Loading..
   < >
   Cami Ses Sistemleri
   Cami ses sistemleri satış sayfamızda cami için tasarlanan cami anfisi, cami hoparlörü, cami mikrofonu ve camide kullanılan ses sistemi modelleri yer alır. Uygun ödeme seçenekleri ile Türkiye Ana Bayii Yonka Müzik Market'ten alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.


   Cami ses sistemleri, profesyonel müzik ve ses sistemleri kategorisinde tam donanımlı olarak satışa sunulan ürün gruplarıdır. Anfi, hoparlör, mikrofon gibi ekipmanlar ile tasarım edilen ürünlerin yanı sıra anfili hoparlör sistemi olarak portatif ürün grupları da bulunmaktadır.

   Mevlüt anfisi, ezan hoparlörü gibi farklı teknolojik ürün seçenekleri yer almaktadır. Cami ses sistemleri dahilinde, seyyar sistemler olarak cami ve ibadet mekanlarında kullanılmak üzere farklı özelliklerde üretimler yapılmaktadır.


   Portatif Cami Ses Sistemleri

   Mikrofonlu hoparlör sistemleri olarak tasarım edilen sistemler, kayıt özellikli ve elektrik bağlantısı olmadan çalışabilme özellikleri sunar. Taşınabilir hoparlör sistemi olarak mevlutler, hatimler veya ezan okuma özelliği sunan ses sistemleri, farklı watt güçleri ve teknolojik bağlantı opsiyonları ile tasarım ediliyor.

   Portatif cami ses sistemlerinde SD kart, Aux bağlantı, Usb Mp3 bağlantı, akıllı telefonlardan çalabilme gibi farklı özellikler sunulmaktadır. Portatif sistemlerde bas ve tiz kontrol, volüme kontrol özellikleri, uzaktan kumanda veya Bluetooth bağlantı opsiyonları gibi her cihaza göre farklı kombinasyonlar sunuluyor.

   Anfi modellerinde hem kontrol ve ayarlama panelleri hem de binlerce kayıt ile dua, ezan, ilahiler ve hatim okuma gibi farklı seçenekler sunuluyor. Cami anfilerinde kayıt ekleme, canlı yayın sunumu veya kayıt yapma gibi fonksiyonlar bulunuyor.


   Anfi Ses Sistemleri

   Anfi ses sistemleri cami'de kullanılan ürünlerin ana maddelerini oluşturmaktadır. Cami içerisinde kullanılan anfi ve ses sistemleri camiler için oldukça önemlidir. Cami dışında da bir çok ses sistemi uygulamasında kullanılan anfi ses sistemleri ürünleri konuşma, anons ve benzeri işlemlerde kullanılabilmektedir. 


   Cami Ses Sistemi Mikrofon Çeşitleri

   Genellikle kürsü mikrofonları kullanılan cami ses sistemlerinde, masa mikrofon mikrofonları, el mikrofonları veya headset mikrofon çeşitleri de kullanılabilir. Ayrıca boardcast mikrofonlar da ibadet alanlarında kullanılabilen opsiyonel mikrofon modellerdir. Cami ses sistemleri tavsiye kataloglarında yer alan masa mikrofonları, kablolu ve kablosuz özelliklerde imal ediliyor.

   Tüm mikrofon gruplarında kablosuz seçenekler bulunmakla birlikte, teknik özellikler, kapasite, performans ve dijital özellikler, markalara göre kombin edilmektedir. Taşınabilir kabin sistemleri ise genellikle mikrofon ilaveli olarak satışa sunuluyor. Kablosuz el mikrofonu, kablosuz baş veya yaka mikrofonu gibi seçenekler ile farklı tasarımlarda yüzlerce ürün seçeneği bulunuyor.


   Cami Ses Sistemi Hoparlör Çeşitleri

   Tüm cami ve ibadet alanlarında tavan hoparlör sistemi veya duvar hoparlör sistemleri kullanılıyor. Hem iç mekanda kullanılmak üzere hem dış alanlarda, minare ve ibadet alanlarında kullanılmak üzere farlı hoparlör çeşitleri imal edilmektedir. Duvar ve kolon hoparlörleri, ayaklı hoparlör çeşitleri, alçıpan hoparlör veya sıva üstü hoparlör gibi birbirinden farklı ürün grupları bulunmaktadır.

   Cami ses sistemlerinde;

   ·         Hazır paketler

   ·         Vakitmatikler

   ·         Ezanmatikler

   ·         El mikrofonları

   ·         Cami anfileri

   ·         Mevlüt anfileri

   ·         Yaka mikrofonları

   ·         İç hoparlör

   ·         Dış mekan hoparlör

   Çeşitleri gibi birbirinden farklı nitelik ve donanımlar ile dizayn edilen ses sistemleri bulunuyor. Elektrik bağlantılı veya güneş enerjisi ile çalışan solar sistemler bulunmaktadır. Teknolojinin en gelişmiş versiyonları ile tasarım edilen cami ses sistemleri, tekli ürün seçeneklerinde veya tam donanımlı hazır paketler olarak satışa sunuluyor. Kullanılacak cami, ibadet merkezi veya seyyar kullanım amaçlarına göre ürün seçimleri yapılabilir.


   Cami Ses Sistemi Fiyatları

   Profesyonel cami ses sistemi fiyatları, marka ve teknolojik özelliklere göre belirleniyor. Taşınabilir cami ses sistemleri veya cami anfisi gibi ürünler, farklı çeşitliliklerde ve ekonomik seçkilerle hemen her kullanıma uygun şekilde dizayn ediliyor. Geniş kapasiteli camilerde kullanılmak üzere zengin donanım ve ekipmanlar ile tasarım edilen ürün seçeneklerinin yanı sıra mevlütler ve portatif kullanım için dizayn edilen ürün seçenekleri bulunmaktadır.

   Ürün fiyatlarını dijital menülerden değerlendirerek hem teknik özellikler ve cihaz kapasiteleri hakkında detaylı bilgi edinebilir hem de çok cazip fiyat seçeneklerinden online olarak yararlanabilirsiniz. Marka, model ve özelliklere göre farklı seçenekler sunuluyor.

   Çerez Kullanımı