Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Beyerdynamic TG V30DS Profesyonel Mikrofon
Beyerdynamic TG V30DS Profesyonel Mikrofon

Beyerdynamic TG V30DS Profesyonel Mikrofon

4,95

Beyerdynamic TG V30DS Mikrofon

Beyerdynamic tg v30ds mikrofon, vokal kullanımlar için uygun stand klipsi ve taşıma çantası olan 600 ohm mikrofon modelidir.En ucuz beyerdynamic tgv30ds fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. TG V30DS, Profesyonel sahne uygulamaların da üst düzey performans ile çalışan ve tüm kullanıcıların olumlu yorumunu alan profesyonel vokal mikrofon modelidir.

Beyerdynamic TG V30DS Profesyonel Mikrofon

Ses donanımları arasında tüm cihazlara sesin çıktığı noktadan sesi aktarmak veya ulaştırmak için tasarlanan çok önemli bir role sahip ürünler üretilmektedir. Bu ürünler arasından kendi farkını ve süreklilik ile gelen kalitesini bu güne kadar daimi kılabilen önemli bir markadır. Üretim esnasında kullanıcılarının beklentisi olan yüksek performans ve düşük fiyatta ürün kullanabilmeleri için çabalayan büyük bir firmadır. 1924 yılında Berlin’de kurulmuş olan ve bugüne dek üst düzey bir şekilde bizlere kaliteli ürünler sunan bu büyük şirketin birçok elektronik cihaz üretimi mevcuttur.

Beyerdynamic TG V30DS Profesyonel Mikrofon Özellikleri

Özellikle odak noktasındaki sese adapte halde tasarlanan supercardioid kutup desenine sahip kayıpsız bir şekilde odak noktasındaki sesi kaliteli ve net bir şekilde almak için tasarlanmıştır. Açma ve kapama buton şeklinde seçeneği bulunan profesyonel mikrofonda 5 metre kablosu dahildir. Geniş frekans tepkisine sahip olmakla beraber 600 ohm dirence sahiptir. Tüm bu özelliklere ek olarak stant klipsi ve taşıma çantası dahildir. Oldukça net ve verimli bir şekilde odak noktasındaki sesleri kayıpsız olarak almanıza yarayacak bu muhteşem cihazı çok beğeneceksiniz. Birçok özelliği bulunan bu profesyonel mikrofonun kullanım alanlarına birlikte bakalım…

Beyerdynamic TG V30DS Profesyonel Mikrofon Kullanım Alanları

Rahat tutuşu ve şık tasarımı sayesinde özellikle sahne ve benzeri birçok alanda olmazsa olmaz bir ürün haline gelen profesyonel mikrofon modelidir. Kullandıkça uzun soluklu sağlam yapısı bulunan cihazı daha çok beğenmekle beraber daha çok kullanacaksınız.

Teknik Özellikleri

Vokal için Dinamik Mikrofon (supercardioid),

On/Off Düğmeli, 5 metre kablolu

Stand klipsi & Taşıma Çantası dahil

600 ohm, Frekans Tepkimesi: 50 Hz - 16 kHz

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı