Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Audio-technica ATH-M40X Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M40X Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M40X Stüdyo Monitör Kulaklık

Audio-technica ATH-M40X Stüdyo Monitör Kulaklık

4,67

Audio-technica ATH-M40X Stüdyo Monitör Kulaklık

Audio-technica ATH-M40X, audio-technica monitör kulaklık kategorisin de yer alan 15 - 24.000 Hz frekans yanıtına sahip kapali dinamik monitör kulaklık modelidir. En ucuz audio-technica ath-m40x fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

Ath-M40X Kulaklık Neden Yonka'dan Alınır ? 

 

Audio Technica Ana Bayisi YONKA A.Ş Güvencesi

2 Yıl Garantili

1 İş Günü İçerisinde Kargolama

Ücretsiz Kargo Kapınıza Teslim

14 Gün İçerisinde İade ve Değişim Garantisi

 

Audio-technica ATH-M40X

Stüdyo referans kulaklık olarak dizayn edilen Audio-technica ATH-M40X, geniş frekans aralığı ile muazzam kalite sunar. Hassas ses izleme işlevi, üstün ses yalıtımı ve döner başlıklı kulaklık bölümleri ile hem şık hem ergonomiktir.

Stüdyo deneyimini şana performans ile taçlandıran M serisi, birinci sınıf hammaddeler ile imal edilmiştir. Dj kullanımlarında en çok tercih edilen kulaklık modelleri arasında yer alıyor. Yalın, seçkin ve performans odaklı tasarım özellikleriyle müzik bileşenlerini, yüksek kalitede sunar.

 

Audio-technica ATH-M40X Kulaklık Özellikleri

Profesyonel ürün grubunda yer alan Audio-technica ATH-M40X, tasarım özellikleriyle uzun süreli kullanımlarda dahi yormaz. Daima rahat ve kullanışlıdır. Hem hareket halindeki kullanımlarda hem de stüdyo izleme kullanımlarında kombinasyonları ile ekstra konfor sağlar.

Muazzam ses yalıtımı, tüm çevre gürültüleri tamamen izole eder. Ses sızdırmazlık özelliği ile seçkin ürünler arasında yer alıyor. Mühendislik çalışmaları ve titizlikle tasarlanan ATH-M40 kulaklık, terletmez kumaş dokusu ve uzun süreli kullanımlarda esnek modülleri ile ergonomik kalite sunar.

Toprak mıknatıslar be bakır kaplı ses bobinleriyle şahane sunumlar yapan kulaklık, 40 mm sürücüler ile tasarım edilmiştir. Geniş frekans aralığı ile hassas ses izleme ve düz ayarlanmış modülleriyle profesyonellik sağlar.

 

Audio-technica ATH-M40X Teknik Donanımları

Mükemmel ses kalitesi için geliştirilmiş kulaklık panelleri, esnek kafa bandı tasarımı ve yüksek kalitede imal edilen dayanıklı malzemeleri ile gerçek kalite sunar. Tak- çıkar kablo opsiyonu ile rahat ve kullanışlıdır.

Profesyonel stüdyo izleme ve karıştırma için şahane netlik sağlayan ürün, DJ referansı olarak en ideal ürünler arasında yer alır. Dinamik kulaklık olarak tasarım edilen ürün seçkisi, 40 mm sürücü çapı ile imal edilmiştir. Neodimyum mıknatıslar ile kombine edilen kulaklık, 15 Hz ile 24000 Hz arasındaki geniş referans aralığı ile profesyoneldir.

 

Audio-technica ATH-M40X Teknik Özellikleri

Bakır kaplı alüminyum telden yapılan ses bobini, M serisi kulaklığa ekstra şahanelik katan özellikleri arasında yer alır. Audio-technica ATH-M40X kulaklık;

Frekans tepkisi; 15 Hz – 24 kHz

Maksimum Giriş Gücü; 1 kHz'te 1.600 mW

Duyarlılık; 98 dB

Empedans; 35 ohm

 

Teknik özellikleri ile dizayn edilmiştir. Toplam 240 gram ağırlığında tasarlanan Audio-technica ATH-M40X fiyat seçkisinde de avantaj sağlar. Kulak üstü kulaklık modeli,  kablo ve konnektörsüz olarak 8,5 oz ağırlığındadır. 

Set olarak satışa sunulan kulaklık, iki farklı kablo ile satışa sunuluyor. Çıkarılabilir kablo özelliğiyle konforlu ve fonksiyonel kullanım olanakları sağlayan M serisi ATH kulaklık, sarmal kablo ve düz kablo çeşitleri ile sunuluyor.

1,2 m - 3,0 m (3,9 '- 9,8') sarmal kablo ve 3,0 m (9,8 ') düz kablo seçenekleri ile tam donanımlı ürün olarak dizayn edilen M40X ürün, özel taşıma çantası ile satışa sunuluyor. Ayrıca 6,3 mm vidalı adaptörü ile eksiksiz ürün seçkisidir.

 

Audio-technica ATH-M40X Fiyatları

Yüksek kalite, muazzam konfor ve cazip fiyat garantisi ile satışa sunulan Audio-technica ATH-M40X kulaklık, stüdyo kullanımlarında en çok tercih edilen üründür. Garantili olarak satışa sunulan ve dahili aksesuarları olarak kit şeklinde avantaj sağlar. Anlaşmalı kredi kartları ile yapılan alışverişlerde taksitlendirme olanağı sağlayan kulaklık, Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo fırsatı ile sunuluyor.

 

Referans monitör ürün kataloğunun güvenilir ürünleri arasında yer alan Audio-technica kulaklık kombinasyonu, dayanıklı materyaller ve özenle işlenen teknik detayları ile ekonomik fiyat avantajı sağlayan ürün seçkileri arasındadır. Audio-technica ATH-M20X, M50X gibi serinin diğer ürünlerini de seçebilir, teknik özelliklerine, fiyatlarına ve ekstra kombinasyonlarına göre ürün seçimleri yapabilirsiniz. Kesintisiz müzik keyfi ve hassas izleme oranları için muazzamdır.

 

 

Audio-technica ATH-M40X Genel Özellikleri

Profesyonel Stüdyo Monitörü Kulaklıklar,

Kapalı dinamik, Sürücü Çapı: 40mm Neo,

Frekans Yanıtı: 15 - 24.000 Hz,

Maksimum Giriş Gücü: 1 kHz'de 1.6 mW,

Hassasiyet: 96 dB, Empedans: 35 ohm,

Ağırlık 240 g, Kablo. 1.2-3.0 m, soldan çıkış,

Acc. Adaptörde 6,3 mm (1/4 ") vida dahildir

 

Bir Üst Modeli İçin Audio Technica Ath-M50X Kulaklığı İnceleyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı