Mackie CR3 Aktif Multimedya Stüdyo Monitörü (Çift)

3,90
Marka : Mackie
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺1.254,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺784,00(KDV Dahil)
Kargoya Verilme Süresi : 1 Gün
* ₺96,48 'den başlayan taksitlerle
Üyelikte %5 İndirim

 

  

Mackie CR-3 Stüdyo Monitör (Çift)


Mackie cr3, mackie cr serisi stüdyo monitörü satış sayfamızda yer alan yorumlar ve fiyat performans açısından çok fazla tercih edilen 50 watt güç ile mackie referans monitörüdür. Mackie ürünleri içerisinde en çok satılan seri olan cr3 serisi, hem ekonomik hemde kompak bir yapıya sahiptir. En ucuz mackie cr3 fiyatı ve mackie cr3 inceleme yonkamuzikmarket.com'da. Aktif stüdyo monitörleri stüdyo ortamların da kuşkusuz en iyi referansımız olacaktır. Mackie cr3 modeli fiyatına oranla çok iyi performans sergilemektedir. Ekonomik bir stüdyo monitörü arayanlar için bulunmaz bir ürün olan mackie cr3, küçük odalarda ya da kayıt stüdyolarında işinizi fazlası ile görecektir. Cr3 nasıl diye merak eden kullanıcılar araştırmalarında mackie cr3 stüdyo monitörünün fiyat performans ürünü olduğunu anlayacaklardır. 


Pasif olan aktif olan monitöre bağlanır.

Sipariş verdiğiniz de çift halin de gönderilir.


Mackie CR3 Nasıl

1 aktif + 1 pasif monitör set

Bas emici sünger

1 ad. Rca+ 3.5 mm Bilgisayar bağlantı

1 ad. 3.5 mm + 6.3 mm Jak Kablo


Mackıe CR3 Özellikleri

Active & Passive  Studio Monitor seti

3" LF + 0,75" HF Total 50 Watt

70Hz-20kHz (-10dB)

97B SPL @ 1kHz/1 meter


Stüdyo Monitör Nedir?

Stüdyo monitörleri, profesyonel detaylı stüdyolar da ya da ev stüdyoların da kayıt uygulamaları için olmazsa olmaz ekipmanlardandır. Aktif yani amplifikatörleri içerisin de olan bu monitör ürünleri kendinden amfilidir ve stüdyo kayıtlarını refere etmektedir. 


Nasıl Bir Stüdyo Monitör Hoparlör Almalıyım?

Nasıl bir stüdyo monitör almalıyım sorusunun mutlak ilk kriteri kullanacağınız odanın büyüklüğüdür. 10-20 metre arası bir stüdyo için 3 inç ya da 4 inç yetecektir. Daha büyük stüdyolar için ise 5 inç ve üzeri ürünler tercih edilmelidir. 


En Kaliteli Stüdyo Monitör Hoparlör Hangisidir ?

Sizler de bilirsiniz ki sektörümüz de hep daha iyisi vardır. Orta bir bütçe ile yola çıktı isek ve bütçemiz 500-600 arası ise fiyat / performans açısından size ilk önerimiz Mackie CR3 olacaktır. Mackie CR3 hem ses kombinasyonu hem de uygun fiyat avantajı ile sanıyoruz ki en alınası ürün olacaktır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı