Benzer Ürünler

Earbombz Eb Pro Bombz Kulak İçi Kulaklık

5,00
Marka : Ear Bombz
İndirim Oranı : %59 İndirim
Fiyat : ₺569,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺231,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
₺28,43 'den başlayan taksitlerle

Earbombz Eb Pro Bombz Kulak İçi Kulaklık

         

Earbombz eb pro bombz, ses alan superlative derinliğe sahip, tabletler, akıllı telefonlar, iPod'lar, bilgisayarlar, sahne ve stüdyo da kullanılan kulak içi monitör kulaklık modelidir.En ucuz Earbombz eb pro bombz fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

Üstün Kalite ve Dayanıklılık  EB-Pro-kulak içi monitörler detaylara kritik dikkat, en yüksek dereceli metal ve endüstri lideri bileşenlerden imal edilmiştir. Benzersiz akustik bölme tasarım müzikal deneyim ses alan ve not-by-nota netlik üstün derinliğini oluşturur.

Gürültü İzolasyonu: Gürültü izole silikon uçları dış dünyanın ortam gürültüsünü kapatmak için tasarlanmıştır. Kafanda müzik dinlemek ve zihninizin ses parça kaybolmak.

Dahil Mikrofon: güvenlik ve rahatlık için bir in-line cep telefonu mikrofon ile donatılmış olarak geliyor. Asmak ve özelliklerin yanı sıra oyun cevaplamak ve işlevselliği duraklatma Çift eylem * mikrofon düğmesi sağlar.

EB-Pro-kulak içi monitörler, bugünün teknolojisi için optimize edilmiştir: Tabletler, akıllı telefonlar, iPodª, bilgisayarlar, sahne ve stüdyo kulak-içi monitör uygulamaları. Güney Amerika yağmur ormanları bu ürün destek korunması gelen kar bir yüzdesi.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı