Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Mackie ProFX16 v2 - 16 Kanal Deck Mikser
Mackie ProFX16 v2 - 16 Kanal Deck Mikser
Mackıe ProFX16 v2 - 16 Kanal Deck Mikser
Mackıe ProFX16 v2 - 16 Kanal Deck Mikser

Mackie ProFX16 v2 - 16 Kanal Ses Mikseri

5,00
Marka : Mackie

Mackie ProFX16 v2 Mikser

Mackie profx16 v2 mikser, 10 mono ve 4 stereo kanala sahip 7 band eq özellikli 4 grup mikser modelidir. En ucuz mackie profx16 v2 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. 16 kanal ses mikserleri içerisinde oldukça bilinir olan profx16 muhteşem akıcı efektlere sahiptir. 

Mackie profx16 v2

Patentli Mackie Vita mikrofon pre amplifikatörü ile tasarım edilen Mackie profx16 v2 mikser, 16 ses efektine sahiptir. ReadyFX efekt modülü ile birbirinden özel efekt olanakları sunan mikser, yumuşak ve detaylı kontroller için 5- 8 kanal kompresör sunar.

Master ve monitör çıkışları için 7 band grafik EQ ile tasarım edilen müzik sistemi, kayıt yapabilmek için dahili Usb arayüz ile dizayn ediliyor. Müzik keyfine kalite ve performans katan modül, kullanım kolaylığı ve seçenekleri ile tüm müzik uygulamalarından efsanevi Mackie profesyonelliğini sunar.

Mackie profx16 v2 Özellikleri

Gitar, bas gitar veya farklı enstrümanlara direkt olarak bağlantı özelliği sunan Mackie profx16 v2 mikser, 48 Volt fantom power mikserdir. 100 Hz alt frekans kesme filtresi, tüm kanallarda uygulanmıştır. Giriş seviyesi kontrolü streo RCA giriş ve çıkış özellikleri, monitör ek çıkışları için 2 adet aux çıkışı ile fonksiyonel kullanım sağlar.

Kanal gruplandırmalarını kontrol etmek için 4 alt grup kanalı, mono kanallarda işlenebilir 3 band EQ özellikleriyle profesyonel ürün grupları arasında yer alır. Ayrıca kanallar üzerinde pek göstergesi bulunur.

Mackie profx16 v2 Teknik Özellikleri

Deck Group mikser kategorisinde imal edilen müzik ürünü;

Stereo Giriş; 4

Kanal Sayısı; 16

XLR mikrofon çıkışı

Aux çıkışı: 2

Grup çıkışı: 4

Efekt; 16

4 bank ekolayzer

Usb ses kartı

Phantom-48 Volt

Teknik donanımları ile nitelikli kullanım özellikleri sunar. Yerleşik efektli ve USB I/ Oözelliğiyle profesyonel kullanım olanakları sağlar. 4-Bus kompakt mikser özelliği ve 10 farklı giriş sistemiyle, düşük gürültülü mikrofon ön amplifikakörleri ile dizayn edilmiştir.

Mackie ProFX16 V2 Mikser Özellikleri

Yumuşak, eşit dinamik kontrol için tek düğmeli kanal sıkıştırma kombinasyonu ile imal edilen Mackie profx16 v2 deck mikser, tüm mikrofon kanallarında 100Hz düşük kesme filtresi ve 48V fantom gücüyle güvenli ürün niteliği taşır.

ReadyFX efekt motoru yankılar, gecikmeler ve korolar gibi harika 16 ses efektine sahiptir. Şebeke veya monitör ayarı için 7-bant grafik EQ, profesyonel karışım yönetimi için 4 esnek alt grup sağlar.

Bireysel kanal sesleri ve aşırı yük göstergesiyle fonksiyonel kullanım avantajları sağlayan deck mikser, kulaklık çıkışı ile dj etkinliklerinde konfor sağlar. Ayak pedalı ile ergonomik ve seçkili kullanım özellikleri sunarken, uzaktan kumandasıyla tam donanımlı ürün özellikleri sağlar.

Mac veya PC üzerinden basit kurulumu yapılabilen mikser, sağlam yazılımı ve yerleşik USB kayıt ara yüzü ile Mackie profesyonelliğini sunar. Tracktion kayıt yazılımıyla kombin edilen mikser, kullanıcı dostudur. 

İmalatında masif çelik şasi kullanılarak sağlam ve dayanıklı üretilen mikser, ABS yan panelleri ve ankastre tasarımıyla kullanılan her alanda keyif ve şıklık verir. Üstelik Dünya çapında kullanım için dahili çok voltajlı güç kaynağı özelliğinde tasarım edilmiştir.

Mackie profx16 v2 Kullanım Avantajları

Canlı ses uygulamaları için muhteşem çözüm olarak kullanılan Mackie deck mikser, tamamen yeni olan ön amplifikatör tasarımı ile en güncel ürün seçenekleri arasında yer alır. Efekt motoru ile yerleşik sistem özellikleri sunan deck mikser modülü, GEQ ve Usb kayıt yapma veya kayıttan çalma gibi ek özellikleriyle canlı performansların kalitesini artırır.

Mackie profx16 v2 fiyat avantajı, garanti süresi ve kampanyalı fiyatlarıyla hemen her alanda tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Şık, sağlam ve fonksiyonel ürün özellikleriyle müzik uygulamalarının tamamında rahatlık ve kalite sağlar. Tasarım özellikleri, boyutları ve tuşları, düğmeleri ile daima konforludur.

Mackie ProFX16 v2 Özellikleri

16 Kanal Girişi

(10 Mono  4 Ch Stereo) 2 Aux

4 Grup, 4ch. Zorunlu

7 Band Eq - Yeni Hazır FX Etkileri

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı