61 Tuşlu LED Ekranlı 9 Adet Atanabilir Butonlu Nektar USB Midi Klavye

5,00
Marka : Nektar
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺1.334,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.218,00(KDV Dahil)
Kargoya Verilme Süresi : 1 Gün
* ₺149,88 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Nektar Impact LX61+ USB Midi Klavye


Nektar Impact Lx61+, stüdyo ekipmanları kategorisinde yer alan, kalite ve ekonomik fiyatları ile göz dolduran midi klavye modelidir. En ucuz Nektar Impact Lx61+ fiyatı ve özellikleri, kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizleri bekliyor. Nektar teknolojisi ile geliştirilen lx61+, 61 tuşlu midi klavyeler içerisinde en çok tercih edilen modellerden biridir. 


Nektar Impact LX61+ USB Midi Klavye

Klavye modellerinin bu türleri nektar markalı ürünlerin en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlere sunmuş olduğu ürünler olarak ifade edilebilir. Nektar Impact LX61+ USB Midi Klavye Ürünleri görsel olarak klavye biçiminde olup dikdörtgen şeklinde bir görünüme sahip ürünler olarak ifade edilebilir. 61* velocity sensitive tuş takımı yine geniş kapsamda bir ürün özelliği sunar. Bu ürünleri aynı zamanda dünya markaları olarak indirimli ve kampanyalı fiyatlarla yonka müzik market sitesi üzerinden satın almamız mümkün olacaktır. Kaliteli ürünlerin yanı sıra dünya markalarında evinize kadar taşıyan ürünler aynı zamanda tanınan ve sevilen birçok markayı kullanmanıza yardımcı olur. Ürünleri hızlı gönderim seçenekleriyle kısa sürede ulaşmasına yardımcı olur.


Nektar Impact LX61+ USB Midi Klavye Fiyatları

Fiyat özellikleri ürünlerin marka, model ve teknik durumlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünleri seçerken bu tip özelliklerine dikkat ederek seçtiğiniz de fiyat değişkenliklerini de görüntüleyebileceksiniz. Nektar Impact LX61+ USB Midi Klavye Fiyatları Özellikle ürünlerin marka ve kaliteleri olarak fiyat değişkenliği gösterebilenler olarak ifade edilebilir. Mesela aldığımız kaliteli ve markalı bir ürün normal standartlarda olan bir üründen fiyat olarak farklı olacaktır. Ürünleri almadan önce iyi bir araştırma yaparak satın alırsanız doğru bir alışveriş yapmış olacaksınız. Mesela ürünlerin kalitesi markası teknik durumları iki farklı marka üzerinden karşılaştırılarak alınırsa gelen ürün satın alınmış olup doğru bir alışverişte beraberinde getirecektir. İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla yonka müzik market sitesi üzerinden bu ürünleri satın alabilirsiniz.


Nektar Impact LX61+ USB Midi Klavye Özellikleri

Özellikleri geniş kapsamda bir özelliğe sahiptir. Mesela piyasada kaliteli denebilecek Nektar Impact LX61+ USB Midi Klavye Özellikleri olarak sayabileceğimiz 61* velocity sensitive tuş, 8* velocity sensitive pad, 8*rotary pot, 9* atanabilir ton, büyümesi, transposi tuşu, led ekran, USB gibi geniş özellikleri bulunmaktadır. Özellikle olarak geniş bir klavye ürününü bulabileceğiniz Yonka müzik market sitesi ürün çeşitliliği olarak sizlere birçok müzik enstrümanını ve klavye ürünler sunarak geniş bir hizmet almanıza yardımcı olur. Bu site aynı zamanda hızlı gönderim seçenekleriyle ürününüzün kısa sürede elinize ulaşmasına yardımcı olur.

Nektar Impact Lx61+ Özellikleri:

61x velocity sensitive tuş

8x velocity sensitive pad

8x rotary-pot

9x atanabilir buton

6x transport butonu

9x 30 mm fader

Pitch bend & modulation wheel

Oktav-düğmesi

Transpoze-tuşu

4x seçilebilir velocity eğimi

Sustain pedalı girişi

LED ekran

USB

Gelişmiş DAW entegrasyonu: Kanal volume/select, patch seçimi ve fazlası

Birçok DAW'a adaptasyon; Logic, Cubase, Studio One, Reason, Bitwig ve diğerleri

WIN XP/Vista/7/8 ve MAC OSX 10.7 veya daha üstü

Bitwig DAW programı ürünle beraber gelmektedir

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı