$27.12 KDV Dahil
$32.00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

$36.00 KDV Dahil
$50.00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim

 

  

$30.15 KDV Dahil
$40.00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

$49.02 KDV Dahil
$65.00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

$57.21 KDV Dahil
$72.50 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

$36.00 KDV Dahil
$43.00 KDV Dahil

 

 

 

$27.12 KDV Dahil
$30.00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

 

$35.00 KDV Dahil
$50.00 KDV Dahil

 

$17.50 KDV Dahil
$31.00 KDV Dahil

 

 

 

$105.00 KDV Dahil
$150.00 KDV Dahil

 

  

$73.38 KDV Dahil
$95.00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

$292.65 KDV Dahil
$350.00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Megafon Çeşitleri

Megafon satış sayfamızda pratik ve kolay kullanımlı, genelde açık alanlarda kullanılan el megafonları yer alır. Açık hava da pratik olarak nasıl yüksek ses elde ederiz? Megafon nerede satılır? Şayet mini el megafon ya da profesyonel şarjlı megafon alırsak bunu başarabiliriz. En ucuz megafon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Gelişen teknoloji ile megafon çeşitlerine bir çok özellik eklenmiştir. Pil derdini ortadan kaldıran şarjlı megafonlar dahili pil sistemi ile şarj edilebilir ve daha ekonomik bir kullanıma sahip olması sebebi ile daha çok tercih edilmektedir. Bir çok alanda işimizi kolaylaştıran megafonlar; miting, toplu alanda konuşma, taraftar tezahuratları ve benzeri alanlarda kullanılabilmektedir. 


Megafon Nedir ?

Megafon ürününü tanımlayacak olur isek; açık ya da kapalı alanlarda sesi yükseltmek için kullanılan, hem mikrofon hem de hoparlör görevi gören megafon hoparlör çeşiti diyebiliriz. Açık alan toplantılarında, futbol müsabakalarında, miting ya da gösterilerde sıklıkla karşılaşacağınız megafon, şarjlı ve pilli şekilde çalışabilmektedir. 


Megafon

El megafonları sirenli, Mp3 çalarlı veya çanta tipi modellerde imal ediliyor. Anons ses sistemleri kategorisinde yer alan megafonu modelleri, el tipi ve çanta tipi olarak kullanıldığı gibi sabit mikrofon özellikleriyle de kullanılır.

Teknik özelliklerine farklı seçkilerde kombin edilen ürünler, ortalama 1 kilometreye kadar kapsam alanı sunar.


El Megafonlarında Teknik Donanımlar

Genellikle 50 Watt gücünde tasarım edilen megafonlar, 0,7- 1 km ses aralıkları ile ses kalite ve performansı sağlar. Şarj edilebilir lityum batarya ile imal edilen sistemler, genellikle 1800 mAh batarya ile kullanılır.

Dc 6V çalışma geriliminde dizayn edilen el megafonları, ürün özelliklerine göre konuşma, alarm ve siren kombinasyonları sunar. Ses kayıt işlevleri sunan iletim aygıtları, ortalama 120 saniye kayıt kapsamı sağlar.

Yine cihaz özelliklerine bağlı olarak Usb, SD kart, Aux soketiyle tasarım sunan megafonlar, 1- 1,5 kg ağırlıklarında portatif sistemde imal edilirler.


Sirenli El Megafonu Modelleri

Şarj edilebilir fonksiyonda tasarım edilen megafonlar, 20 Watt veya 50 Watt gibi kombinasyonlarda imal ediliyor. Ses aralıklarında farklılık gösteren ses sistemi ürünleri 0,5 km- 1 km gibi mesafelerde kapsam sunar. Usb bağlantıları ile Mp3 çalarlı özellik sunan megafon çeşitleri, sirenli opsiyonları ile farklı sektörlerde kullanılabilir.

El tipi olarak tasarım edilen ürünler, lityum batarya kullanımlarıyla 3,7 V çalışma voltajları sunan ürün çeşitleri bulunuyor. Konuşma etkinliklerinin yanı sıra alarm ve siren kombinasyonları sunan megafon çeşitleri, ses kayıt özellikleriyle 120 saniyeye kadar kaydetme konforu sağlar.

Ortalama 0,5 kg ağırlıklarıyla ergonomik ve rahat kullanış sağlayan ses sistemi ürünleri, farklı boyutları ile tüm kullanım alanlarına özel tasarımlar sunuyor.


Çanta Tipi Megafon Modelleri

Genellikle 30 W opsiyonunda imal edilen çanta tipi şarjı megafon modelleri, ortalama 5 kg ağırlıklarında üretiliyor. Kapsamlı ürünler oldukları için tek değil 9 pille çalışan cihazlardır.

Ses uygulamaları için direkt konuşma modülünde veya anfi cihazlarıyla kombine olarak kullanılabilen ürünlerdir. Kayıt özellikleri ve kayıtta çalma kombinasyonlarının yanı sıra Bluetooth bağlantı ve Mp3 çalar nitelikleriyle kullanım konforu sağlayan cihazlardır.


Megafonu Kullanım Alanları

Profesyonel alanlarda veya amatör kullanım alanlarında kullanılabilen megafon çeşitleri, şarj edilebilir batarya tasarımlarıyla istenilen her alanda kullanılabilirler. Pazarlama ve satış etkinlikleri, tanıtımlar gibi etkinliklerin yanı sıra fabrika ses sistemleri dahilinde kullanılabilir.

Okul ses sistemleri, cami ses sistemlerinde kullanılabilen el megafonları, siren özellikleriyle sivil savunma etkinlikleri, anons ve duyuru etkinlikleri için de kullanılırlar. 


Megafonu Fiyatları

Şarjlı megafonu fiyatları, ürünlerin marka ve modellerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Boyutları ve boynuz çap ölçülerine göre farklılık gösteren özellikler, ürünlerin fiyatlarını belirleyen temel unsurlardır.

Voltaj ve watt özelliklerine, Usb bağlantı ve Mp3 özelliklerine göre farklılık gösteren megafonlar, ağırlıklarına ve teknik donanımlarına göre farklı fiyat seçeneklerinde satışa sunuluyor. Ses aralığına göre değerlendirilen ürünler, ergonomik formlarının yanı sıra materyal kalitelerine göre de fiyat farklılıkları sunar.

Kayı özellikleri, batarya kapasitelerine göre farklı niteliklerde dizayn edilen ses sistemi cihazları, güç kaynağı özelliklerine göre alternatif fiyatlarda sunulur. Kredi kartına taksitli satış avantajları ve ücretsiz kargo opsiyonlarından faydalanarak, birbirinden farklı modelleri hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.

Portatif megafon ürünleri, garanti opsiyonları ve hammadde özelliklerine göre belirlenir. Bas konuş opsiyonları, kaydet tuşları, led ışık tasarımları, siren kombinasyonları ve boynuz çap ve gövde ebatlarına göre fiyat avantajlarını değerlendirebilir ve tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Çerez Kullanımı