Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Audio-technica Ath-E70 İn-Ear Monitör Kulaklık
Audio-technica Ath-E70 İn-Ear Monitör Kulaklık

Audio-technica Ath-E70 İn Ear Monitör Kulaklık

5,00

 

Audio-technica ATH-E70, audio-technica in-ear monitör kulaklık kategorisin de yer alan 109 dB Duyarlılık ile çalışan 39 ohm in-ear monitör kulaklık modelidir. 

Audio Technica Ath-E70 İn Ear Kulaklık

Dünya üzerindeki yedi farklı kıtaya ürünlerini ulaştırmayı başarmış ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiş Japon teknolojisinin en önemli parçalarından biri olan bir çok alanda ürünler üretebilen büyük bir firmadır. Kulaklık dışında da bir çok elektronik cihaz modellerinde yenilikçi tavrı ve ilkleri yapmasından dolayı çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Her geçen gün kalitesi ve şıklığının üzerine daha çok şey ekleyen her alanda profesyonel ekibi bulunan geniş çaplı bir firmadır. Kusursuz, şeffaf  ve kaliteli sesleri kulaklarınıza taşıyabilen bu muhteşem audio technica marka ath-E70 in ear monitör kulaklık model ürünün özelliklerine yakından bakalım..

Audio Technica Ath-E70 İn Ear Monitör Kulaklık Özellikleri

20 – 19.000 Hz frekans aralığına sahip üç dengeli armatür sürücüsü bulunan tüm frekans aralığında doğru ve genişletilmiş yanıtlar almanıza olanak sağlar. A2dc konektörlü sökülebilir 1.6 m uzunluğundaki esnek bellek kablosu sayesinde özel bir oturma ve uzun süre kullanım rahatlığı için kulakların üzerinden geçebilen kabloya sahiptir. 109 dB duyarlılığa sahip olan ürün 39 ohm direnç bulundurmaktadır. Kablo dahil olmak üzere sadece 9 gram ağırlığındaki L şeklinde 3.5 mm altın kaplama stereo mini fiş  bağlayıcısı mevcuttur. Tüm bu muhteşem özelliklere ek olarak da 6.3 mm adaptör ve taşıma çantası üründe dâhildir. Dahası silikon uçları farklı ebattaki kulak tiplerine göre ekstra küçük,  küçük, orta ve büyük şeklinde farklı seçenekleri bulunmaktadır. 

Audio Technica Ath-E70 İn Ear Monitör Kulaklık Fiyatları

Kulak içi profesyonel kulaklıklar için özellikle dikkat etmeniz gereken en önemli unsur bu küçük ürünlerin oldukça yaygın bir şekilde taklit ve sahteleri piyasada mevcuttur. Bu yüzden almak istediğiniz bu muhteşem ürünleri alanında uzman firmalardan tedarik etmenizi tavsiye ederim. Hem kullanışlı hem de şık tasarıma sahip ürünleri kullandıkça memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

İn Ear Kulaklık Ath-E70

Frekans Tepki 20 - 19.000 Hz,

Duyarlılık 109 dB / mW, Empedans 39 ohm

Ağırlık 9 g, Çıkarılabilir kablo A2DC konnektörlü 1.6 m (5.2 '),

Konnektör 3.5 mm (1/8 ") altın kaplama stereo mini fiş,

L-şekli, Acc. Dahil olan Taşıma çantası, 6.3 mm (1/4 "") adaptör,

silikon kulaklıklar (XS / S / M / L), Comply köpük kulaklıklar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Çerez Kullanımı