Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg P5S Profesyonel Kablolu Mikrofon
Akg P5S Profesyonel Kablolu Mikrofon
Akg P5S Profesyonel Kablolu Mikrofon

Akg P5S Profesyonel Kablolu Mikrofon

5,00
Marka : Akg

 

Akg P5S Profesyonel Kablolu Mikrofon

 

Akg P5S mikrofon vokallere özel tasarım ile tam bir profesyonel mikrofon modelidir. Ultra sağlamlık ile zorlu sahne performanslarının üstesinden gelebilmektedir. Ayırca yüksek performanslı dinamik mikrofon, vokaller için güçlü bir ses sağlamaktadır. Diğer yandan süper kardioit kutuplu desen sayesinde çok sesli sahnelerde bile ortam seslerini ve statik sesini bloke ederek yüksek sinyal kazancı sağlamaktadır. 

Mikrofon rüzgar seslerini bloke etmek ile birlikte patlama seslerini de engellemektedir. Canlı sahne performanslarında kullanılmak için birebirdir. Vokaller için ise tercihte ilk sırada diyebiliriz. 

 

Akg P5S Hakkında

 

Akg P5S, Kablolu el mikrofonlarında yer alan ve Akg markasının üretmiş olduğu P5S mikrofon modeli, kapsül yapısından dolayı dinamik mikrofon ya da vokal mikrofon olarak da bulabilirsiniz. Şimdiyse, özelliklerine gelmeden önce, biraz kullanım alanlarından ve diğer yardımcı fikirlerden bahsetmek isterim. Öncelikle, bu kablolu mikrofon için kullanım alanı düşünecek olursanız, sadece vokal performanslar olarak düşünmemeniz gerekmektedir. Cami hocalarımızın mevlitlerde de sıklıkla tercih ettiği bu mikrofon modeli, seyyar hoparlörlerle ya da anfi yardımıyla istediğiniz her alanda kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Diğer yandan, özelliklere geçmeden önce bir tavsiye vermek istiyorum. Bu tavsiyeyse, bu ürünü satın alım yaparken yanında bir de mikrofon standı yani mikrofon sehpası almanız olacaktır. Özelliklerine gelecek olursak, açma kapama düğmesiyle tamamen yönetimin sizin elinizde olduğu bu akg mikrofon modeli, kardioid yapısı ve 580 ohm empedansıyla beraber bu fiyat aralığının en iyi kablolu el mikrofonu olarak anılmaktadır. Kablolu yapısı ve tamamen tüm stantlarla uyumlu olması için 1 adet mikrofon tutacağıyla satın alacağınız bu ürün, taşıma çantasıyla her konuda size avantaj sağlamaktadır. Akg markasının her şeyini düşündüğü bu mikrofon modeli, taşıma, konfor ve kullanım ömrünü arttırmak için her bir faktör göz önüne alınmış bir şekilde kapınıza gelmektedir. Tüm makaleye son olarak, Akg kablolu el mikrofonları için özenle açtığımız kategoriyi ziyaret ederek, bir den fazla seçenek sayesinde dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

 

Akg P5S Mikrofon Özellikleri 

 

Akg P5S mikrofon özellikleri kısmında vokaller için dizayn edilmiş cihaz en çok tercih edilen mikrofon olmayı başarmıştır. Teknik özelliklerinde pres döküm metal gövdesi, iç tel örgü koruma kapağı, güçlü tel örgü kaplama kapağı, rüzgar ve patlama seslerini engelleyici, giriş tipi  balanslı xlr olmak üzere spesifik özelliklere sahiptir. 

Genel olarak canlı performanslarda sanatçılar ve vokaller için birebir olan mikrofon her açıdan da benzersiz özellikler sağlamaktadır. Mikrofon her zorlu koşula göre tasarlanmış ve profesyonel anlamda ses alma konusunda da sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.


Diğer Özellikleri

 

Açma / kapama düğmeli

yüksek performanslı dinamik mikrofon

40 - 20000 Hz Hassasiyet

2.5 mV / Pa Elektrik

empedansı: 580 Ohm

Türü: Kardioid

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı