Audio Technica U851R Condenser Boundary Mikrofon

5,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺3.432,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.574,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺316,74 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

 
Audio Technica u851r, mikrofonlar sınıfında yer alan 200 ohm empedans değerine sahip, Condenser boundary mikrofon modelidir. 


Audio Technica U851R Condenser Boundary Mikrofon
Dünyanın her yerinde tercih edilen dayanıklı ve kaliteli ürünlere sahip bu markanın en öneli özelliklerinden biri ise zamanın şartlarına göre yenilikçi yapısı ve şık tasarımıdır. Birçok ürüne kıyasla uygun fiyatlara sahip Japon kalitesini bizlerle buluşturan audio-technica markası her geçen gün daha fazla saygıyı hak etmektedir. Ürettikleri bir çok elektronik cihazda zirveyi hedeflemektedirler. Birçok ürünün kalite ve satışında  zirveye sahip olmalarına rağmen ürünlerine her zaman yenilikler ve çağa uygun özellikler katmaya devam etmektedirler. Tüm ürünlerinin en küçük parçalarına kadar kendi fabrikalarında üretim yapan bu dev firma sizlere uygun ve kaliteli ürünler ulaştırmayı hedeflemektedirler. Elektronik cihazlar alanında birçok ürün üreten ve geliştiren bu markanın en önemli ürünlerinden biri olan boundary mikrofonları gelin isterseniz birlikte inceleyelim…

 

Audio Technica U851R Condenser Boundary Mikrofon Özellikleri
Bu üründe öncelikle kalitesi ve performansının  yanı sıra oldukça şık olan tasarımından bahsetmeden kesinlikle geçmek olmaz. Olağan üstü altıgen kapsül biçimindeki bu cihazda üzerinde göreceğiniz eğim ve hatları gördükçe gözlerine inanamayacaksınız. Cihazda kullanılan renk tonu ve malzemenin kalitesi kendi farkını bir bakışta ortaya koyacaktır.  PivotPoint donanıma sahip dönerli çıkış konektörüne sahip bu üründe geri bildirimden önce üst seviye azami ses kazancı için üstün eksen dışı reddetme donanıma sahiptir. Siyah ve beyaz şeklinde iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.  Oldukça minimum görünürlük için ise düşük yansıtmaya sahip şık bri siyah kaplamaya sahiptir. Yarım kardioid kutup desenine sahip bu üründe 30 – 20.000 Hz frekans tepkisine sahiptir. Bu özelliklere  ek olarak sadece 262 gram ağırlığında olup 200 ohm iç dirence sahiptir. Ta3f ve xlrm tipi konektörlü ve 7.6 metre uzunluğunda 3.2 mm çapında 2 iletkenli kabloya sahiptir. Sade ve sadece toplam olarak 108.0 mm uzunluğunda, 84.0 mm genişlikte 23.0 mm yüksekliğinde olan bu Japon teknolojisinin bir parçası olan boundary mikrofonu görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

 

Audio Technica U851R Teknik Özellikler:

Kardioid kapasitif sınır mikrofonu yalnızca fantom gücü,
Yarım kardioid,
Frekans Tepkisi 30 - 20,000 Hz,
Açık Devre Duyarlılığı -34 dB (19.9mV),
Empedans 200 ohm,
Maks. Giriş Sesi Seviyesi 134 dB SPL,
Düşük Frekans Yuvarlama 80 Hz,
18 dB / oktav,
Dinamik Aralık 108 dB,
S / N Oranı 68 dB,
Fantom Gücü 11-52V DC,
2 mA tipik,
Ağırlık 160g
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı