Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Audio-technica ATH-M50xWH Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M50xWH Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M50xWH Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M50xWH Stüdyo Monitör Kulaklık

Audio-technica ATH-M50xWH Stüdyo Monitör Kulaklık

5,00

Audio-technica ATH-M50xWH Stüdyo Monitör Kulaklık

 

Audio-technica ATH-M50xWh, audio-technica monitör kulaklık kategorisinde yer alan 15 - 28.000 Hz frekans yanıtına sahip beyaz renk kapali dinamik monitör kulaklık modelidir. En ucuz audio-technica ath-m50xwh fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

Audio Technica Ath-M50XWH Kulaklık

Dünya çapında ses sistemleri üreten sadece birkaç firmadan biri olarak bizlere hizmet veren ürün yelpazesi oldukça geniş ve elektronik cihaz üreten firmadır. Üretimi olan birçok ürün sınıfında ödüller almış ve aldığı ödüllerle kalmayıp ürünlerini her geçen gün daha fazla geliştirmeye gayret göstermiştir. Kendi tesislerinde alanında uzman ekiplerince kullanıcılarının üstün, eksiksiz ve kusursuza yakın denilebilecek performanslarını garanti etmek adına her geçen gün kendilerine birçok şey katmışlardır. Her şeyin çok hızlı ve aşırı tüketildiği bu zamanda müşterilerinin sadece performanslarını değil üründen alacakları konfor ve sürekliliğinde üzerine düşmüşlerdir. Böylece sadece profesyonel düzeyde ürünler üretmekle kalmayıp uzun soluklu sizlerinde cebinize düşünerek ürünler üreterek bizlere hizmet vermişlerdir. Birçok alanda ürettiği ödüllü ürünleri sayesinde ödüller alarak bizlerin saygısını kazanmış olan audio-technica adlı bu mükemmel markanın ath-m50xwh kulaklık modeline biraz daha yakından bakalım.


Audio Technica Ath-M50XWH Kulaklık Özellikleri

 

Saf, profesyonel ve verim denildiğinde ses sistemleri içerisindeki kulaklık türünde ilk akla gelen ürünlerden biridir.  En çok beğeni toplayan ürünlerin başında gelen bu mükemmel ürün her yıl en iyi ses mühendisleri ve alanında profesyonel tasarımcılar tarafından geliştirilmiştir. Beyaz renk profesyonel monitör kulaklık modeli olan bu üründe mükemmel ses yalıtımını sağlamak için kulaklık en az miktarda sızdırma ile sıkıca kapatılmaktadır. Derin ve doğru bas tepkisiyle genişletilmiş frekans aralığında kusursuz derecede net sesleri elde edebileceksiniz. Kulak üstü kulaklıkların en büyük özelliği olan gürültülü dış ortamdan ses yalıtımını sağlayabilmesi için  circumaural tasarım kullanılmıştır. Katlanabilir olduğundan sizlere yer ve alan tasarrufu sağlayacaktır. Sürü çapı 45 mm olan bu modelde neodimyum mıknatıslar tercih edilmiştir. 99 dB duyarlılığa sahip olan bu cihazda 38 ohm iç direnç bulundurmaktadır. Konektörsüz ve kablosuz bir şekilde sadece 285 gram olan bu ultra hafif üründe tüm bu özelliklere ek olarak koruyucu taşıma çantası ve 6.3mm vidalı adaptörü mevcuttur. Oldukça net ve doğal sesler alabileceğiniz muhteşem bir cihazdır.

Profesyonel Stüdyo Monitörü Kulaklıklar,

Kapalı dinamik, Sürücü Çapı: 40mm Neo,

Frekans Yanıtı: 15 - 28.000 Hz,

Maksimum Giriş Gücü: 1 kHz'de 1.6 mW,

Hassasiyet: 99 dB, Empedans: 38 ohm,

Ağırlık 285 g, Kablo. 1.2-3.0 m, soldan çıkış,

Acc. Adaptörde 6,3 mm (1/4 ") vida dahildir

Beyaz Renk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çerez Kullanımı