Benzer Ürünler
Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Kayıt Paketi Seti (MOSC0030)
Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Kayıt Paketi Seti (MOSC0030)
Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Kayıt Paketi Seti (MOSC0030)

Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Kayıt Paketi Seti (MOSC0030)

5,00
Marka : Focusrite
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺2.125,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.854,30(KDV Dahil)
₺228,18 'den başlayan taksitlerle
Üyelikte %3 İndirim

Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Kayıt Paketi Seti

Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3, Focusrite markalı stüdyo ekipmanlarından oluşan ve mükemmel bir uyum içerisinde çalışan home stüdyo sistemi paketidir. En ucuz Focusrite Scarlett Solo gen 3 fiyatı ve özellikleri kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizlerle.

Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Stüdyo Kayıt Paketi

Bu ürünler genellikle bir kutu içerisinde stüdyo ekipmanları olarak kullanılan ürünler. Zaman kaybetmeden evde kayıt yapabilmek için en kolay yöntem bu ürünleri almanızdır. Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Stüdyo Kayıt Paketi Geniş bir ekipman ürünlerinde sahiptir. Bu ürünler ekipman karşılaştırarak demonuzu harcayabilir sesi kaydederek değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda stüdyo kalitesinde evde yakalamanız da mümkün. Bütün ekipmanları bu set üzerinde görüntüleyebilir ve bulabilirsiniz. İçerik olarak mikrofon ve kablo, kulaklıklar, scarlett solo olarak birçok iki puan içerinde bulunmaktadır. Bu ekipmanları indirimli ve kampanyalı fiyatlarla Yonka Müzik Market sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Hem kaliteli hem indirimli fiyatları üzerinden bulabilirsiniz.

Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Stüdyo Kayıt Paketi Fiyat

Bu ürünler birçok duruma göre fiyat değişkenliği gösterebilmektedir. Paket olarak sunulan bu ürünler marka, model ve teknik özelliklere göre fiyat değişkenliği gösterebilmektedir. Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Stüdyo Kayıt Paketi fiyatları Bu tip durumlara göre değişkenlik gösterebilirken aynı zamanda marka durumunda fiyatta en önemli belirleyici konu olarak ifade edilebilir. Ürünlerin markaları ve kaliteleri fiyatta belirleyici noktalardan bir tanesidir. Fiyat konusunda alacağınız kaliteli ürünler yarı yolda bırakmayarak uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Bu nedenle kaliteli bir siteden ürünleriniz satın alabilir indirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirsiniz bu siteler arasında Türkiye’nin en başta gelen müzik marketlerinden olan Yonka Müzik Market sitesi mevcuttur.

Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Stüdyo Kayıt Paketi Özellikleri

Ürünlerin paket halinde sunulması birçok özelliğinin de bulunmasının nedenlerinden bir tanesidir. İçeriğinde mikrofon ve kablolar, kulaklıklar, Scarlett solo gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Mesela Focusrite Scarlett Solo Studio Gen 3 Stüdyo Kayıt Paketi özellikleri olarak mikrofon ve kabloları, kristal berraklıkta ses kaydı için sunulan genellikle CM25 geniş bir diyaframla condenser mikrofon ve 3 metre olarak XLR mikrofon kablosuyla satışa sunulur. Kulaklıklar ise genellikle HP 60 kapalı stüdyo tipi kulaklık olarak dış görüntüye sahiptir. Bu ürünlerin kaliteli olarak alımını Yonka Müzik Market sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

 

Kutu İçeriği:

Scarlett Solo

CM25 large diaphragm condenser mikrofon

HP60 closed-back Kulaklık

3-metre/10ft XLR mic cable

USB Kablo

XLN Audio – Addictive Keys

Focusrite – Red Plug-in Suiteclassic Red 2 equaliser and Red 3 compressor

Softube – Time and Tone Bundle

Focusrite – Plug-in Collective

Ableton® – Live Lite™

Avid® – Pro Tools® | First Focusrite Creative Pack

Loopmasters

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı