Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Audio-technica ATH-M70X Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M70X Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M70X Stüdyo Monitör Kulaklık

Audio-technica ATH-M70X Stüdyo Monitör Kulaklık

5,00

Audio-technica ATH-M70X Stüdyo Monitör Kulaklık

 

Audio-technica ATH-M70X, audio-technica monitör kulaklık kategorisin de yer alan 5 - 40.000 Hz frekans yanıtına sahip kapali dinamik monitör kulaklık modelidir. En ucuz audio-technica ath-m70x fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

Audio Technica Ath-M70X Kulaklık

Farkında olmadan da hayatımızda koca bir yere sahip olan birçok olgu ve duygularımız arasında duymak kadar bizi büyük etkileyen hemen hemen sayılı durumlar vardır. Bünyesinde bulunan tüm cihazların araştırma geliştirme olayları kadar da tüm malzemlerini kendisi üretebilen büyük bir markadır. Çevremizdeki doğru bir cihazla iyi bir seviyede sayısal olarak depolanmış veya dijital hale geçmiş ses dalgalarını bizlere dinleyebilme imkanı sunan bu muhteşem cihazlara 1962 yılından bu yana kendi araştırma geliştirme tesislerinde birçok özellik ekleyen koca firmanın bu güzel kulaklık modelini gelin isterseniz birlikte inceleyelim.


Audio Technica Ath-M70X Kulaklık Özellikleri

Sizlere net ve kaliteli sesi en doğal haliyle aktarmak için üründe neodimyum mıknatısa yer verilmiştir. 5 – 40.000 Hz frekans tepkisine sahip bu üründe 97 dB duyarlılık mevcuttur. Ayrıca 35 ohm iç direnci olan bu cihazda kablo ve konektörsüz olarak toplam ağırlık sadece 280 gramdır. Tüm bunlara ek olarak bu muhteşem üründe dahili olarak taşıma çantası ve 6.3 mm vidalı adaptöre sahiptir. Performansı kadar konfor ve pratikliğide hesaba katan audio-technica ürünlerinde her geçen gün daha öncü fikirler  ile bu sektörde zirveyi hak ettiğini bizlere göstermektedir. 

Audio Technica Ath-M70X Kulaklık Fiyatları

 

Cihazlarınızda ihtiyaçlarınız orantısında en iyisini olmasını birçok kişi istemektedir. Fakat cihazların ömürleri ürünü doğru yerde doğru amaçla kullanımlar ile doğru orantılıdır. Tüm bunların yanı sıra taklit olmayan orijinal ürünleri bu zamanda bulabilmekte her geçen gün zorlaşmaktadır. Elektronik cihazlarda gerek çeşitlilik gerekse talep olsun birçok fırsatçı firmanın doğmasına sebep olmuştur. Bu konuda sizlere en büyük tavsiyem ürün zaten emsallerine kıyasla uygun ve ekonomik olduğu için ürünü doğru ve güvenilir bir firmadan tedarik etmenizdir.

 

Profesyonel Studio Monitör Kulaklıklar,

Kapalı dinamik, Sürücü Çapı: 45mm Neo,

Frekans Yanıtı: 5 - 40.000 Hz,

Maksimum Giriş Gücü: 1 kHz'de 2 mW,

Hassasiyet: 97 dB, Empedans: 35 ohm,

Ağırlık 280 g, Kablo. 1.2-3.0 m, Acc.

Adaptörde 6,3 mm (1/4 ") vida dahildir

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çerez Kullanımı