Loading..
   < >

   Condenser Mikrofonlar

   Condenser mikrofon satış sayfamızda stüdyo kayıtlarında kullanılan mikrofon kayıt kullanıcılarının tavsiye ettiği ve önerdiği stüdyo mikrofonu olarak da bilinen condenser mikrofonlar yer alır. Condenser mikrofon tavsiyesinin yanı sıra en iyi fiyat garantisi ile stüdyo mikrofonu ve condenser mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da


   Stüdyo Mikrofon

   Stüdyo kayıtları için imal edilen stüdyo mikrofon çeşitleri, kapsül yönlerinde farklı tasarım özellikleri sağlayan mikrofon çeşitleridir. Profesyonel ses sistemleri dahilinde ve teknolojik formlar ile imal edilen sistemler, kardiod kutup deseni ile tasarlanıyor. Stüdyo mikrofonları, tek diyafram ya da çift diyafram olarak da üretilebilmektedir. 

   Frekans aralıklarında genellikle 20 Hz ile  20kHz oranlar sunan mikrofon çeşitleri, marka ve model özeliklerine göre daha profesyonel kapsamlar sunar.


   Condenser Mikrofonların Özellikleri

   Condenser mikrofonlar, standart mikrofonlara oranla daha net ve doğal sunum yapan mikrofonlar, arka plan sesleri susturma özelliği ve vokal sesine odaklanma nitelikleri ile stüdyo ekipmanları arasında kullanılan stüdyo mikrofon ürünleridir.

   Stüdyo kayıt mikrofonları, tek yönlü kutup desenleri ile vokal sesini en ideal seviyede sunan ve gürültü susturucu opsiyonla tasarım edilen seçkilerdir. Hem ses uygulamalarında hem müzik ve enstrüman uygulamalarında profesyonel ses akışı sağlayan mikrofon çeşitleridir.


   Condenser Mikrofonların Teknik Özellikleri

   Maksimum hassasiyet oranları genellikle 137 dB oranlarında sunulan kondenser mikrofonlar, ortalama 100 ohm empedans oranları ile nitelikli kullanım avantajları sağlar. XLR bağlantı tipinde imal edilen kondenser kayıt mikrofonları, pop filtre, shock mount ve toz kılıfı aksesuarlarıyla set olarak satışa sunulan ürünlerdir.

   Kardiod polar pattern kombinasyonları ve altın kaplama konnektör tasarımları ile stüdyo kayıtlarına performans kazandıran ürünlerdir. Daha net ve soft kayıt olanakları sağlayan ses sistemleri, ultra düşük gürültülü çalışma sistemleriyle kaliteli kayıt olanakları sağlayan sistemlerdir.


   Kondenser Mikrofon Ne İçin Kullanılır?

   Stüdyo kayıtları için kullanılan kondenser mikrofonlar, iletişim etkinlikleri ve müzik etkinliklerinde kullanılır. Vokal ve enstrüman kayıtları, konferanslar, seminer ve toplantılar, karaoke etkinlikleri, DJ etkinlikleri, tanıtım ve organizasyonlar gibi pek çok alanda kullanılır.

   Hem canlı sunumlar hem kayıt etkinlikleri için kullanılabilen kondenser mikrofonlar, stüdyo mikrofonları olarak bilinir. Ses kalitesinin doğrudan sunulması ve karakteristiğinin bozulmadan nitelikli şekilde kayıtların yapılabilmesi için kullanılan mikrofon çeşitleridir.


   Youtuber Mikrofonları

   Stüdyo kayıt mikrofonları arasında Youtuber mikrofonu olarak bilinen ve tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler arasında olan kondenser ses sistemleri, Bm800 modelleri ile kayıt kalitesini artırıyor.

   Stüdyo kayıtlarında şahane performans ve ekonomik fiyat avantajları kazandıran Youtuber mikrofonlar, polar kardiod desene sahip tasarımlardır. Tek yönlü kardiod özellikleriyle vokal sesine odaklanan ve arka plan gürültüleri susturucu özelliğe sahip ürünleri, titreşim önleyici ekipmanları ile konforlu kullanım sağlar.

   Bm 300 ve Bm 800 kondenser mikrofon modelleri, altın kaplamalı ızgara modülleri ve çinko alaşımlı gövde özellikleriyle şık ve fonksiyoneldir. Dayanıklı gövde yapıları ve 48V fantom özellikleriyle ideal frekans aralıkları sunan mikrofonlar, pop filtre ve shock mount aksesuarları ile satışa sunuluyor.


   BM800 Mikrofon Fiyatları

   Stüdyo kayıt mikrofonları arasında set olarak hazırlanan ürünler, 3 metre kabloları, pop filtre ve shock mount aksesuarları ile kit olarak satışa sunulan mikrofon çeşitleridir. Bm 800 mikrofon çeşitleri, kardiod yapıları ve performans sağlayan ses kaliteleri ile en çok satın alınan ürünler arasındadır.

   Bm800 Youtuber mikrofonlar, en ucuz stüdyo mikrofonları arasında yer alıyor. Ekonomik fiyatları ve yüksek kalite standartlarında geliştirilen tasarım özellikleriyle en popüler stüdyo mikrofonları arasında yer alıyor.


   Condenser Mikrofon Fiyatları

   Behringer kondenser mikrofon çeşitleri, Yamaha mikrofonlar, Osawa veya Lastvoice kondenser mikrofon çeşitleri, teknik özelliklerine ve donanımlarına bağlı olarak farklı fiyat seçenekleriyle sunuluyor. Akıllı cihazlarla senkronize kullanım özellikleri, Bluetooth bağlantı opsiyonları, on- off modülleri ve alıcı cihaz teknik özelliklerine göre ürün özellikleri ve fiyatları farklılık gösterir.

   Online alışveriş kolaylığı, taksitli satış seçenekleri ve kampanyalı fiyatlarıyla birbirinden seçkin markaları yonkamuzikmarket.com'da inceleyebilirsiniz. 

   Çerez Kullanımı