Audio Technica U853A Condenser Sarkıt Koro Mikrofonu

5,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺3.762,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.821,50(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺347,20 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Audio Technica U853A Condenser Sarkıt Koro Mikrofonu
 

Zamanımızın en çok önem taşıyan durumlarından biri olan ve gittikçede bu konuda çok hızlı gelişmeler sağlanılan özgün olmak ve zamanın şartları doğrultusunda yenilikçi ve kaliteli yapıda olmanın hakkını sonuna kadar vermektedir. 1962 yılından bu yana birçok farklı elektronik cihaz modelleriyle bizlere hizmet sunan Japon devi audio-technica markasının oldukça büyük profesyonel ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her geçen gün daha iyi performans daha uygun ve daha şık üretimler yapabilen oldukça büyük bir araştırma ve geliştirme ağına ve profesyonel ekibine sahip olan bu markanın cihazlarındaki en ufak parçaya kadar kendi üretimleri olduğunu bilmesiniz. Özellikle mikrofonlar arasında kondenser sarkıt koro mikrofonları modellerinde çığır aşan bu markanın ürününü gelin isterseniz birlikte inceleyim…


Audio Technica U853A Condenser Sarkıt Koro Mikrofon Özellikleri

Öncelikle kullanım amaçlarından dolayı sesi geri bildirmeden önce maksimum kalite ve kazanç için üstün eksen dışı reddetme özelliğine sahiptir. Kardiod kutup deseni sayesinde odak noktasındaki sesi kayıpsız, kaliteli ve net bir şekilde alabilen 30 – 20.000 Hz frekans tepkisine sahip üründür. Sabit olarak şarjlı arka plakaya sahip bu üründe fantom gücü veya batarya kullanılmaktadır. İç direnci ise fantom güç tipinde iken 200 ohm ve bataryada iken 270 ohm olarak ölçülmüştür. Kapalı, düz ve kapalı anahtarla tercih edilen bu üründe 1.5 v aa/um3 pil türü kullanılmaktadır. Sadece 14 gram ağırlığa sahip olan bu ürünün çıkış konektörü integral 3-pin xlrm tipidir. 7.6 m uzunluğunda 3.2 mm çapında 2 iletkenli kabloya sahiptir. 


Audio Technica U853A Condenser Sarkıt Koro Mikrofon Kullanım Alanları

Odak noktasından  kayıpsız ve kaliteli sesler alabileceğiniz bu ürünleri özellikle korolarda, neredeyse tüm enstrüman gruplarından ve hatta tiyatro ve benzeri tüm sahnelerde kullanabilirsiniz. Net ve şeffaf ses kalitesine sahip bu ürünü özellikle birçok enstrümanın kullanıldığı alanlarda tercih edilen cihazdan alacağı net ve odaklı sesi duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız.


Audio Technica U853A Teknik Özellikler:

Kardioid kapasitif Asılabilen Mikrofon Fantom veya Batarya Gücü,
Frekans Tepkisi 30 - 20.000 Hz,
Açık Devre Duyarlılığı -42 dB (7.9mV),
Empedans 200 ohm,
Maks. Giriş Sesi Seviyesi 133 dB SPL,
Dinamik Aralık 109 dB,
S / N Oranı 70 dB,
Fantom Gücü 9-52V DC,
tipik 2 mA,
Pil Tipi 1.5V AA / 1200hours,
Ağırlık 14g
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı