Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye Keyboard

4,50
Marka : Nektar
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺793,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺680,90(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺83,79 'den başlayan taksitlerle

 

  

Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye

Nektar Impact Lx25+, midi klavye kategorisinde yer alan, kalite ve ekonomik fiyatları ile göz dolduran midi klavye modelidir. En ucuz Nektar Impact Lx25+ fiyatı ve özellikleri, kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizleri bekliyor. Nektar teknolojisi ile geliştirilen lx25+, 25 tuşlu midi klavyeler içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. 

Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye

Nektar markalı ürünlerin üretmiş olduğu klavyeler, birçok özellik ve fiyat değişkenliği gösterebilen ürünlerdir. Özellikle seri olarak LX25+ Ürünler, 25 tuşla olarak ifade edilebilen ürünlerdir. İsminden de belli olabileceği gibi bağlantı olarak USB girişleri vardır. Birçok özelliği ve teknik durumunu bulabileceğiniz site olan yonka müzik market sitesi bu ürünlerin farklı seçeneklerini sizlere sunuyor. Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye Ürünleri geniş bir seçenekte seri olarak istediğiniz ürün bulabileceğiniz bir şekilde site üzerinden sizlere sunuluyor. Üstelik bu site indirimli ve kampanyalı fiyatların yanı sıra hızlı gönderim seçenekleriyle de ürünleri istediğiniz yere hızlı bir şekilde gönderilmesine yardımcı oluyor.

Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye Fiyatları

Her ürünün fiyat olarak kalite kalite ya da marka marka fiyat değişkenlikleri bulunmaktadır. Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye Fiyatları da buna benzer bir şekilde değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünler genel olarak marka, model ve teknik özelliklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle marka konusu fiyatta belirleyici bir durum olarak ifade edilebilir. Yani ürünleri almadan önce iyi bir araştırma yaparak satın alırsanız sizin için iyi olacaktır. Ürünlerin markaları ve kaliteleri bu bağlamda çok önemlidir. Ayrıca yonka müzik market sitesi fiyat konusunda kampanyalı ürünleri ve aynı zamanda dünya markalarını hizmetinize sunmuyor. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu site geniş kapsamlı hizmet alabileceğiniz siteler arasında yerini alıyor.

Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye Özellikleri

Bu mini klavye ürünleri özellik olarak geniş bir özelliği sahiptir. Öncelikle 25 tuşla olarak satışa sunulan bu ürünler adını da buradan almaktadır. Diğer özellikleri ise altı çarpı transport butonu, oktavı düğmesi, 1 × 30 mm fader, LED ekran, USB, sustain pedalı girişi olarak birçok geniş seçeneğe ve özel diye söyletir. Piyasada kaliteli denebilecek bir klavye ürünün özelliklerinden sizlere bahsettik. Tabii ki ürünler çeşitleri olarak fiyat değişkenlikleri ve özelliklerine sahip olabilir. Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye Özellikleri olarak sunabileceğimiz özelliklerden birkaçını sizlerle paylaştık geniş anlamda Yonka Müzik market sitesi üzerinden ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Nektar Impact Lx25+ Özellikleri:

25x "velocity sensitive" tuş

8x "velocity sensitive" pad

8x rotary-pot

9x atanabilir buton

6x "transport" butonu

1x 30 mm fader

Pitch bend & modulation wheel

Oktav-düğmesi

Transpoze-tuşu

4x seçilebilir "velocity" eğimi

Sustain pedalı girişi

LED ekran

USB

Gelişmiş DAW entegrasyonu: Kanal volume/select, patch seçimi ve fazlası

Birçok DAW'a adaptasyon; Logic, Cubase, Studio One, Reason, Bitwig ve diğerleri

WIN XP/Vista/7/8 ve MAC OSX 10.7 veya daha üstü

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı