Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Mackie ProFX22 v2 - 22 Kanal Deck Mikser
Mackie ProFX22 v2 - 22 Kanal Deck Mikser
Mackıe ProFX22 v2 - 22 Kanal Deck Mikser
Mackıe ProFX22 v2 - 22 Kanal Deck Mikser

Mackie ProFX22 v2 - 22 Kanal Ses Mikseri

5,00
Marka : Mackie

Mackie ProFX22 v2 Mikser

Mackie profx22 v2 mikser, 16 mono ve 4 stereo kanala sahip 7 band eq özellikli 4 grup mikser modelidir. En ucuz mackie profx22 v2 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. 22 Kanal girişi ile oldukça kullanışlı ve işlevli bir mikser olan profx22 muhteşem akıcı efektlere sahiptir. 

Mackie profx22 v2

Mackie profesyonel müzik sistemlerinin en iyi ürünlerinden olan Mackie profx22 v2 mikser, muazzam ses kalitesiyle muazzam bir üründür. Efekt modülünde Ready FX formülü kullanılan elektronik sistemde, Vita preamplarıyla eğlence, müzik keyfi ve ekstra müzik formları sunuluyor.

22 kanallı profesyonel efekt mikseri, canlı performanslar için oldukça idealdir. 

Mackie profx22 v2 Sistem Özellikleri

ProFX22 V2 Mikser, tamamen yeni ön amplifikatörler ve efekt motoruyla güncel form sunar. GEQ ve USB kayıt- oynatma özellikleriyle, canlı ses sunumlarında da profesyonellik katkısı sağlar.

Vita Preampları, A sınıfı ön tasarımı, çift geri besleme stabilizasyonu ve eşsiz düşük gürültü performansıyla netlik, profesyonellik sağlar. Yanlı akım optimizasyonu özelliğinde dizayn edilen mikser, gürültüsüz çalışma sistemine sahiptir.

ReadyFX motoru, DSP dizilimleriyle benzersiz efekt kullanımları sunar. Geniş yelpazede sunulan efekt motoru, araç setiyle fonksiyonel olarak dizayn edilmiştir. Çok bantlı grafik eşitleme sistemi ve FX sessiz mod akıllı özelliklerine sahip ürün, geniş kapsamlı kullanım olanakları sunar.

Mackie profx22 v2 Mikser Özellikleri

Müzik keyfine ekstra sunumlar yapan Mackie 22 kanallı mikser sistemi, Usb kullanım avantajı ve karışımları kolay şekilde kaydetme olanakları ile kombinasyon sağlıyor. Tracktion kayıt yazılımıyla modern teknolojiler sunan Mackie prof serisi, yerleşik efektli sistemi sayesinde benzersiz karışımlar yapmanıza olanak sağlar.

USB I / O özellikli, 22 Kanal 4-Bus kompakt karıştırıcı profesyonelliği

Düşük gürültülü Mackie Vita mikrofon ön amplifikatörler tasarımları

Eşit dinamik kontrolü sağlayan tek düğmeli kanal sıkıştırma kombinasyonları

Tüm mikrofon kanallarında 100Hz filtre 

48V fantom gücü

Dış işlemcilere bağlanmak için 1- 10 kanal

16 ses efektli ReadyFx motoru

Monitör ayarları için 7 bant grafik EQ

2 aux çıkışı

3 band ekolayzer mono kanal

Aşırı yük göstergesi

Ana ünite kombinasyonları için 60 mm fader

Stereo RCA teyp I / O

Kulaklık çıkışı ve seviye kontrol paneli

¼ inç ana çıkış ve XLR

Ayrıca ayak pedalı ve uzaktan kumandası ile fonksiyonel kullanım olanağı sağlar.

Mackie profx22 v2 Teknik Özellikleri

Bilgisayarlarda kolay kurulum olanağı sağlayan Mackie profx22 v2 mikser, USB kayıt arayüzü ile avantaj sağlar. Kullanıcı dostu yazılımı, USB tam özellikli kayıt şeridiyle tüm müzik uygulamalarında ideal sonuçlar verir. 

Masif çelik şasisi ve ABS yan panelleri ile efsanevi Mackie kalitesini sunar. Ankastre modelinde yapılan tasarım, mikserin kullanım kolaylığını daha da çok artırıyor. Tüm Dünya’da kullanım kolaylığı için dahili çok voltajlı güç kaynağı ile tasarım edilmiştir.

Deck mikser olarak dizayn edilen Mackie profx22 v2, 4 stereo girişine sahiptir. 22 kanala sahip tasarım, XLR mikrofon girişi ve 2 Aux çıkışı ile dizayn edilmiştir. 4 grup çıkışı ve 16 efekt modülüyle imal edilmiştir.

4 band Ekolayzer

Usb ses kartı

Phantom-48 Volt

Özellikleriyle en iyi mikser modelleri arasında yer alıyor.

Mackie profx22 v2 Fiyatı

Mackie ses mühendisliği ve tasarım şıklığı ile üretilen Mackie profx22 v2 fiyatı ile tercih edilen sistemler arasındadır. Çok yönlü kullanım özellikleri, avantajlı fiyat seçeneği, garantili satış özellikleriyle dijital menülerde fırsat sunuyor.

DJ uygulamalarında mükemmel müzik seçkileri sunan Mackie prof serisi, sağlam ve dayanıklı üretim özellikleriyle uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Güç ve bağlantı seçenekleri ile çoklu kullanım olanakları sağlayan mikser modeli yumuşak tuş ve panelleriyle de kullanım rahatlığı sağlar.

Ergonomik tasarımı ve cazip fiyatıyla en beğenilen müzik sistemleri arasında yer alan mikserlerden biridir.

Mackİe ProFX22 v2 Özellikleri

22 Kanal Girişi (16 Mono  4 Ch Stereo) 2 Aux

4 Grup, 4ch. Zorunlu, 7 Band Eq - Yeni Hazır FX Etkileri

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı