Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Barcelona Lc 3900 Cbk Paket Siyah Klasik Gitar (Stand Tuner Kılıf Kapo Hediye)
Barcelona Lc 3900 Cbk Paket Siyah Klasik Gitar (Stand Tuner Kılıf Kapo Hediye)
Barcelona Lc 3900 Cbk Cutaway Siyah Klasik Gitar (Stand Kılıf Kapo Hediye)
Barcelona Lc 3900 Cbk Cutaway Siyah Klasik Gitar (Stand Kılıf Kapo Hediye)

Barcelona Lc 3900 Cbk Paket Siyah Klasik Gitar (Stand Tuner Kılıf Kapo Hediye)

4,86
Marka : Barcelona
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺790,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺638,21(KDV Dahil)
₺78,54 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Barcelona Lc 3900 Cbk Paket Siyah Klasik Gitar (Stand Tuner Kılıf Kapo Hediye)

Barcelona Lc 3900, barcelona gitar kategorisinde yer alan cbk serisi, gül klavyeli ve kesik kasa klasik gitar modelidir. Siyah şık bir görünüme sahip olan barcelona lc 3900 cbk aynı zamanda cutaway serisidir. En ucuz barcelona lc 3900 fiyatları yonka'da

 

 

Paket İçeriği

1 Adet Barcelona LC3900 Cbk Gitar

1 Adet Gitar Standı

1 Adet Akort Cihazı (Tuner)

1 Adet Taşıma Kılıfı

1 Adet Kapo

3 Adet Pena

 

 

 

Barcelona Lc 3900
Barcelona lc 3900 oldukça sık bir şekilde talep edilen gitar modellerinin başında gelmektedir. Bu muhteşem gitar modelini bu yazımda birçok açıdan ele alacağım. Elbette ilk olarak bu gitar modelinin sıklıkla tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri olan kesik kasa olayından bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere genellikle tüm gitar modellerinde gövde, sap, burgu ve perdeler yer almaktadır. İşte kesik kasa modellerinde gövde biçimi diğerlerine oranla farklıdır. Nasıl mı? Yarım daire şeklinde ilerleyen gövdeler çeşitli yerlerde içe ve dışa doğru tercih edilen tasarıma oranla değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat Barcelona lc 3900 modelinde bu dış tasarım tamamı ile kullanım kolaylığı için özel olarak ayarlanmış ve tercih edilmiştir. Gitar kullanırken bir elimiz sap üzerinde doğru notayı vermek için perdeler arasına denk gelecek şekilde tellere gerekli kuvveti uygulayarak diğer elimiz ise pena veya parmaklarımız ile gövde üzerinde bulunan tellere anlık darbeler yapılarak gitarlarımız performans edilir. İşte bu sap gövdenin ses deliğine yakın bir kısmında son bulmakta ve sap üzerinde bulunan bazı perdeler gövdenin üzerinde yer almaktadır. O nadir kullanılan perdelere erişim hem zor hem de meşakkatli olduğu için, kesik gövde adı verilen modeller perdelerin son bulduğu yere kadar gövdenin dairesel kısmının kesilerek o son perdelere ulaşımın kolaylaştırıldığı modellerdir.  


Barcelona lc 3900 cbk modeli kasa tipi ve kullanışlılık yönünden hem yeni kullanıcılar tarafından oldukça başarı hem de fiyat bakımından da vereceğiniz her kuruşu gerek tını ve ses gerekse de kullanışlılık yönünden sonuna dek hak etmektedir. Benim size tavsiyem başta yeni kullanıcılar olmak üzere Barcelona lc 3900 cbk modelini kesinlikle tecrübe etmeden herhangi bir klasik gitar modeli satın almamanızdır. Bu durumu daha kapsamlı bir şekilde klasik gitar yönünden ele alacak olur isek eğer, yazımın devamında bulunan bilgileri dikkatle incelemelisiniz.

 

 

Barcelona Lc 3900 Klasik Gitar
Barcelona lc 3900 klasik gitar benim gözümde alanında gerek temel seviyeler gerek se de ses ve tını bakımından kaliteyi arayanlar için olmazsa olmaz bir çalgı aletidir. Telli müzik aletleri sınıfında olmazsa olmaz olan bu müzik aletini birçok açıdan ele aldım. Şimdi ise klasik gitar kısmını biraz daha açmak istiyorum. Klasik gitar tel olarak sıkıştırılmış plastik olan misina benzeri naylon tele sahip, gövdesinde ses deliği olan ve gövdesi ölçü bakımından akustik modellere göre daha dar olan gitarın ilk hali olarak kabul gören gitar türüdür. Soft gelen, basları ve tizleri orta olarak gelebilen bu gitar türünün genellikle akustik gitardan ayıran en büyük görsel farkı burguların yer aldığı sapın baş kısmında tellerin sarılı olduğu sütunlar bulunur ve o sütunlar kafa kısmındaki boşlukların içerisinde yer alır. Akustikte ise bu baş kısmında boşluk genelde bulunmaz. Bu muhteşem gitar modelini birçok açıdan ele aldıktan sonra benim size tavsiyem mutlaka Barcelona lc 3900 modelini tecrübe edip eğer uygun görürseniz güvenilir bir satış noktasından ürünü talep etmenizdir.

Gitar Tipi
Klasik Gitar
Kasa Tipi
Kesik Kasa
Renk
Siyah
Ebat
4/4 Yetişkin Gitar
Kılıf
Var
Pena
Var
Capo
Var
Stand
Var (Ayaklı)
Garanti
Var (2 Yıl)
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı