Gold Audio Duvar Hoparlör

Günümüz teknolojisinde ses sistemleri hayatımızın birçok noktasına değinmektedir. Ses sistemleri ise birçok cihazın el birliği ile çalışması sonucu ortaya çıkan sistem diyebiliriz. Bu sistemlerin olmazsa olmazı olan hoparlör temel gereklilikler arasındadır. Hoparlör farklı çeşitleri ve bu modelleri üreten farklı firmalara mevcuttur. Tabi ki, bu firmalar arasında ismini altın harflerle yazan kendini dünyaya tanıtan her zaman bir adım öndedir. Bu firmalara genel bir göz gezdirdiğimizde uygun ve her sistemde kullanılmak üzere farklı model stoklara sahip güçlü firmaların arasında gold audio gelmektedir. Gold audio birçok ürün üretimini üstlenirken duvar hoparlörü bun ürünlerin en önde gelen ürünlerindendir. Gold audio duvar hoparlörü için alt yan başlıkları inceleyebilirsiniz.

Gold Audio Duvar Hoparlör

Gold audio duvar hoparlörü arasında yer alan bir çok model bulunmaktadır. Bunlar horn hoparlör ve ya sütun hoparlör olarak adlandırabiliriz. Genel özelliklerini anlatmak gerekirse, Gold audio duvar hoparlör talepleri karşılama amaçlı zengin model seçeneklerine sahiptir. Gold audio duvar hoparlör trafolu ve trafosuz olmak üzere iki grupta inceleyebiliriz. Diğer yandan, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile seçimi siz alıcılara sunmaktadır. Frekans aralığı ve hassasiyet yönünden oldukça modeline ve fiyatına göre yüksek olan gold audio sütun hoparlör 20 cm ’e kadar çeşitliliğe sahiptir. Ek olarak, 120 watt’ e kadar farklı modellere sahip olan gold audio duvar hoparlörü, ayarlanabilir güç seçenekleri yani hat trafolu gold audio sütun hoparlör için kademeli sistem mevcuttur.

Gold Audio Duvar Hoparlör

Gold audio duvar hoparlörü 230.00 TL ile 1.206.00 TL arasında farklı model ve güce göre fiyatlar mevcuttur. Tabi ki, fiyatların yanı sıra kargo hızı garanti gibi önemli unsurlar fiyat dan daha önemli diyebiliriz. Bu yüzden, uygun fiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenilirlik açısından gold audio sütun hoparlör için yaptığımız araştırmalarda www.yonkamuzikmarket.com ‘da istediğiniz kriterlere sahip olduğu tanısına vardık.

Çerez Kullanımı