Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Mackie ProFX12 v2 - 12 Kanal Deck Mikser
Mackie ProFX12 v2 - 12 Kanal Deck Mikser
Mackie ProFX12 v2 - 12 Kanal Deck Mikser

Mackie ProFX12 v2 - 12 Kanal Ses Mikseri

5,00
Marka : Mackie

Mackie ProFX12 v2 Mikser

Mackie profx12 v2 mikser, 6 mono ve 4 stereo kanala sahip 7 band eq özellikli mikser modelidir. En ucuz mackie profx12 v2 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Mackie 12 kanal mikserler içerisinde en çok tercih edilen model olan profx12 oldukça kullanışlıdır. 

Mackie profx12 v2

12 kanallı mikser olarak dizayn edilen ve ekstra özellikleriyle müzik dünyasına alternatifler sunan ürün, efektleri ve grafik EQ tasarımı ile profesyoneldir. Geliştirilmiş anakartlarda bulunan tüm özelliklere sahip olan Mackie profx12 v2 mikser, kompakt tasarımı ve 7 bank grafik ekolayzeri ile müzik eğlencesi ve kalitesi sunar.

Yeniden tasarlanan ve eksiksiz müzik uygulamaları sunan ReadyFX modülü, yerleşik efekt sistemi olarak miksere profesyonellik artısı katar. Rahat kullanım sağlaması için ayak pedallı olarak tasarım edilen mikser, uzaktan kumandasıyla da kullanıcı dostu özellikler sunar.

Mackie profx12 v2 Özellikleri

Masaüstü bilgisayarlardan kolay kullanılabilen ve müzik projeleri için uygun fiyatlı çözüm sunan mikser, profesyonel yazılımı ile avantaj sağlıyor. Vita mikrofon ön amlifikakörü, XLR mikrofon bağlantı özellikleriyle canlı ses uygulamalarında en iyi sonuçları verir.

44.1 veya 48 kHz / 16 bit stereo USB arayüzü ile seçkiler sunan müzik sistemi, grafik EQ tasarımı ile canlı sahne performanslarında en iyi çözümleri sunar. Üstelik kolay kurulum özellikleriyle, hızlı ve pratiktir. 

Çelik kasa tasarımı ve hafif imalatı ile istenilen her yerde kesintisiz müzik keyfine olanak sunar. Ayrıca ev müzik sistemleri için de en ideal ürünler arasında yer alır. Kenar modüller ABS panellerden tasarım edilmiş olup, güç kablosu ve Dünya’nın her ülkesinde kullanım için çoklu güç kaynağı kombinasyonunda dizayn edilmiştir.

Mackie profx12 v2 Sistem Özellikleri

Mackie profx12 v2 mikser, enstrümanlar ile rahat kullanım özelliği sunar. Gitar veya bas gitar gibi enstrümanlara doğrudan bağlantı olanağı sağlayan sistem, mikrofon bağlantıları ve tam donanımlı müzik sistemi ile orkestra niteliğindedir.

Dizüstü bilgisayarlardan kolaylıkla kontrol edilebilen mikser, enstrüman ve mikrofon seslerinin dengelenmesi için fonksiyonel kullanım sağlar. Break düğmesi ile opsiyonel kullanım özellikleri sunan Mackie mikser, DAW yazılımı ile kalite sunar.

Yerleşik sistem özelliğinde tasarım edilen Usb arayüzü, ev sistemleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Üstelik kullanıcı dostu Tracktion DAW yazılımı ücretsiz olarak indiriliyor.

Bilgisayardaki parçalarla birlikte çalarken, tüm karışımın USB üzerinden kaydedilmesinde olanak sağlar.

Mackie profx12 v2 Kullanım Avantajları

ProFX12v2 tasarımında kullanılan ilk dört kanal, 1/4 "TRS giriş jaklarına sahiptir. Vokal mikrofonlarında kompresör yerleştirmek için ideal kullanımlar sağlayan Mackie prof serisi, dört uç jakını mono bir TS kablosuna takarak doğrudan kanal girişlerine çevirme opsiyonelliği sunar.

ProFX12v2, Grafik EQ’dan etkilenmeyen RCA tape çıkışları ile birlikte hem XLR hem de 1/4 "TRS ana çıkışlarına sahiptir. Enstrüman giriş bağlantı seçeneği ile doğrudan enstrüman kullanımına olanak sunar.

Mackie profx12 v2 fiyat avantajı ve sağlam tasarım özellikleriyle tercih edilen ürünler arasındadır. Ebatları ve hafif tasarımı ile rahat taşınabilir ve müzik keyfinin istenilen her yerde sürdürülmesine olanak sağlar.

Mackie profx12 v2 Fiyatı

Az yer kaplayan 12 kanallı mikser, 6 Mackie Vita mikrofonu ve + 48V fantom gücünde kalite, performans ve konfor sağlar.  Üstelik tüm kanallarda üç bant EQ kombinasyonu ile müzik sistemi ürünlerine alternatif katkılar yapar.

Cazip fiyat garantisi ve güvenilir alışveriş sistemleriyle, avantaj sağlayan ürünler arasındadır. Garanti kapsamları ve ücretsiz yazılım özellikleriyle müzik dünyasının en sevilen ürünleri arasında yer alıyor. 

Güç kablosu, ayak pedalı ve uzaktan kumandası ile tam donanımlı set olarak satışa sunulan Mackie prof mikser, kullanıcı dostu kullanım özellikleriyle daima rahat kullanılabilir ürünlerden biridir.

Sağlam ve dayanıklı panel tasarımı, düğme ve tuş kombinasyonlarında kullanılan yumuşak modülleriyle şık ve ergonomiktir.

Mackıe ProFX v2 Özellikleri

12 Giriş (6 Ch Mono 4 Ch Stereo) 1 Aux

7 Band Eq - Yeni Hazır FX Etkileri

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı