Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Beyerdynamic TG V70DS Vokal Mikrofon
Beyerdynamic TG V70DS Vokal Mikrofon

Beyerdynamic TG V70DS Vokal Mikrofon

5,00

 

Beyerdynamic TG V70DS Vokal Mikrofon

Beyerdynamic tg v70ds mikrofon, vokal kullanımlar için uygun 290 ohm süperkardioid mikrofon modelidir.

Bir alman malı olan beyerdynamic markasının en iyi dinamik mikrofonu olan tg v70ds, günümüzde çok satılan mikrofonları arasında yer almaktadır. Sahne sanatçıları ve profesyonel ses sistemleri ile uğraşan insanların tercih ettiği dinamik mikrofon modelidir. Diğer yandan, ürün en güncel ve günümüz teknolojisinin en üst sınırlarında üretilmiş, vokal mikrofon modelidir. Birçok özelliğe sahip olan beyerdynamic TG v70ds dinamik mikrofonu için daha detaylı bilgileri alt yan başlıkta bulabilirsiniz.

Beyerdynamic TG V70DS Vokal Mikrofon Özellikleri

Beyerdynamic tg v70ds vokal mikrofonu birçok donanıma sahip bir dinamik mikrofon modelidir. Örneğin, özel tasarım başlığı sayesinde, sesi kendisi temizleyebilmektedir. Diğer yandan, her türlü tiz ve pes sesi algılayabilen cihaz, çağımızın en kaliteli mikrofonu diyebiliriz. Özellik ile kendi seviyesinin en kalitelisi ve en dayanıklısı olan ürün, hem eli terletmemek hem de kullanıcıya konforu yaşatmak için özel üretilmiş bir kasaya sahiptir. Son olarak, ürün koruma kılıfı ve aparatı ile beraber gelmektedir. Kolayca tüm profesyonel ses sistemlerine uygun olan ürün, dinamik mikrofonlar arasında seviyesine göre en iyi mikrofon modeli diyebiliriz. Eğer vokal bir mikrofon arıyorsanız, beyerdynamic tgv70ds tam sizin aradığınız özelliklere sahip bir ürün.

Beyerdynamic TG V70DS Vokal Mikrofon Fiyatları

Beyerdynamic tg v70ds piyasada her yerde kolaylık ile bulabileceğiniz bir üründür. Ancak, ürün farklı fiyatlar aralığındadır. Ama en önemlisi, internet dolandırıcılığın en zirvede ki döneminde olduğunu düşünürseniz, daha dikkatli ve daha sağlam adımlar atmalısınız. İşte bunun için, sitelerin yaygınlığı, güvenilirliği, garanti ve iade kapsamı gibi özel unsurları dikkatli araştırmanızda sizin için oldukça yararı olacaktır. Unutmayın ki biraz daha ucuza almak için elinizde ki her şeyden olabilirsiniz. Kaliteli ve orijinal bir ürün sistemin ömrünü uzatır fakat kalitesiz ve sahte bir ürün tüm sistemin yok olmasına neden olabilir.

 

Beyerdynamic TG V70DS Özellikleri

Vokal için Dinamik Mikrofon (supercardioid)

Kilitlenelebilir On/Off Düğmeli

290 ohm

Frekans Tepkimesi: 35 Hz-16 kHz

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı