Beyerdynamic Dt 880 Pro Stüdyo Kulaklık 250 Ohm

5,00
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺2.646,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.947,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺239,59 'den başlayan taksitlerle

 

  

Beyerdynamic Dt 880 Pro Stüdyo Kulaklık

Beyerdynamic dt 880 pro, beyerdynamic kulaklık kategorisinde satışa sunulan tek taraflı sarmal kablo kapalı ve yarı açık dizayn, 250 ohm stüdyo kulaklık modelidir. En ucuz beyerdynamic Dt 880 pro fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Beyerdynamic kulaklık kullanıcıları tarafından en çok önerilen model olarak bilinen dt 880 pro, yarı açık dizayn kulaklıklar içerisinde de hem fiyat hem de sunmuş olduğu ses performansı göz önünde bulundurulduğunda tercih edilecek kulaklıklar içerisinde ilk sıralarda gelmektedir. Beyerdynamic ana bayisi ve yetkili satıcısı Yonka Müzik Market Güvencesi ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz..

Beyerdynamic Dt 880 Pro Nedir?

Beyerdynamic marka olarak piyasada en doğal ses üretimini sağlayan kulaklıklara sahip marka olarak karşımıza çıkıyor. Profesyonel kulaklıklar arasında ismi altın harflerle yazılı olan Beyerdynamic marka kulaklıklar her zaman profesyonellerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tüm Beyerdynamic modelleri gibi Beyerdynamic Dt 880 Pro modeli de piyasada en çok tercih edilen profesyonel kulaklıklar listesinde ilk sıralarda bulunuyor. Bu incelememizde Beyerdynamic Dt 880 Pro modelini tüm özellikleri ile inceleyeceğiz. 

Beyerdynamic Dt 880 Pro Kullanım Yerleri

Beyerdynamic Dt 880 Pro kullanıcıları müzik ile profesyonel olarak ilgilenen kişilerden oluşmaktadır. Müzik aracılığı ile para kazanan ve profesyonel olarak müzik yapan kişilerin ilk tercihleri arasında olan dt 880 pro model profesyonel kulaklıklar aynı zamanda müzik dinlemeyi hayatlarının en önemli işi haline getirmiş kişiler içinde vazgeçilmez bir üründür. Ses kaydı yapılan stüdyolar gibi ses dinleme işinin çok büyük titizlikle yapıldığı he ortamda Beyerdynamic Dt 880 Pro model kulaklık kullanımları mevcuttur. Profesyonel müzik dinleyicisi olarak adlandırdığımız ve müzik dinlemeyi felsefe haline getirmiş kişiler müziği en temiz ve en net hali ile dinleyip ruhlarında hissetmeyi beklerler. Bu durumda akla ilk gelen kulaklık modeli Beyerdynamic Dt 880 Pro olur.

Beyerdynamic Dt 880 Pro Özellikleri

Beyerdynamic Dt 880 Pro özellikleri saymakla bitmeyecek üstün kalite özelliklerden oluşmaktadır. Beyerdynamic Dt 880 Pro özelliklerinden bahsetmek istersek öncelikle direnç değerlerinden bahsedebiliriz. Beyerdynamic Dt 880 Pro 250 ohm empedans için özel olarak üretilmiştir. Bu empedans değeri ses kalitesini öne çıkaran en belirgin Beyerdynamic Dt 880 Pro özelliği sayılabilir. 250 ohm özelliği sebebi ile mikser ile kullanımı uygundur. Profesyonel ses stüdyolarında sesin en ince ayrıntısını bile duyabilmeniz için özel olarak üretilen Beyerdynamic Dt 880 Pro, tam performansı ile kullanılabilmesi için miksere ihtiyaç duyar. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi cihazlar ile direk kullanımı sonucunda tam performans almak mümkün olmaz. Bu sebeple profesyonel kulaklıktır. Yumuşak, doğal, ferah bir ses kalitesine sahiptir. Ses, kaynağında nasıl duyuluyorsa Beyerdynamic Dt 880 Pro ile de o şekilde gerçek ve nötr olarak kulaklarınıza iletilir. Düşük frekans değerlerinden yüksek frekans değerlerine kadar nötr ve gerçek ses duyum işini markasının kalitesine layık bir biçimde sergileme kabiliyetine sahiptir. Bir diğer Beyerdynamic Dt 880 Pro özelliği ise kulaklık pedlerinin değiştirilebilir olmasıdır. Beyerdynamic Dt 880 Pro pedleri, dairesel şekilli yumuşak ve kadifedir.  Yarı açık model kulaklıklar arasında en kaliteli kulaklık modelidir. Tek taraflı spiral kablo ile ses kaynağına bağlantı kurulabilir. Ses kaynağı ile aradaki bağlantıyı kurmak için stereo mini jak kullanılmıştır. 

Beyerdynamic Dt 880 Pro Fiyat

Beyerdynamic Dt 880 Pro fiyat incelemesi yapıldığında farklı satıcılarda farklı Beyerdynamic Dt 880 Pro fiyat seçenekleri ile karşılaşmanız mümkündür. Beyerdynamic Dt 880 Pro fiyat araştırması yapılırken dikkatli olunması gerekir. Fiyat değişimine sebep olan çeşitli etkenler vardır. Bu etkenler genel olarak satıcılarla ilgili olmaktadır. Satıcılar arasında oluşan rekabet durumları Beyerdynamic Dt 880 Pro fiyatı değişkenliğine sebep olabilmektedir. Satıcı kurum ve kuruluşlar birbirlerine üstünlük sağlamak amacı ile daha ucuz fiyatlarla satış gerçekleştirerek daha fazla ürün satma yarışı içerisinde olabilirler. Bu durum piyasada Beyerdynamic Dt 880 Pro fiyatı değişkenliğine sebep olur. Bu durumun yanı sıra büyük firmalar Beyerdynamic Dt 880 Pro temin ederken çok miktarda alım sağlayabilirler. Bu sayede alış fiyatları diğer satıcılara göre daha düşük fiyatlarla sağlanır. Bu durum satış yaparken kar oranını düşürmeden piyasa fiyatlarından daha düşük Beyerdynamic Dt 880 Pro fiyatı sağlamalarına olanak sağlar. Beyerdynamic Dt 880 Pro en ucuz fiyatını yonkamuzikmarket.com'da bulabilirsiniz. En ucuz Beyerdynamic Dt 880 Pro fiyatı internet sitemiz www.yonkamuzikmarket .com adresinde bulabilirsiniz.

Beyerdynamic Dt 880 Pro Teknik Detayları

Stüdyo Kulaklık

yarı açık dizayn

tek taraflı sarmal kablo

stereo mini jack

1/4" adaptör

250 ohm

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı