Htdz

En şık kürsü mikrofonları, en konforlu gişe mikrofonları ve feedback suppresör çeşitleri, Htdz kalitesiyle dizayn ediliyor ve Yonka profesyonelliğiyle size özel sunuluyor. Masa tipi mikrofonlar ve kürsü mikrofon çeşitleriyle online kategorimizde sunulan Htdz seçkileri, indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla sunuluyor. Bedava kargo ve aynı gün gönderim fırsatlarından yararlanabilir, tek tıkla güvenilir alışveriş sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Yonkamuzikmarket.com dijital alışveriş sistemiyle, fonksiyonel ses sistemi ekipmanlarını en ekonomik fiyatları ile satın alabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek sistemleri, ürün değişim ve iade güvenceleriyle, rahat ve konforlu alışveriş ağımızdan faydalanabilirsiniz.


Htdz Ses Sistemi Ekipmanları

48V phantom güç ünitesi çeşitleri, konferans sistemi Dıscuss çeşitleri ve gişe mikrofon seçkileriyle opsiyonel ürünler sunuyoruz. Sehpalı kondenser mikrofonlar veya masa tipi ışıklı anons mikrofonu setleriyle, birbirinden cazip ürünleri tek tıkla satın alabilirsiniz.

Online kataloğumuzda Htdz yedek kürsü mikrofonları, konferans sistemi uzatma kabloları, yedek yaka mikrofon çeşitleri, recevier kanal telsiz mikrofon alıcı ünite çeşitlerini tek tıkla satın alabilirsiniz. Yedek el mikrofonu be uzatma kablosu çeşitleriyle muazzam ürünler serisi, ekonomik fiyat avantajları ile satışa sunuluyor.


Ekonomik Ve Cazip Ürünler

Htdz profesyonel ses sistemi ekipmanlarıyla, sektörel ses sistemlerinde ekstra avantaj elde edebilirsiniz. Masa tipi kondenser kürsü mikrofonlarında ışıklı ve dingdonglu tasarımlarla hem yüksek ses kalitesi ve konforlu kullanım faktörleri elde edebilirsiniz. Gişe, masa ve kürsü tipi mikrofonlarda dinamik kapsamlar, kondenser kayıt unsurları ve kablosuz kullanım formülleriyle ergonomik rahatlık sunuyoruz.

Delege mikrofonları, başkan mikrofonları ve telsiz mikrofon setleriyle muhteşem fırsatlardan online olarak yararlanabilirsiniz. Telsiz yaka mikrofonları, telsiz tipi masa mikrofonları, el tipi mikrofonlar ve birbirinden farklı fonksiyonlarıyla tasarım edilen tüm Htdz ürün seçkilerini, dijital sistemimizden edinebilirsiniz.

7/24 alışveriş konforuna kampanyalı fiyatlar sunuyor ve güvenilir ödeme ağı ile donatıyoruz. Hızlı ve kolay alışveriş sistemi, kredi kartlarına özel taksitli satış sistemleri, 50 TL üzeri tüm alışverişlerde bedava kargo opsiyonlarıyla en cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Yonkamuzikmarket.com en ekonomik ürün seçkileri, %100 orijinal ürün güvencesi, ürün değişim veya iade garantileriyle profesyonellik sunar.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Çerez Kullanımı