Audio Technica Atr8024 Condenser Kamera Mikrofonu

5,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺2.925,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.193,75(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺269,95 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Audio Technica ATR8024
Audio technica markasının mikrofon sanayisinde yaptığı yeni gelişmeler ve güncellemeler her geçen gün devam etmektedir. Bu gelişmeleri yakından takip edenler olarak, farklı alanlar ve cihazlarda adını silinmeyecek bir şekilde yazdırmış ve çeşitli alanların üretimini özel olarak üstlenmiştir. Örneğin, kamera mikrofonları olarak adlandırılan birçok çeşit model ve kasa bulunmaktadır. Ancak, kamera mikrofonunda kalitesine garanti verebileceğimiz audio technica markası, atr8024 model yeni ürünün ile adeta tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu ürün hakkında daha derin bilgiler için alt yan başlığı okuyunuz.

 

Audio Technica ATR8024 Özellikleri
Audio technica atr8024 kamera mikrofonu sadece kameralar için yapılmış bir mikrofon modelidir. Oldukça hafif olan kamera mikrofonu 114 gram bir ağırlığa sahiptir ve diğer yandan 40-15,000 Hz frekans tepkisine sahiptir. Ürün kondenser özelliğe sahip bir kamera mikrofonudur. Yani, ortamdaki en hassas ve en tiz sesleri algılayabilen özelliğe sahip kamera mikrofonu, gürültü azaltma ve ana sese odaklanma özelliğine sahiptir. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan kamera mikrofonu, elinizde ki kameraya 3.5mm jak ile takılıp kolayca kullanılabilir. Diğer yandan, mikrofon kondenser özelliği sayesinde ortamda ki tüm sesi algılayabilir ve kalabalık ortamlarda net ve kalitesi ses sağlayacaktır. Sünger yapısı ve özel tasarımı sayesinde ses deki tüm pürüzü ve dengesizliği düzenleyip size uğraşmadan tüm işlevi sizin yerinize yapabilir. Yani, ürün sesi sizin yerinize temizler ve tüm sesleri size kaliteli bir şekilde sunacaktır.

 

Audio Technica ATR8024 Fiyatları
Audio technica atr8024 kamera mikrofonun piyasada birçok benzeri bulunmaktadır. Bunu baz alacak olur isek, ürün birçok firma ve tarafından üretildiğinden dolayı, doğru ve kalitelisini bulmak oldukça zorlaşmaktadır. Son olarak, ürünü uygun ve kaliteli fiyata bulmak istiyorsanız, öncelikle internet de birçok sahtesinin olduğunu bilelim. Bu yüzden, bildiğimiz marka ve belli başlı sitelerden alışveriş yapmayı unutmayınız. Bunun içinde, internet sitelerinin güvenilirlik lisansı olmasına dikkat ediniz. Bunu anlamak için sol üst deki link alanında kilit resmine bakarak anlayabilirsiniz.

 

Audio Technica atr8024 Teknik Özellikler:

Stereo / Mono Kameraya Monte Kondenser Mikrofon,
Frekans Tepkisi 40 - 15,000 Hz,
Açık Devre Duyarlılığı -37 dB (14,1 mV),
Empedans 50 ohm,
Maks. Giriş Ses Seviyesi 128 dB SPL,
Dinamik Aralık 106/104 dB, S / N Oranı 72/70 dB,
Pil tipi 1.5 AA / 80 saat kullanım ömrü,
Ağırlık 114g
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı