₺540,00 KDV Dahil
₺638,40 KDV Dahil
₺887,04 KDV Dahil
₺1.108,80 KDV Dahil

Bots Duvar Hoparlör

Günümüzde farklı hoparlör markaları vardır. Hepsine genel olarak baktığımızda aralarında çeşitli ve mekânlar için özel üretim yapan bots markası dikkatinizi çekecektir. Bots duvar hoparlörü araştırdığımızda cami, okul, kafe ve konferans sistemi için uygun ve kullanışlı ürünlerin üretildiğini göreceksinizdir. Bots duvar hoparlör kategorisi Türkiye standartlarında kalite kontrolünden geçmiş ve piyasanın güvenini kazanmış marka ve ürünlerdir.

Bots Duvar Hoparlör Özellikleri

Bots duvar hoparlör hepsinden önce CE sertifikalı ürünlerdir. Diğer yandan çeşitli zarif dış görünüş ve birkaç modelde camiler için özel tasarlanmış kasalar mevcuttur. Ek olarak, bots duvar hoparlör modellerinin 500 watt’ e kadar seçim yapabilirken ürünlerde yüksek hassasiyet ve yedek parça bulunması kolay markalardan biridir. Bots sütun hoparlör 8 inç’ e kadar seçenek mevcut iken, trafolu ve trafosuz olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadırlar. Diğer yandan, Bots sütun hoparlör 5.000 HZ’ e kadar frekansa sahipken, siyah ve beyaz olmak üzere renk seçenekleri de mevcuttur.

Bots Duvar Hoparlör Fiyatları

Bots duvar hoparlör modelleri 222.000 TL ile 1.026.00 aralığın da model ve güç seçenekleri mevcuttur. Ek olarak, bots sütun hoparlör web satış platformunda bir çok sitede satılmaktadır fakat, sizin için yaptığımız araştırma sonucunda uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinde www.yonkamuzikmarket.com ‘dan satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı