Dynacord Cms 1600 Mikser

5,00
Marka : Dynacord
İndirim Oranı : %53 İndirim
Fiyat : ₺21.641,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.230,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺1.258,86 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Dynacord Cms 1600 Mikser


Dynacord cms 1600, dynacord mikser satış sayfamızda yer alan dynacord teknolojisi ile üretilen  14 mono ve 2 stereo kanal sayısına sahip çift efektli deck mikser modelidir. En ucuz dynacord cms 1600 fiyatı ve cms 1600 mikser özellikleri yonkamuzikmarket.com'da. Dynacord mikser kategorisinde cms 1600 bir çok enstrüman ile muhteşem kombine çalışan muhteşem profesyonel deck mikser modelidir.


Dynacord cms 1600 Nedir ?

Dynacord cms 1600 mikser, müzik dünyasına yepyeni teknolojiler sunan şahane bir formdur. 16 kanallı kompakt sistemi ile profesyonelleri hayranlık beslediği ürün, sezgisel sistem özelliklerinde dizayn edilmiştir. Ses kalitesinde şahanelik yaratan mikser tasarımı, bileşenleri ve karakteristik özellikleriyle müzik dünyasının lideri konumundadır.

İki dijital efekt işlemcisi ile teknoloji ve müziğin en şahane uyumunu sunan Dynacord cms 1600 mikser, sağlam materyal özellikleriyle de beğeni kazanıyor.


Dynacord cms 1600 Teknik Özellikleri

Bilgisayarlar ve akıllı cihazlarla uyum sunan Dynacord cms 1600 mikser;

16 giriş kanallı sezgisel modül sunar. (12 Mic / Line + 4 Mic / Stereo-Line)

2 düzenlenebilir efekt, 100 fabrika ve 20 kullanıcı ön ayarı sunuyor

MIDI'li profesyonel 4x4 24 bit / 96 kHz USB arayüzü

11 bant stereo grafik EQ

İle opsiyonel olarak tutma saplı kapak tasarımıyla isteğe bağlı kullanım özellikleri sunuyor.

Ses ve müzik sistemleri alanında yeni trendler arasında olan Dynacord mikser, dijital arabirim ile müzik kalitesi sunuyor. Uygulamalarda yüksek çözüm sağlayan mikser, Mac sistemleriyle entegre edilmiştir.


Dynacord cms 1600 Özellikleri

Ayı mikrofon bağlantısı, ön amplifikatör bağlantısı, ve miks konsolu ile 16 giriş kanal avantajı sunuyor. Hem ön ayar düğmesi hem arka ayar düğmesi değiştirebilir modülde tasarlanmış olup, fonksiyonel kullanım sağlıyor. Dynacord cms 1600 mikser, 6 veri yoluyla yüksek verimlilik sağlayan bir sistemde dizayn edilmiştir.

Tasarım şıklığı ile başlı başına rahatlık ve tekno kalite sunan dizayn, iki efekt işlemcisi ile 100 farklı fabrika ön ayarı sunuyor. TAP tuşu bulunan mikser, gecikme sürelerinin de hassas şekilde ayarlanmasını sağlıyor. 20 kullanıcıya kadar düzenlenebilir ve saklanabilir ön ayar sunuluyor.

USB ses ara birimi ile müzik zevkini doruklarda yaşatan Dynacord, stüdyo standartlarında performans ve kalite sağlar. 24-bit / 96 kHz frekans sistemi ile hem bilgisayar hem de bir Mac cihazdan aynı anda çalabilme özelliği sağlar. 4 çalma ve 4 kayıt kanalı bulunan şahane mikser, ilave MIDI arayüzü ile entegrasyon olanağı sağlar.

Klavyelerle entegre olabilen Dynacord cms 1600, Steinbergs Cubase yazılım lisansıyla imal edilmiştir.


Dynacord cms 1600 Tercih Edilir Özellikleri

11 bant stereo grafik ekolayzır ile ana monitör ya da monitör kanallarına esnek olarak yönlendirilebilir bir sistemde dizayn edilmiştir. Karanlık ortamlarda kesintisiz müzik keyfi için isteğe bağlı olarak kullanılabilir bir ışık opsiyonu sunar.

Tüm faderler toz korumalı olarak tasarlanmıştır. XLR çıkışları sadece ana sistem ve monitör için profesyonel sunum sağlar. Sağlam kapak tasarımı ile isteğe bağlı olarak tutma sapı ile kullanılabilir. Taşınabilir sistem modülünde kullanılabilen Dynacord mikser, ekstra bir taşıma çantasına gerek olmadan rahat ve konforlu taşıma olanağı sağlar.

Dynacord cms 1600 Fiyat ve Kampanyaları

Yüksek teknolojiden özen ve kaliteyle sunulan Dynacord cms 1600 fiyat avantajıyla da profesyonellerin en popüler markasıdır. Online sistem konforuyla kampanyalı fiyat seçkisinde sunulan Dynacord mikser, kredi kartları ile yapılan alışverişlerde taksit avantajı sağlar. Üstelik Türkiye’nin her kentine bedava kargo avantajı ile ekstra cazibe sunar.

Profesyonel müzik ve ses sistemleri arasında olan ve yüksek kalite standartları ile geliştirilen teknolojik mikser, canlı performanslarda stüdyo kalitesinde müzik yayın yapmanızı sağlar. Keyifli, konforlu ve kaliteli müzik performansları ile kolay taşınabilir sistem özellikleri sunar. 

 

Yazılım profesyonelliği, işlemci sistemi ve kolay kullanılabilir düğme özellikleriyle tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Üstelik 20 kullanıcılı sistemiyle müzik dünyasında fark yaratıyor.


Cms 1600 Genel Özellikleri

14 Mono Kanal 2 Stereo Kanalı

2 Line Kanal Monitör Çıkışı

CD Çalar/Kaset Çalar Kanalları

2 x 100 Adet Efekt USB Girişi


Cms 1600 Teknik Özellikleri

Kanal Sayısı (Mono + Stereo): 14 + 2 + 2

Monitör (MON, FX, AUX): Pre/Post seçilebilir

Güç Tüketimi (Lambasız/lambalı): 50 W/ 55 W


Fiziksel Özellikler

Genişik: 663.5 mm

Yükseklik: 155 mm

Derinlik: 598.5 mm

Ağırlık: 12 kg

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı