlenceli olabilmesi için bu tasarımları Hizmetinize sunarak sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye Özellikleri Olarak ayrıca 16 kızı duyarlı bir yastık ve klipler çıkarmaya atım yapmanıza izin verir. Klipler yüklendiğinde ise çalınırken kaydedilmiş olan ve size göstermek için bu ışıklar yanarlar. Ürünleri kaliteli olarak satın alabileceğiniz yonka müzik market markalı ürünleri de ayağınıza getiriyor.


Ürün Özellikleri:

16 adet renkli pad,

25 tuşlu,

8 atanabilir dönebilen control,

7 fonksiyon butonu,

2 performans butonu.

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı