Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Dynacord Powermate 600-3 Power Mikser 2x1000 Watt
Dynacord Powermate 600-3 Power Mikser 2x1000 Watt
Dynacord Powermate 600-3 Power Mikser 2x1000 Watt

Dynacord Powermate 600-3 Power Mikser 2x1000 Watt

4,95
Marka : Dynacord

Dynacord powermate 600-3, dynacord amfili mikser satış sayfamızda yer alan 2x1000 watt güç ile stereo efekt ve 3 aux özelliğinde dynacord power mikser modelidir. En ucuz dynacord powermate 600 fiyatı ve ikinci el piyasası hakkında detayı bilgi yonkamuzikmarket.com'da. Dynacord powermate 600, açık ve kapalı alan da canlı müzik ve diğer sahne uygulamaların da kullanabileceğiniz yüksek performans dynacord amfili mikser modelidir. 24 bit stereo efekt özelliği sayesin de akıl almaz efektlere ulaşmanızı sağlar. Yonka Müzik Market Dynacord Güneydoğu Anadolu Ana Bayisidir. Alacağınız ürünler adınıza faturalı ve 2 yıl garantilidir. Dynacord powermate 600-3 mikser, powermate 600 serisinin 3.cü yani son modelidir. Daha önceki seriden daha güçlü amplifikatör yapısına sahip ve ihtiyaçlar doğrultusunda dizayn edilmiştir. 

Dynacord Powermate 600-3

Kompakt mikserler arasında şıklık, kaliteli tasarım ve teknolojik dizayn özellikleriyle fark yaratan Dynacord Powermate 600, müzik kalitesini maksimumda yaşatır. Hafif tasarımı ile taşınabilir müzik sistemi olarak kullanılan mikser, profesyonel uygulamalarda başarılı performanslar sağlar.

Müzik performansında yüksek kalite standartları sunan mikser, 9 kg ağırlığındadır. Sezgisel ve çok yönlü olarak dizayn edilen Powemate mikser, 20 kullanıcı hafızasıyla tasarlanmıştır.

Dynacord Powermate 600 Özellikleri

İki değiştirilebilir efekt cihazıyla fonksiyon sağlayan ürün, PC ve Mac bağlantılarıyla aynı anda çalabilme özelliği sunuyor. Sezgisel miks bölümü yüksek kalite sunarken, ekstra ayarlama modülleriyle konforlu kullanım avantajı sağlar. 

4xGiriş / 4xÇıkış dijital arayüz (USB) ile Dynacord kalitesi sunuyor. OLED ekran ve stereo ekolayzer bölümleriyle D sınıfı güç amplikatör özellikleri sunar. 2x1000 Watt gücü, ALPS tarafından sağlanan faderlar ile bileşen kalitesi sunuyor.

8 kanal şeritli mik bölümü; 4 MIK / LINE kanalı, 2 MIK / Stereo USB kanalı ve 2 stereo LINE kanalı sunuyor. Mikrofon bağlantıları için düşük empedans olanağı sunan Dynacord Powermate 600 mikser, XLR mikrofon girişleri sunuyor.

Kondensör mikrofonlar için merkezi olarak değiştirilebilir 48 volt phantom power olanağı sunan mikserde, jak girişleri bulunmaktadır. 

Dynacord Powermate 600 Teknik Özellikler

Panorama ve balans kontrol sisteminde dizayn edilen mikser cihaz, 3 bant ekolayzer sistemine sahiptir. Aux giriş özelliği, değiştirilebilir 80 Hz LoCut filtre özellikleri, süper kanal tasarımlarıyla profesyonellerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Süper kanallarda USB girişleri, stereo line kanalları, aktif elektronik klavyeler ile entegrasyon özellikleriyle yüksek kalite ve yüksek performans sağlar.

Çeşitli enstrümanlar ile bağlantı sağlayan tasarım özellikleri, jak giriş modülleri sunuyor. Efekt cihazları veya ek mikser cihazlar ile stereo sinyal kaynakları sağlıyor. CD bağlantı, Mp3 bağlantı ve RCA girişleriyle, müzik keyfine ekstra konfor katıyor.

Ton kontrol modülleri, düzey kontrolü, mute ve PFL düğmesi ile fonksiyonel ve opsiyoneldir. Dijital ses arayüz birimi, her yöne eş zamanlı iki kanal aktarım özellikleri şahane sistem özelikleri arasında yer alıyor. Bilgisayar entegrasyonu ile Gain ayarlarında bilgisayardan kullanabilme özelliği sunar. Ayrıca ürün paketi içinde hem PC ve Mac Usb driver hem de Cubase LE kayıt yazılımları bulunmaktadır.

Dynacord Powermate 600 Teknik Donanımları

Dynacord Powermate 600 mikser, en beğenilen ve profesyonel uygulamalarda da yüksek kalite sağlayan modeller arasında yer almaktadır. Dynacord mikser;

19 inç raf uyumludur

6 mikrofon girişi bulunuyor

AUX gönder / iade: 3 yollu

2 x 1000 W/4 Ohm

2 stereo hat girişi

3 AUX yolu

200 Düzenlenebilir stereo efekt

4x G/Ç USB Arayüzü

9- Band stereo master ekolayzer

6 mikrofon hat kanalı

İsteğe bağlı plastik taşıma kapağı

Özelliklerinden dizayn edilen Dynacord Powermate 600 fiyat seçeneğinde de avantaj sağlayan profesyonel müzik sistemi ürünleri arasında yer alır. İsteğe bağlı olarak sunulan raf montaj kiti ve isteğe bağlı olarak kullanılabilen tutma sapı kapağı ile opsiyonel kullanım avantajları sağlar.

Teknolojik yapım özellikleri, yazılım ve donanım kalitesi, kolay kullanılabilir sistem özellikleri, 20 kullanıcılı ayarlama modülleriyle profesyonel ürünler arasında yer alıyor. Tonlama ve eş zamanlı cihazlar ile entegrasyon özellikleri, aynı anda çalabilme özellikleri ve müzik performansını en üst seviyede sağlayan sistem özellikleriyle en sevilen mikser modelleri arasında yer alıyor.

Online satın alma avantajlarını ve ücretsiz kargo avantajlarından yararlanarak, müzik ritmini maksimumda sürdürmeye devam edebilirsiniz.

 

Dynacord powermate 600 Özellikleri

Power Mikser, 4 Mic/Line + 4 Mic/Stereo Line kanal

3xAux, Dual 24 bit Stereo Efekt, USB Audio Interface,

Çıkış gücü 2x1000 Watt

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı