Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Audio Technica AT2020 USB+ Condenser Mikrofon
Audio Technica AT2020 USB+ Condenser Mikrofon
Audio Technica AT2020 USB+ Condenser Mikrofon
Audio Technica AT2020 USB+ Condenser Mikrofon
Audio Technica AT2020 USB+ Condenser Mikrofon
Audio Technica AT2020 USB+ Condenser Mikrofon
Audio Technica AT2020USB+ Condense Mikrofon

Audio Technica AT2020 USB+ Condenser Mikrofon (Filtreli Shock Hediye)

5,00

Audio Technica AT2020 USB Condense Mikrofon

Audio Technica AT2020 usb, audio technica usb condenser mikrofon kategorisinde yer alan 20 ile 20000 hz frekans tepkisine sahip, kapasitif condenser mikrofon modelidir. En ucuz Audio Technica AT2020 usb fiyatı ve özellikleri kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com'da.

AT2020 USB Condenser Mikrofon

Elektronik cihazlara olan odağın ve çeşitliliğin her geçen gün daha fazla arttığı bu zamanda çıta öyle bir yükseliyor ki ayak uydurmak oldukça zorlaşıyor. Tüm bu çağın getirdiği zorluklara rağmen Japon önde gelen profesyonel düzeyde elektronik cihaz üretimi yapan yönetim kurulu başkanlığını Kazuo Matsushita nın üstlendiği alanında önde gelen bir şirkettir.  Farklılık yaratmanın ve kalitenin sürdürülebilir bir vaziyette bizlere sunulmasında büyük bir özveri ile çalışan Japon teknolojisinin önemli bir parçası olan audio-technica ürünlerine gösterilen talep ve güven her geçen gün arttığını söyleyebiliriz. Özellikle profesyonel mikrofonlar alanında müşterisine ürünlerini tecrübe ederken keyif aldırmayı ve doyurmayı hedefleyen ve bunu da eksiksiz bir şekilde yapan bu marka oldukça kaliteli ve her bütçeye uygun ürünleriyle bugüne dek hizmet vermektedir.

Audio Technica AT2020 USB Özellikleri

Kullanım alanı ve amaçları doğrultusunda olmazlardan biri olan kondenser mikrofonların usbli kardioid kapasitif geniş diyaframa sahip mikrofon modelidir. Yüksek kalitedeki alıcısına alabileceği en tiz ve kayıpsız bir şekilde kaliteli sesleri almaya olanak sağlayan bu ürün at2020 usb adlı ürünün usbli çeşitidir. Gerek ürünü konumlandırma aparatları gerekse ses hassasiyeti ve ince işçilikle işlenen seslerde sizlerin her anlamda işini görebilecek üründür. Diğer yandan, kondenser mikrofon diğer mikrofon gibi phantom power +48 veya ses kartı olamadan bağlayabileceğiniz, kondenser mikrofon modelidir. Nasıl çalıştığını açıklayacak olur isek, mikrofon usb kablo yardımı ile bir ucu mikrofona ve bir ucu bilgisayar veya ekinizde ki cihaz her ne ise bağlanarak, güç dengeleyici özelliğine sahip mikrofon ile kolayca çalıştırılmaktadır. Yani anlayacağınız tek yapacağınız şey tak çalıştır olacaktır. Doğru program seçimi ile deneyebileceğiniz kondenser mikrofon, oldukça konforlu ve kolay kullanıma sahiptir.

Audio Technica AT2020 USB Fiyatları

Üretim malzemesi kesinlikle uzun soluklu kullanımı amaçlayan bu üründe dikkat etmeniz gereken en büyük unsur piyasada taklitlerinin olmasıdır bu yüzden kesinlikle güvenilir ve kendini ispatlamış ürünün akasında durabilen firmalar tercih ediniz. Kullanmaya başladıktan itibaren her geçen gün daha memnun kalacağınızı ön gördüğüm bu muazzam ürün sayesinde elde edeceğiniz sesler sizi çok şaşkınlığa uğratacak emin olabilirsiniz.

Audio Technica AT2020 usb Teknik Özellikler:

USB kardiyoid kapasitif geniş diyafram mikrofon / kulaklık çıkışı,

Frekans Tepkisi 20 - 20.000 Hz, Bit / SampleRate: 16 / 44.1-48 kHz,

Karışım kontrolü; Kulaklık ses kontrolü,

Kulaklık Çıkış Gücü 130 mW,

Kulaklık Jakı 3,5 mm,

Ağırlık 386g,

Acc. Pivoting stand-mount,

yumuşak koruyucu kılıf; tripod masa standı; 10 '(3,1 m)

USB kablosu

Mikrofon Modeli
Audio Technica AT2020
Mikrofon Rengi
Gri
Shock Mount
Var
Mini Tripod
Var
Pop Filtre
Var
Garanti
Var (2 YIL)
Çerez Kullanımı