Mackie MR8 Aktif Stüdyo Referans Monitörü (Tek)

5,00
Marka : Mackie
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.688,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.148,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺264,32 'den başlayan taksitlerle
Üyelikte %5 İndirim

 

 

Mackie MR8 Aktif Stüdyo Monitörü


Mackie mr8 monitör, 100 watt güç kapasitesine sahip 8 inç aktif stüdyo monitörü modelidir. En ucuz mackie aktif monitör ve mackie mr8 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da


Mackie mr8 mk3

İki yollu stüdyo monitör sistem olarak tasarım edilen Mackie mr8 mk3 hoparlör, Mackie profesyonelliğinin en sempatik ürünleri arasında yer alıyor. Elektrikli stüdyo monitörü, müzik odaklı konsepti ve özel bileşen kombinasyonlarıyla müzik ve ses uygulamalarında şahanelik sunuyor.

Sonik deneyiminin geliştirilmiş versiyonu olarak geliştirilen ses sistemi, sağlam tasarım konseptleriyle en yeni üretimler arasında yer alıyor.


Mackie mr8 mk3 Özellikleri

İkinci kez tasarlanan Mackie monitör, yılın en çok tercih edilen referans monitör seçenekleri arasında yer alıyor. Müzik karakteristiğini doğal, berrak ve parazitsin sunan mr8 mk3 ürünü, her aşamasında baştan dizayn edilmiştir. 

Power stüdyo monitörler arasında yer alan Mackie serisi, frekans ayarlama modülleri, yumuşak ses akışı ve ideal oranda bas sunumuyla, tam kapsamlı ürünler arasındadır. Sağlam alt yapı özellikleri, çok yönlü performans özellikleri ve müziğin hemen her türünde en kaliteli yayın- sunum özellikleriyle profesyonel ürün seçkisinde yer alır.

Akustik üzerinden özelleştirilebilir kontrol opsiyonları sunar ve 4dB hassasiyet oranı sunan Mackie mr8 mk3 monitör, farklı kaynaklardan en iyi ses sunumunu yapar.


Mackie mr8 mk3 Kullanım Avantajları

Yüksek teknolojiler, mühendislik çalışmaları ve kalite opsiyonlarında tasarım edilen ürün, sayısız müzik seçeneğiyle test edilerek en nitelikli formunda imal edilmiştir. Mackie stüdyolarında en iyi ses bileşenlerini elde etmek üzere geliştirilen referans monitör, mdf malzeme üretimiyle sağlam ve dayanıklıdır.

Stüdyo sistemlerinde en iyi performansı en cazip fiyatlarla sağlayan ses sistemi, 65 watt özelliğiyle verimli cihazlar arasında yer alır. Tasarım şıklığıyla tercih edilen monitör, siyah renkte dizayn edilmiştir.


Mackie mr8 mk3 Teknik Özellikleri

6,5 inç woofer tasarımı ve geniş frekans aralığı ile dizayn edilen Mackie mr8 mk3 serisi, 1 inç kubbe sürücüyle, kalite kombinasyonları sunar. HF ve LF ayarı, düşük profil kombiniyle tüm kullanım alanlarında ideal çözümler sunar. Mackie mr8mk3 monitör, elektrikli stüdyo monitörü kategorisinde yer alır.


8 inç polipropilen woofer LF sürücü ve 1 inç HF sürücü ile kubbe mıknatıs formları sunar. 


Maksimum SPL: 113dB SPL

Amplifikatör Sınıfı: Sınıf A / B

Watt (RMS): 85W

Güç Tüketimi (yüksek sesle karışık): 150W

Crossover: 3.kHz

HF Seviye Ayarı (100Hz Raf): -2dB, 0dB, + 2dB (100Hz, raf)

LF Seviye Ayarı: 0dB, + 2dB, + 4dB (3kHz, raflar)


Özellikleriyle profesyonel sınıf ürün seçkileri arasındadır. Arkadan aydınlatmalı LED göstergeleri ile şıklık ve kullanım konforu sağlayan monitör sistemi; XLR, TRS ve RCA giriş konnektörleri ile muazzamdır.

Mackie mr8 mk3 fiyatı, stüdyo referans sistemleri arasında yüksek kalitenin cazip seçeneklerle sunulma fırsatı sağlar. Üstelik dijital alışveriş konforuyla, taksitli satış olanağı sağlanıyor. Ülkenin her il ve ilçesine kargo avantajı ile kesintisiz ve kapsamlı müzik keyfine hemen başlayabilirsiniz.


Profesyonel Mackie Sistemleri

Ses  ve müzik sistemleri arasında seçkin sunumlar yapan Mackie, müziğin her yönden ve her kategorisinden keşif konseptleriyle geliştirilmiştir. Doğal ses akışı, netlik ve pürüzsüzlük sağlayan bileşenler, malzeme ve imalat kalitesiyle stüdyo yelpazesi sunuluyor.

Hem müzik uygulamalarında hem de ses uygulamaları ve enstrüman sunumlarında ideal kalite sağlayan referans monitör, yeniden tasarımın en başarılı sonucu olarak ses sistemlerine ivme kazandırıyor.

 

Kesintisiz çalışma sürelerinde muazzam kapasite sağlayan, verimli sistem gereksinimleri ve geniş konseptte sunulan frekans aralığı ile en beğenilen ürün seçenekleri arasındadır. Ürünün teknik özelliklerine, garanti opsiyonlarına, fiyat ve esnek ödeme seçeneklerine göre değerlendireme yapabilirsiniz. Müzik keyfine hemen başlamak içinse tek tıkla alışverişe hemen başlayın.


Mackie MR8 Mk3 Özellikleri


Aktif Studio Monitörü

8" LF 100 Watt + 1" HF 50Watt

40Hz-20 kHz @ 1.5dB

111dB SPL @ 1kHz/1 meter

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı