Novation Launchkey 61 MK2 61 Tuşlu Midi Klavye Keyboard

5,00
Marka : Novation
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺1.716,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.566,73(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺192,80 'den başlayan taksitlerle

 

   

   

Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye

Novation Launchkey 61 mk2, Stüdyo ekipmanlarının olmazsa olmazlarından, aranjörlerin ve ses mühendislerinin en işlevli yardımcısı midi klavye modelidir. En ucuz Novation Launchkey 61 mk2 fiyatı ve özellikleri, kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizleri bekliyor. Novation teknolojisi ile geliştirilen Launchkey 61, 61 tuşlu midi klavyeler içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. 61 adet hız duyarlı tuş, 16 tam renkli pad, 8 düğme ve 9 sürgü ile mükemmel bir midi klavye modelidir.

Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye

Bu klavyeler 25,49 ve 61 tuşla olarak 50 adet kontrol düğmesi mevcut bir şekilde kontrolü sağlayabileceğiniz 16 adet dokunduğunuzda ise parmaklarınızın hızına duyarlı bir şekilde çok renkli hadleri olarak tasarlanmıştır. Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye Ürünü aynı zamanda Launchkey ile DAW mikseri veya enstrümanlarını kontrol edebileceğiniz sisteme sahiptir. Bu ürünlerin kontrol yüzeyi Bazı yazılımları uygun şekilde tasarlanmıştır. Özel olarak dizaynı sağlanan bu ürünler ayrıca windows ta & Mac’ta Çalışabilen özellikler ile uyumludur. Geniş özelliklere sahip kaliteli ürünleri Türkiye’nin önde gelen müzik marketler arasında yer alan yonka müzik market sitesi üzerinden görüntüleyebilir Ve gönlü rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye Fiyatları

Fiyat aradıkları birçok ürünün özellik durumuna göre değişkenlik gösterebileceği gibi Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye Fiyatları buna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mesela ürünlerin marka, model ve teknik özelliklere göre fiyat değişkenlik gösterdiği ifade edilebilir. Ürünlerin kalitesi fiyatta belirleyici bir durum olarak kendini göstermektedir. Alacağınız ürünleri öncesinde fiyat karşılaştırmaları yaparak satın alırsınız alışverişinizi karlı bir şekilde yapacağınızı belirtmek isteriz. Önemli olan indirimli ve kampanyalı ürünler alabilmeniz ve bunun yanı sıra ürünlerin kalitesi de çok önemlidir. Kaliteli ürünler sizleri yarı yolda bırakmayarak uzun süreli kullanımlarınıza yardımcı olur. Bu ürünleri yonka müzik market sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye Özellikleri

Özellik olarak geniş bir özellik sistemine sahip olan bu klavye modelleri elektronik müzik üretmenin en hızlı ve kolay yol olarak ifade edilebilir. Geniş giriş seçenekleriyle büyük bir hizmet sunan aynı zamanda klipleri başlatabilmek adına bir sıra ve onları durdurmak için bir sıra bulunduran tam renkli RGB LED ışıkları kız duyarlılığı ile tam bir hizmet alabilmenize yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra sesi istediğiniz gibi şekillendirmenizi izin vermek için tasarımı sağlanan bu klavye modelleri alet ve efektler ayarlayabilmek için sekiz kaya gibi katı döner düğmelere sahiptir. Kullanım amacınıza uygun Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye Özelliklerini yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Novation Launchkey 61 Özellikleri:

61-nota hız duyarlı synth tarzı klavye

16 tam renkli RGB arkadan aydınlatmalı hız duyarlı tamburlu pedler

8 düğme

9 sürgü

6 adet özel taşıma kontrolleri

Eğim virajı ve modülasyon tekerleği

2 oktav / transpoze düğmeleri

7 segment 3 karakterli LED ekran

2 Parça / MIDI Kanal düğmesi

8 sessiz / solo düğme ve geçiş düğmesi

3 InControl düğmesi

2 tam renkli RGB arkadan aydınlatmalı yuvarlak düğme

USB soketi

DC güç soketi

Sürüş pedalı 1/4 "jack soketi

Kensington güvenlik yuvasıamera Adaptörü gereklidir (dahil değildir)

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı