Dynacord

Dynacord ses sistemi marka grubu içerisinde dynacord teknolojisi ile geliştirilen mikserler, hoparlörler ve power amfiler yer alır. En iyi ödeme seçenekleri ile tüm dynacord marka ürünleri yonkamuzikmarket.com'da

Yonkamuzikmarket.com profesyonel ses sistemleri ve Dynacord ürünleriyle, zengin bir menü sunar. Global teknolojiler ve geliştirilmiş ses sistemleriyle tasarım edilen online kategorimizden günün her saati sipariş verebilirsiniz. Dynacord marka kabin sistemleri, mikser ve anfi modüllerinin tamamı uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.


Türkiye ve Dünya’nın her noktasına aynı gün kargo fırsatlarıyla, indirimli fiyatlar sunuyoruz.


Profesyonel Dynacord Serileri

Online Dynacord kategorimizden en güncel ürün tasarımlarını inceleyebilir, hızlı ve kolay şekilde sipariş edebilirsiniz. Dynacord marka ürünlerden en çok tercih edilen serilerle hizmet veriyoruz. Powermate soft case tasarımları sunan Dynacord markası, aktif subbass kabin çeşitleriyle de farklı kapsamlarda ürün seçkileri sunuyor.

Müzik konsollarında şahane efekt sistemleri hard case ve power anfi çeşitleriyle, geniş ürün yelpazemi değerlendirebilirsiniz. Akfif kabin tasarımlarından şık formlar ve pasif hoparlör tasarımlarından modern çizgilerle, en iyi Dynacord ürünlerini tek tıkla satın alabilirsiniz.


Yonka’dan Dynacord Seçkileri

Dynacord ve Atlantic Case ürün seçkileriyle, profesyonel tasarımlar ve yüksek müzik kalitesi sunuyoruz. Türkiye’nin tamamına aynı gün kargo ve tüm ses sistemi alışverişlerinizde 30 TL üzerine bedava gönderim seçenekleriyle faaliyet gösteriyoruz.

Yonkamuzikmarket.com online alışveriş sisteminde, güvenilir ödeme ağı dizayn edilmiştir. Bilgi güvenliğiniz sağlanarak, 7/24 konforlu alışveriş sürdürebilirsiniz. 400 Watt aktif subbass çeşitleri, 12 inç çiftli 800 Watt aktif subbass kabin çeşitleriyle online menümüzden en popüler ürünleri inceleyebilirsiniz.

Power mikser modüllerinde muhteşem kombinasyonlar ve kullanıcı dostu yazılımlar ile tüm projelerinizde yüksek başarı elde edebilirsiniz. Mikser modellerinde geliştirilmiş tasarımlar ve kanal- efekt senkronizasyonlarıyla şahane detaylar sunuluyor.


Tek Tıkla Dynacord Siparişi

Hızlı, konforlu ve ekonomik alışveriş sistemimizde, tüm ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Whatsapp numaralarımız, telefon ve online erişim ağlarımızı kullanarak, Dynacord ses sistemleriyle alakalı tüm ürünlerde bilgi alabilirsiniz.

Ürün değişim ve iade güvenceleriyle, online sistemimizden bilgi edilebilir ve satış öncesi- sonrası destek menümüzden faydalanabilirsiniz. Global hizmet ağı ve 30 yıllık sektörel deneyim ile size özel hizmetler sunuyoruz.

Tek tıkla ve günün her anında Yonka Müzik Market platformuna giriş yapabilir, üyelik kaydı oluşturarak ekstra indirim cazibesinden yararlanabilirsiniz.

₺53.249,99 KDV Dahil
₺81.104,97 KDV Dahil
Çerez Kullanımı