Nektar SE49 Mini USB 49 Tuş Midi Klavye Keyboard

4,33
Marka : Nektar
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺610,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺496,34(KDV Dahil)
₺61,08 'den başlayan taksitlerle

 

  

Nektar SE49 Mini USB 49 Tuş Midi Klavye

Nektar SE49 Mini, stüdyo ekipmanları kategorisinde yer alan, kalite ve ekonomik fiyatları ile göz dolduran midi klavye modelidir. En ucuz Nektar SE49 Mini usb fiyatı ve özellikleri, kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizleri bekliyor.

Nektar SE49 Mini USB MIDI Klavye

Mini klavye olarak bilinen bu ürünler kontrol klavyesi olarak da müzik yapmaya başlayabilmek için elinizin altında olması gereken bir klavye olarak ifade edilebilir. Hemen hemen tüm müzik yapım şirketleri ve yazılımları İle uyumlu bir şekilde tam boyada hassas 49 tuşlu olarak bununla beraber kontrol için yeterli birçok özellik ile satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra DAW İle uyumlu bir şekilde yazılımı sağlanarak tuşları birçok fonksiyon için uyum sağlanmış ürünler olarak ifade edilebilir. Nektar SE25 Mini USB Midi Klavye Ürünlerini indirimli ve kampanyalı fiyatlarla Türkiye’nin önde gelen müzik marketler arasında yer alan yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Nektar SE25 Mini USB Midi Klavye Fiyatları

Mini klavye olarak bilinen bu ürünlerin fiyat aralıklarıyla değişken olabilmektedir. Fiyat aralıkların değişkenlik de birçok durum söz konusu dur. Nektar SE25 Mini USB MIDI Klavye Fiyatları Ürünlerin marka, model teknik özellikler uygun olarak fiyat değişkenlikleri vardır. Özellikle marka konusu fiyatta belirleyici bir unsur olarak ifade edilebilir. Bunun yanı sıra kaliteli ürünler belirlerseniz bu durumda fiyatı etkileyen durumlar olarak ifade edilebilir. Dünya markalarını bulabileceğiniz yonka müzik market sitesi birçok ürünü ve markayı site üzerinde bulabileceğiniz bir genişleye sahip. Aynı zamanda hızlı gönderim seçenekleri ile ürünlerin kısa sürede elinize ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Nektar SE25 Mini USB Midi Klavye Özellikleri

Nektar ürünleri özellik olarak geniş bir özellik sistemine sahiptir. Bu ürünler midir kontrol klavyesi olarak en önemli kısmı oluşturan ürünlerdir. En önemli kısımlarından biri tuşları olarak ifade edilen ürünleri yeni geliştirilmiş olan tuş yapısı ile sahip olunan tam boy 49 tuş hassasiyet derecesi ile nerede çalarsanız çalın, Bu durumu algılayarak bilgisayarınıza İletecektir. Aynı zamanda dört farklı hassasiyet ile istediğiniz tuş hassasiyetini ayarlayabileceksiniz. Nektar SE25 Mini USB Midi Klavye Özellikleri olarak sadece klavye performansı değil kontrol etmek için yazılımda da kontrol etmek isteyeceğiniz durumlar olabiliyor. Bu durumları tamamıyla içinde kapsayan ürünleri yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Nektar SE49 Mini Özellikleri:

49 tuş hassasiyetli tam boy tuşlar (synth-action)

4 Tuş Hassasiyet Ayarı   + 3 fikslenmiş Ayar

4 buton: Octave Up/Down, Transpose Up/Down

30 mm volume potansı 

Çift buton basma ile Transport kontrol özelliği *

OS X, Windows ve apple IOS üzerindeki tüm  DAW ve MIDI müzik yazılımları ile uyumlu

Bağlantılar : : USB port (USB üzerinden güç aldığından adaptör gerektirmez),

1/4” Jack ile Sustain Pedalı girişi 

Ölçüler ve Ağırlık :  80.5 cm (genişlik) x 19.7 cm (Derinlik) x 6.9 cm (Yükseklik ), 2.2 kg

(*Bu özellik Nektar DAW Entegrasyon yazılımı gerektirir)

Sistem Gereksinimi 

USB  Bağlantı Portu (driver gerektirmez)

Windows XP, Vista, 7, 8, 10 ve üstü. Mac OS X 10.5 ve üstü, Linux (Ubuntu) ile çalışır

Apple iOS  ile uyumludur (kablo olarak camera connection kit gerekir)

Nektar DAW Integration Gereksinimleri : Windows Vista, 7, 8, 10 ve üstü. Mac OS X 10.ve üstü.

 

KUTU İÇERİĞİ 

SE49 USB  MIDI Klavye 

Micro USB kablosu

Kullanım Kılavuzu

Bitwig lisans kartı 

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı