Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Behringer Hpx2000 Profesyonel DJ Kulaklık
Behringer Hpx2000 Profesyonel DJ Kulaklık
Behringer Hpx2000 Profesyonel DJ Kulaklık

Behringer Hpx2000 Profesyonel DJ Kulaklık

5,00
Marka : Behringer

Behringer Hpx2000 Profesyonel DJ Kulaklık

Behringer Hpx2000, behringer dj kulaklık kategorisin de yer alan iyi bir bass frekansına sahip, orta sesleri de çok rahat duyabileceğiniz profesyonel dj kulaklık modelidir. En ucuz behringer hpx2000 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Hpx2000 kulaklık son zamanlarda kullanıcıları tarafından önerilen ve oldukça beğenilen bir kulaklıktır. Kafa etrafında etkileyici bir rahatlık yaşatan hpx2000, ses kalitesi ve bass kombinasyonu olarak da fazlasını vermektedir. Hpx2000 ile ilgili bütün bu bilgileri toparlayacak olur isek fiyat performans olarak çok iyi bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz. 

Behringer Hpx 2000 

DJ olarak çalışan kişilerin en önemli isteği, harika bir frekans tepkisine ve yüksek dinamik aralıklarına sahip kulaklıklarla çalışmaktır. Bu yüzden de Behringer Hpx 2000 fiyatı her zaman DJ’ler açısından önemli olmuştur. Çünkü Behringer Hpx 2000 serisi, DJ kulaklıkları içerisinde en iyi performansı gösteren modellerin başında gelmektedir. Behringer Hpx 2000, rahat bir dinleme ve mikser yapımı esnasında çok doğru bir ses analizi yapılmasını sağlar. Dönen iki kulak kepçesi sayesinde, ses her nüans veren yüksek şekilde çözünürlükte oluşturulmuş kobalt kapsülleri içermektedir. Ayrıca maksimum dayanıklılık ve kullanım ömrü sağlayan kablo için de, oksijensiz şekilde oluşturulan tek taraflı bakır tel kulanılmıştır. Behringer Hpx 2000, bütün müzik cihazlarıyla uyumlu olarak çalışmaktadır. Satın alındığı zaman, kullanım ömrünün uzatılması için en az 2 yıllık garantisi ile birlikte gelmesine dikkat edilmelidir. Aynı zamanda Behringer Hpx 2000 kulaklık modelleri, TRS konektörü ve TRS adaptörü ile birlikte kullanıcısına ulaşmaktadır.

Behringer Hpx 2000 Teknik Özellikler

Behringer Hpx 2000 serisi, en iyiyi sunan fiyat ve performans kalitesine sahiptir. Aynı zamanda ultra geniş frekans tepkileri de, DJ kullanıcıların her müziği en doğru şekilde algılamasına yardımcı olur. Kalitesiyle kulaklıktan beklenen her unsuru kullanıcısına veren Behringer Hpx 2000 serisi, özellikle yüksek bass tekniğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kafa bandı yapısı oldukça sağlamdır. Teknik özelliklerine bakılacak olursa kapsül çapı 40 mm olarak ölçülür. Aynı zamanda frekans aralığı ise 20 Hz ile 20 kHz aralığındadır. Maksimum gücü 100 mW olan Behringer Hpx 2000 serisinin empedans gücü ise 64 ohm olarak bilinmektedir. Hassaslık ölçüleri 110 dB @ 1 kHz aralığında ve kablo boyu 2 metredir. 1/8” TRS konnektör plus ve ¼” TRS adaptöre sahip olan Behringer Hpx 2000 kulaklıları, aynı zamanda kullanıcıların rahatlıkla saklayabilecekleri bir kutu ve şeffaf silme bezleriyle birlikte teslim edilmektedir.

Behringer Hpx 2000 Kulaklık Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir ses yayın anonsu yapılırken veya müzik mikseri gerçekleştirilirken veya DJ olarak eğlence merkezlerinde gelen misafirleri coştururken, müziğin en iyi şekilde yönlendirilmesi gerekir. Bu yüzden bir DJ kişisinin her zaman en doğru malzemelerle çalışması gerekir. Behringer Hpx 2000, doğru malzemelerin en başında gelir. Fakat tabi ki, Behringer Hpx 2000 kulaklık modelini satın alırken gereken teknik özelliklere de bakmak gerekir. Çünkü bazen merdiven altı ürünler de Pazar piyasasına karışmış olabiliyor. DJ olan kişinin rahatlığı ve zevk tercihi, yaptığı eğlence düzenlemesinin de en büyük etkileyicisidir. Bu yüzden kulaklık seçimlerinde kulaklığın en iyi şekilde tercih edilmesi önemlidir. Behringer Hpx 2000 kulaklık modellerinde, malzeme kalitesi her zaman en üst noktadadır. Bundan dolayı satın alınacak olan DJ kulaklık modellerinde, kullanım amacına uygun bir şekilde seçim yapmak önemlidir. Ergonomik tasarım ve estetik dizaynı sayesinde, Behringer Hpx 2000 modelleri her zaman sizi mutlu edecek bir görüntüye sahip olacaktır. Kulaklıkların silikonunun yumuşak olması ve aynı zamanda izolasyon anlamında başarılı olması, satın alma anında dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesidir. 

Behringer Hpx 2000 Fiyatları

Behringer Hpx 2000 serisi, bir kulaklıktan beklenenin her zaman çok daha fazlasını vermektedir. Bu yüzden internet sitelerinde görülen fiyatlara bakıldığı zaman, profesyonel kişiler bu fiyata şaşırmaz. Alman teknolojisinin en önemli kulaklık firmalarından olan Behringer markasının üretimindeki bu kulaklık sayesinde, rahatlıkla günlük hayattaki müzik ile ilgili işlemler gerçekleştirilir. Behringer Hpx 2000 fiyatı, kalite ve performans anlamına göre çok iyi bir başarı göstermektedir. 

 

Hpx2000 Genel Özellikler

Yüksek Bass

Yüksek Verimli Kobalt Kapsül

Ultra Sağlam Kafa Bandı Yapısı

Ek Olarak 1/8 "konnektör, 1/4" adaptör

Döner Kulaklıklar

Hpx2000 Teknik Özellikler

Kapsül Çapı: 40 mm 

Frekans Aralığı: 20 Hz - 20 kHz 

Maksimum Güç: 100 mW 

Empedans: 64 Ohm 

Hassaslık: 110 dB @ 1 kHz 

Kablo Boyu: 2.0 m 

Konnektör: 1/8" TRS konnektör plus 1/4" TRS adaptör

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı