Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Beyerdynamic TG V50DS Mikrofon
Beyerdynamic TG V50DS Mikrofon
Beyerdynamic TG V50DS Mikrofon

Beyerdynamic TG V50DS Profesyonel Mikrofon

5,00

 

Beyerdynamic TG V50DS Profesyonel Mikrofon

Beyerdynamic tg v50ds mikrofon, vokal kullanımlar için uygun on/off düğmeli 600 ohm süperkardioid mikrofon modelidir.En ucuz beyerdynamic tg v50ds fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

Beyerdynamic markasını hemen hemen herkes duymuştur. Bir alman markası olan marka, sağlamlık ve kalite açısından rakip tanımaya cihazları üretmektedir. Adeta ömürlük diyebileceğimiz cihazlar üreten bu marka, talebe ve ihtiyaçlara göre kaliteli ürün üreterek, her türlü ihtiyacı karşılayacak bir stok kapasitesine sahiptir. Türkiye üzerinde birçok firma ve mağaza tarafından satılan bu ürün, sahtesini bulamayacağınız, tüm lisansları tam olarak satılmaktadır. Ürün kapasitesi arasında, birçok ürün arasında mikrofonlar konusunda çığır açan marka, tg v50ds modeli ile sahne ses sistemleri ve müzik ses sistemleri alanında çığır açan bu ürünü, piyasaya sürdüğü günden beri en revaçta olan ürünü arasında yer almaktadır.

Beyerdynamic TG V50DS Özellikleri

Beyerdynamic tg v50ds dinamik mikrofon, vokal mikrofonları için özel üretilmiş bir mikrofon modelidir. Mikrofon özel yapısı ve kaliteli malzemesi ile hem sağlamlık hem de, ses kalitesi ve hesaplanarak yapılmış kasası sayesinde en çok önerdiğimiz profesyonel ürünler arasında yer almaktadır. Ürün ağırlık konusunda özel oval yapısı sayesinde, eli yormayıp ama buna istinaden zengin içeriği sayesinde ultra performans vermektedir. Örneğin, baş kısmından demir kapsülün içinde pop filtre görevi gören bir sünger bulunmaktadır. Bu sünger, ses deki pürüzü ve parazitleri temizleyip, sesi aldığından daha kaliteli bir şekilde yollamaktadır. Vokal özelliği sayesinde beyerdynamic tg v50ds, arka plan sesi kısıp, gürültü ve ortam seslerinden sizi herhangi bir programdan oynama yapmadan kurtulmanıza olanak sağlayacaktır. Son olarak, beyerdynamic tg v50ds mikrofon, ana sese odaklanma özelliği ile net, en tiz ve en pes ses tonları yakalayabilmesi için özen ile üretilmiş bir dinamik mikrofon modelidir.

Beyerdynamic TG V50DS Fiyatları

Beyerdynamic tg v50ds dinamik mikrofon, piyasada birçok firma ve mağaza tarafından internet üzerinden satılmaktadır. Ancak her sitede ayrı fiyat olması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden, yaptığımız bir tarama sonucu, ürün 900 TL ve üzeri fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Eğer kaliteli bir vokal mikrofon almak istiyor ve profesyonel bir ses sisteminizin kalitesini bozmadan profesyonel bir iş yapmak istiyor iseniz, bu vokal mikrofon modeli tam size göre.

Beyerdynamic TG V50DS Teknik Özellikleri

Vokal için Dinamik Mikrofon (supercardioid)

Kilitlenelebilir On/Off Düğmeli

600 ohm

Frekans Tepkimesi: 50 Hz -15 kH

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı