Audio Technica PRO45 Condenser Koro Mikrofonu (sarkıt)

5,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.533,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.149,75(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺141,48 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

 
Audio Technica Pro45, koro mikrofonlar sınıfında yer alan 100 ohm empedans değerine sahip, Condenser koro mikrofonu modelidir. 


Audio Technica Pro45 Condenser Koro Mikrofon

Günümüz teknolojisi insan hayatını birçok yönde kolaylaştırmaktadır. Tabi ki, teknolojinin değindiği alanlara baktığımızda sonu olmayan bir yol göreceğiz. Ancak, bu sektörlerden insan hayatında en çok kullanılan alanlara dikkat ettiğimizde, gözümüze ses sistemleri çarpmaktadır. Ses sistemleri hastaneler, okullar, sahneler, havalimanları vs. sonu olmayan yani anlayacağınız üzere hayatımızın her yerine dahil olmuştur. Diğer yandan, profesyonel ses sistemleri birçok markanın üretiminde olan cihazlardır. Ancak, bu makalede sahne orkestraları, tiyatro oyunları ve sahnedeki ses sisteminden bahsedeceğiz. Öncelik ile, audio technica markasının bu sektörde çıkarttığı uygun ve kaliteli ürünlerden olan audio technica pro45 ürün sahne ses sistemlerinin en gözde ürünüdür. Nedeni için alt yan başlıkları takip ediniz.


Audio Technica Pro45 Condenser Koro Mikrofon Özellikleri

Audio technica pro45 koro mikrofonu, sahnenin üst kısmından sarkıtılarak kullanılan bir mikrofon modelidir. Ürün kondenser özelliğe sahiptir. Yani, duyabileceğiniz en tiz ve en pes sesi ortamda yakalayıp pürüzsüz bir şekilde size iletme yapısına sahiptir. Ürün oldukça hafif olup, kolay monte edilebilen ve kurulumu basit bir üründür. Tek yapmanız gerek sahnenin merkezi yapısını bulup doğru yere sarkıtmanızdır. Eğer doğru merkezi konumda sarkıtmazsanız, istediğiniz verimi tam olarak alamazsınız. Bunun için işi bilen biri veya daha önce deneyimi olan biri ile görüşmeniz daha iyi olacaktır. Koro mikrofonu olarak adlandırdığımız bu ürün, her türlü enstrümanı algılayabilecek bir özel yapıya, frekans ve derin duyarlılık değerlerine sahiptir. Daha derin bilgi için ürünün özellik kısmını okuyabilirsiniz.


Audio Technica Pro45 Condenser Koro Mikrofon Fiyatları

Audio technica pro45 fiyatları için yaptığımız araştırmada, piyasada birçok benzer ürün olduğunu fark ettik. Örneğin, aynı resim ile kapınıza birçok ürün yollanabilir, biz bunu önlemek amaçlı araştırmamızda, sitenin yaygınlığı, garanti kapsamı ve iade kapsamı gibi şeylere dikkat etmeniz gerektiğini ön gördük. Örneğin, ürünleri fatura ile almaya ve sitenin güvenilirlik açısından lisanslarına ve şirketin veya firmanın büyüklüğüne, örneğin anonim veya limitet bir şirket olmasına dikkat ediniz.


Audio Technica pro45 Teknik Özellikleri:

Kardioid kapasitif Asılabilen Mikrofon,
Frekans Tepkisi 70 - 16.000 Hz,
Açık Devre Duyarlılığı -37 dB (14.1mV),
Empedans 100 ohm,
Maks. Giriş Sesi Seviyesi 134 dB SPL,
Dinamik Aralık 106 dB,
S / N Oranı 66 dB,
Fantom Gücü 9-52 V DC,
2 mA tipik,
Ağırlık 15 g
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı