Mackie MR5 Mk3 Aktif Stüdyo Referans Monitörü (Tek)

5,00
Marka : Mackie
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.573,65(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.257,75(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺154,77 'den başlayan taksitlerle
Üyelikte %5 İndirim

 

  

Mackie MR5 Mk3 Aktif Stüdyo Monitörü


Mackie mr5 monitör, 55 watt güç kapasitesine sahip 50Hz-20 kHz frekans aralıklarına sahip mackıe aktif monitör serisi ürünlerdendir. En ucuz mackie mr5 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da


Mackie mr5 mk3

Şık, seçkin ve profesyonel… 

Mackie ses mühendisliği ile dizayn edilen ses sistemi, yük kalitede üretim ve teknik donanımları ile muazzam performans sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Stüdyo monitör ürünü olarak tasarım edilen Mackie mr5 mk3 hoparlör, doğal ses akışı ve karakteristik kombinasyonlarıyla profesyonellik sağlıyor.

Özel bileşenler ile kombine edilen Mackie monitör, uzun ömürlü kullanım avantajı ve ekonomik fiyat seçenekleriyle ideal ürün seçkileri arasındadır.


Mackie mr5 mk3 Monitör Özellikleri

Dalga kılavuz sistemiyle müziğe övgüler sunan Mackie, nitelikle tasarım edilen bileşenler, sürücü donanımları ve teknik kapasite ile profesyonel kullanım keyfi sağlayan ürünlerden biridir.

Yumuşak ses akışı, bas kombinasyonu ve özel ayarlanan bağlantı opsiyonları ile stüdyo kullanımlarında kalite sağlayan referans monitör sistemidir. Geliştirilmiş sistem özellikleri, güçlü alt yapı donanımları ve ses niteliğini en doğal, en pürüzsüz şekilde sunan Mackie profesyonelliğiyle, en seçkin ses sistemlerinden biridir.

Sonik deneyiminin geliştirilmiş seçkileriyle sunulan Mackie mr5 mk3 monitör, müzik karakteristiğini en iyi yansıtan yeteneğiyle, profesyonel stüdyo deneyimlerinde ideal üründür. 


Mackie mr5 mk3 Sistem Özellikleri

Özel bağlantı fonksiyonları, akustik ses kombinasyonları, yüksek kalite standartlarından tasarım özellikleriyle ideal bas oranı sunar. Birinci sınıf hammadde ve nitelikli materyaller ile dizayn edilen Mackie mr5 mk3 monitör hoparlör, çok yönlü tasarım özellikleriyle, sağlam ve fonksiyoneldir.

Ses uygulamalarında, enstrüman ve müzik uygulamalarında, berrak akış ve akustik tınılarda yumuşak sunum özellikleriyle, müzik zevkini en şahane biçimde yaşamanıza olanak sunar. Akustik ayarlanabilir tasarımı, alternatifli ve doğru bağlantı kombinasyonlarına kontrol entegrasyonları ve 4 dB hassasiyet oranlarıyla, müzik kalitesini artırır.

MR10Smk3 stüdyo subwoofer sistemiyle birlikte kullanılabilir. Optimum stüdyo performanslarında ideal ve yüksek kalite sağlayan monitör, ritmik müziklerde ve efekt sunumlarında, ses karakteristiğini bozmadan ve en doğal formunda sunar.


Mackie mr5 mk3 Teknik Donanımları

Müziğe özenli çalışmalar sunan Mackie, tasarım şıklığı ile stüdyoların en temel ekipmanları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı kaynak cihazlardan binlerce müzik seçeneği test ederek mr5mk3 monitörü geliştiren Mackie, titizlikle seçilen bileşenleri profesyonel tasarım özellikleriyle imal ediyor.

Tasarıma müzikle başladık, sloganıyla ürün sunumu yapan profesyonel müzik sistemi Mackie, amper ve sürücü optimizasyonlarıyla nitelikli ürün sunumu yapıyor. Müzik ve ses sistemi teknolojilerinde daime güncel, yenilikçi ve profesyonellikle geliştirilen ürünler sunan firma, netlik ve denge temalarıyla Mackie mr5 mk3 sistemini sunuyor.

Uygun Mackie mr5 mk3 fiyat garantisi, kredi kartına taksit ve bedava kargo avantajlarıyla, online satış sistemi konforuyla sunuluyor. Ürünün teknik özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;


Sistem türü: Elektrikli Stüdyo Monitörü

LF Sürücüsü: 5.25 inç polipropilen woofer

HF Sürücüsü: 1 inç ipek kubbe tweeter

Frekans tepkisi: 57Hz - 20kHz

Çift Başına Maksimum Azami SPL: 108dB SPL

Amplifikatör sınıfı: A / B Sınıfı

Watt (RMS): 50W

Güç Tüketimi (yüksek sesle karışık): 90W

Giriş Empedansı (Ohm): 20 kOhms, dengeli köprüleme 10 kOhms, 

HF Seviye Ayarı (100Hz Raf): -2dB, 0dB, + 2dB (100Hz, raflar)

LF Seviye Ayarı: 0dB, + 2dB, + 4dB (3kHz, raflar)


Arkadan aydınlatmalı gösterge sistemiyle konforlu kullanım özellikleri sunan Mackie hoparlör, XLR, TRS, RCA giriş konnektörleriyle tasarım edilmiştir.

N / A çıkış konnektörleriyle tasarım edilen mr5mk3 monitör, 240VAC güç gereksinimi ile çalışır. Sert mdf malzemeden imal edilen kabin sistemi, uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım avantajı sağlar. Siyah renk tasarlanan ve tatlı bir yeşil ile detay katılan monitör sistemi, arka port tipi ile ideal port yapılandırması sunar.


Mackie MR5 Mk3 Özellikleri

Active Studio Monitor

5,25" LF 55 Watt + 1" HF 30 Watt

50Hz-20kHz @ 1.5dB

116dB SPL @ 1kHz/1 meter

detay
                     
Çerez Kullanımı