49 Tuşlu Atanabilir Butonlu LED Ekran Oktav Düğmeli Nektar Midi Klavye

5,00
Marka : Nektar
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺1.078,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺986,00(KDV Dahil)
Kargoya Verilme Süresi : 1 Gün
* ₺121,33 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye


Nektar Impact Lx49+, stüdyo ekipmanları kategorisinde yer alan, kalite ve ekonomik fiyatları ile göz dolduran midi klavye modelidir. En ucuz Nektar Impact Lx49+ fiyatı ve özellikleri, kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizleri bekliyor. 49 tuşlu midi klavyeler içerisinde yer alan Impact Lx49+, nektar teknolojisi ile geliştirilen en iyi midi klavyelerin başında gelmektedir.


Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye

Nektar markalı ürünler uygun ödeme koşulları olarak birçok seçenek de yonka müzik market sitesi üzerinden sunulmaktadır. Bu ürünler genellikle tuş olarak 49* velocity sensitive Tuş takımına sahip ürünler olarak ifade edilebilir. Ürünleri geniş özellik ve kalitelerde bu site üzerinde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda ürünlerin teknik özelliklerini kullanım amaçlarımıza uygun olarak her türden ve her özellikten ürünü satın alabilirsiniz. Alacağınız ürünler, Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye olarak kullanım amacınıza uygun bir ürünü satın alırsanız iyi bir alışveriş yapmış olacaksınız. Aynı zamanda ürünleri seçerken kullanım amacınıza uygun ve marka, kalitelerini doğru seçerseniz Üründen daha fazla verim alabileceğinizi gösterir.


Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye Fiyatları

Fiyat değişkenlikleri birçok üründen ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle ürünlerin marka, model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye Fiyatları aynı zamanda ürünlerin marka durumlarına göre fiyat değişkenliği gösterebilmektedir. Özellikle marka konusu fiyatta belirleyici bir durum olarak ifade edilebilir. Aynı zamanda kaliteli olarak alacağınız ürünler fiyatları farklı farklı değiştirerek satışa sunacaktır. Bu ürünleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Alacağınız ürünler hızlı gönderim seçenekleriyle kısa sürede elinize ulaşarak hızlı gönderim seçeneklerinden de faydalanabileceksiniz. Aynı zamanda dünya markalarını evinize taşıyan bu site ürünlerin kalitesini ev ya da işyerlerinde taşıyacak.


Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye Özellikleri

 

Nektar markalı klavyeler birçok geniş özellik kapsamında kendini göstermektedir. Mesela 49 tuş sistemi ile aynı zamanda dokuz çarpı atanabilir buton, altı çarpı transport butonu, ok düğmesi, LED ekran, dört çarpı seçilebilir Velocity eğimi ile birçok seçenekli özelliğe sahiptir. Nektar Impact LX49+ USB Midi Klavye Özellikleri Olarak sayılabilecek birçok özellik bulunuyor. Geniş özellikleri kapsayan Türkiye’nin önde gelen sitelerinden olan yonka müzik market sitesi üzerinden ürünlerin özelliklerini görüntüleyebilir aynı zamanda indirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Alacağınız ürünler kaliteli ürünler olacağı için sizleri yarı yolda bırakmayarak uzun süreli kullanmanıza da yardımcı olacaktır.


Nektar Impact Lx49+ Özellikleri:

49x velocity sensitive tuş

8x velocity sensitive pad

8x rotary-pot

9x atanabilir buton

6x transport butonu

9x 30 mm fader

Pitch bend & modulation wheel

Oktav-düğmesi

Transpoze-tuşu

4x seçilebilir velocity eğimi

Sustain pedalı girişi

LED ekran

USB

Gelişmiş DAW entegrasyonu: Kanal volume/select, patch seçimi ve fazlası

Birçok DAW'a adaptasyon; Logic, Cubase, Studio One, Reason, Bitwig ve diğerleri

WIN XP/Vista/7/8 ve MAC OSX 10.7 veya daha üstü

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı