Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Boya By-VM01 Condenser Video Fotoğraf Makinesi Kamera Mikrofonu
Boya By-VM01 Condenser Video Fotoğraf Makinesi Kamera Mikrofonu
Boya By-VM01 Condenser Video Fotoğraf Makinesi Kamera Mikrofonu
Boya By-VM01 Condenser Video Fotoğraf Makinesi Kamera Mikrofonu
Boya By-VM01 Condenser Video Fotoğraf Makinesi Kamera Mikrofonu

Boya By-VM01 Condenser Video Fotoğraf Makinesi Kamera Mikrofonu

5,00
Marka : Boya
İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺288,15(KDV Dahil)
İndirimli : ₺165,82(KDV Dahil)
₺20,40 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Boya By-VM01 Condenser Video Fotoğraf Makinesi Kamera Mikrofonu

 

Boya by-vm01, boya kamera mikrofonu kategorisinde yer alan, dslr, fotoğraf makinesi, video kamera ve benzeri cihazlar ile uyumlu kamera mikrofonu modelidir. Uygun ödeme seçenekleri ile boya by-vm01 fiyatları burada. 

 Boya BY-VM01 Paket İçeriği

1 adet By-vm01 Mikrofon

1 adet Siyah Mikrofon süngeri

1 adet Rüzgar kesici tüylü mikrofon süngeri

1 adet Koruma Çantası Bez Kılıf

1 adet kullanma klavuzu

Boya By-vm01

Kamera mikrofonu dediğimiz zaman, ilk olarak akla boya by-vm01 kamera mikrofonu gelmektedir. Bunun için, bu mükemmel cihaz için yazmaya başladığımız bu makalede, teknik detaylar, kullanım alanları ve boya by-vm01 fiyat hakkında kapsamlı bir şekilde inceleyeceğiz. Bu ürünün özelliklerine ve teknik detaylarına gelmeden önce, kullanım alanı ve diğer mikrofonlardan farkına gelin isterseniz, beraber bakalım. Boya by-vm01 model kamera mikrofonu, son yıllarda çok sık kullanılan ve satışı oldukça fazla olan bir mikrofon modelidir. Diğer mikrofonlara kıyasla kullanım alanında oldukça aktif ve kullanışlı olan bu kamera mikrofonu, kendi alanında bir numara mikrofon kasasına sahiptir. Bu mikrofon modeli ile diğer mikrofon modellerine kıyaslamaya başlarsak, konforlu kullanıma sahip kasası ve günümüzde oldukça hızlı yayılan youtuber mesleğinin yanı sıra yayıncılık olmak üzere çok fazla tercih edilen mikrofon modelidir. Çünkü bu mikrofon modeli hem kamera ile uyumlu olması yanından hem de jak girişi sayesinde çeşitli kullanımlara sahiptir. Diğer mikrofonlar ile kıyasıya, araştırmam kadarıyla piyasadaki birçok mikrofon, kamera için uyumlu olmamaktadır. Boya by-vm01 model kamera mikrofonuysa, sadece kamera ile çekimler için üretildiğinden dolayı, bu sorunu kullanıcılarına hiç yaşatmamak için özenle üretilmiş bir kamera mikrofonudur. Şimdi diğer mikrofon modelleri ile kıyaslayalım. Detaylı araştırmalarım sonucu el kamera mikrofonu, yaka kamera mikrofonu ve boya-vm01 gibi kamera mikrofonları olmak üzere çeşitler mevcuttur. Tabi ki, tahmin edersiniz ki, bunların kullanım farkları kasa ve özellik olarak değişmektedir. Peki sizin için hangisi daha uygun olacaktır?

Boya by-vm01 kamera mikrofonun yararlarında ve zengin kullanım içeriğine baktığınız zaman, çekim sırasında ultra hassasiyete sahip olan bu ürün, anlık 0 ms e sahip olduğundan dolayı, görüntü ile ses arasında herhangi bir karmaşa görmeyeceksinizdir. Ek bilgi almak için, tarihe baktıktan sonraysa, genel olarak en çok yaşanan bir sıkıntı olan bu problemi, gerekli mühendisler tarafından çözüldüğünü göreceksinizdir. Çünkü teknolojik ilerlemenin oldukça faydasını gördüğünüz bu sektörde, teknolojik güncellemelerin zorunlu olduğunu, bu ürün ve bu marka hariç, diğer markalarda oldukça büyük problemler yaşanıp, büyü masraflara neden olduğunu göz önüne alalım. Eğer burada son olarak dediğimi dikkate alıp okursanız, konuya daha iyi hakim olabilirsiniz. Makalenin akışına devam edecek olursak, diğer bir özelliğiyse, kasası ve kullanım koşulundan dolayı çekim sırasında kendinizi yormadan sadece kamera ile çekime odaklanarak, rahat ve konforlu bir şekilde çekim yapabilirsiniz. Tabi ki daha detaylı özellikleri ve boya by-vm01 fiyat başlığında kapınıza kullanıma uygun ful paket ile gelmesinden bahsedeceğim, fakat bu paragraf için gerekli olan özel bilginin yeteceğini düşünüyorum. Diğer kamera mikrofonlarına bakmak gerekirse, yaka ve el olmak üzere tabi ki farklı kullanım konforları vardır. Mesela, dış ortamda röportaj yaparken bazı kullanıcılar el, bazı kullanıcılarsa yaka mikrofonunu tercih etmektedir. Bunun nedenini birçok insan farklı şekilde yorumlamaktadır. Ancak, kullanıcının isteğine ve hangi kasanın daha yatkın olduğu konuna dikkat ederseniz, kendi tercihinizi kolayca yapacaksınızdır. Şimdi, eğer isterseniz, boya by-vm01 kamera mikrofonu için özellikler başlığına, alt bölümde bulunan boya by-vm01 özellikleri başlığında bulabilirsiniz.

Boya By-vm01 Özellikleri

Boya by-vm01 özellikleri ile farklı sitelerde özet bilgiye ulaşabilirsiniz. Fakat, boya by-vm01 için yazdığımız bu makalenin bu başlığında, biz biraz daha ilk defa satın alanlar için detaylı bilgi aktarımına başvuracağız. O yüzden, okurken dikkatli okumanız gerekmekte ve yanında ekstra olarak gelen aparatların kullanım amacı ve sistem için zorunlu aparat modellerinin kullanım açısını ve özelliklerini bilmeniz gerekmektedir. İşte bunun için, alt paragrafta oldukça detaylı ve doğru bilgileri bulabilirsiniz.

Boya by-vm01 özelliklerinde condenser tip yaka mikrofonu özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde, dış çekim veya iç çekim sırasında, ana sese odaklanma özelliğiyle, sesi en net şekilde alabilirsiniz. Bu özellik kondansatör mikrofon özelliğinden gelmektedir, boya by-vm01 fiyat başlığında bahsedeceğim üzere, ek aparatlarda bu duruma yardımcı olmaktadır. Bu mikrofonun, diğer özelliklerine baktığımız zamansa, 38-20.000 HZ frekans aralığı ve 75 desibel sinyal seviyesi göze çok hoş gelmektedir. Bu ve diğer önemli özellikler sayesinde, piyasada sesini duyuran ve vazgeçilmez ürün haline gelen bu kamera mikrofonu modeli, AAA pil ile çalışma özelliğiyle müşterilerini diğer bir açıdan etkilemektedir. 62 gram ağırlığa sahip olan bu ürün, kullanım konforu açısında var ile yok arası bir ağırlığa sahip olduğundan dolayı, mükemmel bir seviyede çalışacak, fakat bunu siz hissedemeyeceksinizdir diyebilir. Bağlantı noktasına gelecek olursa, 3,5 milimetre jak ile bağlantı yapan bu cihaz, orijinal kasası ile oldukça çeşitli kullanım alanlarında devasa bir şekilde işe yaramaktadır. Diğer bir özelliğiyse, bağlantı aparatı ile birçok kamera modeline uyumluluk sağlaya bu ürün, sağlam ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Uygun olduğu kameralara baktığınız zamansa, hemen hemen bütün kameralara bağlanabilen bir model olan bu ürün, diğer mikrofonlar ile farkını bu noktada, kullanım konforu ve özellik olarak göstermektedir. Boya by-vm01 model kamera mikrofonunun içeriği ve fiyat bilgisi hakkında bilgi aktarmak için alt yan başlığı seçtim. Bu yüzde, eğer burayı dikkatli bir şekilde okuduysanız, uzmanlar ile bilgiye geçip, sisteminizi anlatarak satın alabilirsiniz. Ek olarak, özel kapsül yapısı sayesinde, arka plan gürültüyü en dip noktaya indirip, kusursuz ve mükemmel bir çekim şansı size tanımaktadır. Sonraysa, boya by-vm01 kamera mikrofonunun fotoğraflarına baktığınız zaman, mikrofon kasasının üzerinde bulunan aktif veya pasif tuşu ile kullanım konforunu daha da zirveye çıkarabilirsiniz. Çalışma işlevine geldiğimiz zamansa, taktığınız anda aktif olan bir kamera mikrofonu modeli göreceksinizdir. Bunun nedeniyse, tüm fotoğraf makineleri yazılımı ile uygun olması ve kolay bir el hareketi ile yormadan bağlantıya sahip olduğunu göreceksinizdir.

Boya By-vm01 Fiyat

Piyasanın en iyi kamera mikrofonu olan boya by-vm01 modeli için açtığımız bu başlıkta, eğer isterseniz, direkt olarak paket içeriğine değinebiliriz ve diğer mikrofonlar ile kıyaslama yapıp, bu mikrofonu neden seçmeniz gerektiğini anlatacağım.

Kamera mikrofonu evinize geldiği ilk anda, kusursuz bir kolilemeye sahiptir. Bu kamera mikrofonu 1 adet stan, 1 adet tüy, 1 adet kılıf, 1 adet kullanım kılavuzu ve 2 farklı sünger ile gelmektedir. İşte burada süngerin yararını görebileceğiniz başlık olan, boya by-vm01 fiyat adı altında size sıkmadan aktarım yapamaya çalışacağım. Süngerin önemine baktığımız zaman, dış mekan çekimlerinde rüzgarın verdiği rahatsız sesi kesmeye yarayan ve çekim sırasında ağızdan çıkan tükürük sıvılarının işleyişi bozmaması sayesinde, önemli bir kayıt anında sorunsuz bir çekim olanağını bu ürün size sağlamaktadır. Piyasa değerine bakıp, detaylı araştırma yaptığım bu makalede, 130.00 TL gibi uygun bir fiyata ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.  Diğer yandan, dikkat edersiniz ki bu ürün, piyasada birçok kamera mikrofonu modeline taş çıkaracak bir içeriğin yanı sıra, piyasanın en hızlı çıkışını yapan ürün olmasına hak veriyor olmalısınızdır. Çünkü değerli üreticiler tarafından özenle üretilen boya by-vm01 kamera mikrofonu modeli, geçmişten bugüne kadar yaşanılan tüm sıkıntıları ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda ustalıkla üretilmektedir. Peki bu mikrofonu neden seçmelisiniz? Boya by-vm01 kamera mikrofonu, piyasanın bu fiyat aralığındaki ve en kaliteli model olma ismini taşıyan bu ürün, diğer mikrofonlara kıyasla performans yönünde, daha iyidir. Çünkü özel olarak üretilen ve yılların verdiği emeği göreceğiniz bu mikrofon modelinde, fiyat olarak hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı ve herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınızın tahmini tavsiyeyi buradan verebilirim. Kablo konusuna geldiğimiz zamansa, sünebilen ve oldukça uzun ömre sahip olan bu kamera mikrofonu modelinin kulaklık modeli, bu fiyat aralığında satın alıp, pişman olmayacağınız ürünler arasında en önde gelmektedir.

Boya by-vm01 model kamera mikrofonu modeli için yazdığım bu makalede, boya by-vm01 fiyat ve bota by-vm01 özellikleri hakkında yaptığım araştırmayı olumlu bir yönde size aktardığımı düşünüyorum. Bunun için tabi ki daha derin araştırmalar yapabilir ve uzman bir kişi tarafından alacağınız yardım, size hem olumlu yönde etkileyecektir. Fakat, benim tavsiyem, bu tarz fiyat aralığında bu kalitede bir ürün bulmak oldukça zor bir durumdur. Bu noktada, boya bt-wm01 kamera mikrofonu modeli boy göstermektedir diyebiliriz. Son olarak, eğer bu ve benzeri ürünleri almak istiyorsanız, internet satış sitelerine ulaşabilirsiniz. Boya by-vm01 seçimini sonunda yapacağınızı düşünürsek, hiçbir zaman pişman olmayacağınız bir model olan bu ürün, sizi asla pişman etmeyecek ve kendi kategorisi arasında en iyi kamera mikrofonu olduğunu size kanıtlayacağından eminim. Son olarak, tüylü filtre ve normal filtre olmak üzere iki farklı çeşit ile evinize gelen bu kamera mikrofonu, tamamen sizin isteğinize göre bir seçime kalmıştır.

Boya BY-VM01 Teknik Özellikleri

Tek yönlü condenser kamera mikrofonu

Frekans bilgisi: 38-20,000 Hz

Duyarlılık: -40dB +/- 3dB / 0dB=1V/Pa, 1kHz

Sinyal oranı: 75dB

Empedansı: 1 k Ohm ve daha düşük

Güç: 1 adet AAA pil 

Giriş konnektörü: 3.5 mm stereo Jack

Boyutlar: 109x75x18mm

Ağırlık: 62g

Çerez Kullanımı