Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg P170 Kablolu Enstrüman Mikrofonu
Akg P170 Kablolu Enstrüman Mikrofonu
Akg P170 Kablolu Enstrüman Mikrofonu

Akg P170 Kablolu Enstrüman Mikrofonu

5,00
Marka : Akg

Üye Ol %5
İndirim Kazan

 

Akg P170 Kablolu Enstrüman Mikrofonu

 

 

Akg P170 enstrüman mikrofonu akustik gitar kayıtları için mükemmel bir üründür. Sağlam metal gövdesi, ultra lüks tasarımı ile her koşula dayanıklıdır. Arka gürültü önleme ile vokaller için ilk tercih sebebidir. Ayrıca kondansatör dönüştürücü diyafram olağan dışı berraklık ve  netlik ve sunmaktadır. 

İlerleyen teknoloji ile birlikte paralel bir şekilde gelişimini sürdüren Akg P170 mikrofon kendine has özellikleri ile de tercih edilmektedir. Canlı sahne performanslarına akla gelen ilk model olma özelliği ile birlikte muhteşem teknik kapasitesi ile de göz doldurmaktadır. Özellikle seslerin çok net çıkmasını sağlamak birlikte, metal gövdesi ile çok zorlu koşullarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Akg P170 Mikrofon Özellikleri

Akg P170 mikrofon özelliklerinde kullanıcılarına spesifik özellikler sunmaktadır. Akg P170 mikrofonun özelliklerinden biride, global dünyada hemen hemen bütün ses mühendislerinin deneyimlerini kullanarak ürünler üretmektedir. Ayrıca akustik gitarların ve diğer cihazların kaydı için küçük diyaframlı bir yoğunlaştırıcı mikrofon modelidir. Diğer yandan ise 1/2 inç gerçek kondenser dönüştürücü diyaframı, olağan dışı  netlik ve geçici tepki sunmaktadır. Kutup deseni kardioid olan model tavsiye edilen empedans değeri ise 1000 ohm olarak geçmektedir. 

Sağlam tüm metal gövdesi ile sağlam tasarımı ve değiştirilebilir zayıflama pedleri ile sizlere tam bir ses performansı sağlamaktadır. Eşdeğer gürültü seviyesi19 dB-A, sinyal75 dB-A, türü dengeli xlr ile kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır.

 

Diğer Özellikleri

Yüksek performanslı enstrümantal mikrofon

20 - 20000 Hz Hassasiyet

15 mV / Pa Elektriksel

empedans <= 200 Ohm Kardioid

 

Çerez Kullanımı