Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Boya By-MM1 İçin Rüzgar Önleyici Tüylü Kamera Mikrofon Süngeri
Boya By-MM1 Mikrofon İçin Rüzgar Önleyici Tüylü Kamera Mikrofon Süngeri
Boya By-MM1 Mikrofon İçin Rüzgar Önleyici Tüylü Kamera Mikrofon Süngeri

Boya By-MM1 İçin Rüzgar Önleyici Tüylü Kamera Mikrofon Süngeri

5,00
Marka : Boya
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺144,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺97,75(KDV Dahil)
₺12,03 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Boya By-MM1 Mikrofon İçin Rüzgar Önleyici Tüylü Kamera Mikrofon Süngeri

 

Boya by-mm1 için tüylü sünger

Ses yakalayıcı ve üretici birçok elektronik cihazın gelişmesi sürekli olarak devam etmektedir. Fakat teknik veri bakımından ne kadar geliştirilse de bu ürünler, kullanım esnasında çevre şartlarına uyumlu hale getirilmek için elverişli ek araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tamda bu nokta da boya markasının üretmiş olduğu by-mm1 mikrofon modeli için özel tasarlanmış olan tüylü sünger donanımı birçok işe yarayacak ve oldukça verimli seslere sahip olacaksınız. Nasıl mı? Rüzgar önleyici özelliği ile harika bir üründür. 

Özellikleri

MarkaBoya

UyumlulukBoya BY-VM01, Boya BY-V03, Boya BY-VM300PS gibi boyutları uygun kamera mikrofonlarına uyumludur.

Rüzgar önleyici sünger sistemidir. Tüylü sünger diye de adlandırılır.

Boyutlar: 90x90mm - iç çap: 25mm

Boya by-mm1 için tüylü sünger rüzgarlı havalarda çevreden gelen uğultu ve benzeri istenmeyen sesleri önler. Yani siz kötü bir hava durumunda röportaj yapmak ve kayıt almak zorunda kalabilirsiniz. İşte tam da bu noktada imdadınıza yetişen bu aparat mikrofonunuza takılarak kayıt ve röportaj esnasında çevrede bulunan istenmeyen sesleri en az duruma getirir ve oldukça yüksek bir oranda da engeller. Tüylerin tercih edilmesinin sebebi rüzgar ve benzeri hava şartlarında en iyi şekilde kaynaktaki sesi almasıdır. Ayrıca boya markası bildiğiniz üzere sadece mikrofon türleri üzerine yoğunlaşmış bir marka olduğu için üretmiş olduğu ürünleri sonrasında kullanımı esnasında da birçok açıdan düşünmektedir. Bu yüzden by-mm1 modeli için özel olarak tasarlanan tüylü sünger üretmiştir. Tüylü süngerler hava koşullarında kullanılırken mikrofon yakından kullanılması halind oluşabilecek ses patlamalarının da önüne geçmektedir. Bildiğiniz üzere mikrofonlar temel halde bulunan ses dalgasını dijital verilere dönüştürmek için kullanılmaktadır. Bu durumda hedeflenen kaynakta olsun çevrede olsun sizin kontrolünüz dışında sesler bulunabilir. Bu yüzden bu tip bir ek donanım sizin icra ettiğiniz hayıt, röportaj ve benzeri tüm işlerinizin ses kalitesini arttırarak daha üst seviye projeler ve performanslar ortaya koymanıza olanak tanıyacaktır. Benim bu konuda size tavsiyem bu türde olan birçok mikrofon türü için mutlaka bir tüylü sünger bulundurunuz. Değeri sadece zor anlarda yani ihtiyaç duyulduğu anlarda anlaşılan bu tüylü süngerler bence çok kullanışlı ve mutlaka değerlendirilmesi gereken ek araçlardır. Bu ve benzeri amaçla tasarlanan cihazınızla uyumlu ek aparatı bu alanda güvenilir ve ürünlerden anlayan firmalardan tedarik etmeye özen gösteriniz.

Çerez Kullanımı