Focusrite
Seste müzik sistemleri içinde en yüksek kalitede olarak adlandırılan bu ses kartları ürün vaadiyle kalmıyor ve aynı zamanda da kaliteli yazılımlar sunarak hizmet kalitesini yükseltiyor. Focusrite ses kartları profesyonel ve amatör olarak tüm kullanımları uygun olarak geliştirilmiştir. Bu ürünler aynı zamanda Focusrite scarlett ve Focusrite solo alanında kendini geliştirmiş ürünler olarak ifade edilebilir. Ses kartı ad altında birçok özelliği taşıyan bu marka en akılcı olarak sizin için de bu seçenekleri seçmenizde ön plana çıkacaktır. Bunun yanı sıra çoğu yan marka ile beraber dünya çapında sizin her zaman tercih edebileceğiniz ürünleri sizlere sunacaktır. Bu ürünleri indirimli olarak yonka müzik market sitesi üzerinden de görüntüleyebilir ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.


Focusrite Özellikleri
Bu ürünlerin birçok çeşidinin bulunmasının yanı sıra çok fazla özelliği de vardır. Örneğin piyasada kaliteli denebilecek bir ürünün özellikleri şöyle sıralanabilir. Bilgisayar bağlantısı olarak USB kullanım şekli masaüstü modeller vardır. Genellikle 2 × 2 kullanım imkanı ile aynı zamanda iki adet Pre-amp sayısı vardır. Analog giriş ve çıkışları bulunan bu ürünler windows uyumuna da sahiptir. Bu ve bunun gibi sayabileceğimiz bir özelliğe sahip Focusrite Özellikleri, Focusrite scarlett olarak da 2i2 USB kartı İle kullanılmaktadır. Bu ürünler Focusrite solo İle en iyi Sonucu sizlere vermek için tasarlanmıştır. Alacağınız ürünler kaliteli bir şekilde yonka müzik market sitesi üzerinde mevcuttur.


Focusrite Fiyatları
Her ürün gibi Focusrite Ürünlerinin de fiyat değişkenliği mevcuttur. Focusrite Fiyatları Ürünlerin genellikle marka, model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu ürünler aynı zamanda Focusrite scarlett ve Focusrite solo olarak da özellik sunacağından bu durumlarda fiyatta değişkenlik gösterebilen durumlardan olarak ifade edilebilir. Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesindeki bir diğer durumda marka konusu dur. Ürünlerin markalı ve kaliteli oluşu fiyatta belirleyici durumlar arasında yerini alıyor. Alacağınız ürünler kaliteli olursa uzun süreli kullanmanıza da yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bu ürünleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla Türkiye’nin önde gelen müzik marketler arasında yer alan yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz

 

₺1.053,97 KDV Dahil
₺1.221,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

 

₺1.439,81 KDV Dahil
₺1.650,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺1.741,38 KDV Dahil
₺1.980,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

 

₺735,17 KDV Dahil
₺805,20 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

₺1.386,00 KDV Dahil
₺1.465,20 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺1.710,00 KDV Dahil
₺2.502,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺1.668,00 KDV Dahil
₺2.226,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi

 

₺1.743,06 KDV Dahil
₺1.834,80 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Çerez Kullanımı