Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık
Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık
Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık

Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık

5,00
Marka : Akg

 

Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık

Akg k72 kulaklık, genişletilmiş 16Hz için - 20kHz frekans kendinden ayarlı kafa bandına sahip cevabı sahip, profesyonel akg kulaklık modelidir. En ucuz akg k72 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Son zamanlarda en çok satılan stüdyo kulaklıklardan olan akg k72 fiyat performans ürünlerinden diyebiliriz. Muhteşem kulak üstü yapısı ile dikkat çeken akg k72 şık tasarımı ile de göz boyamaktadır. Kendiliğinden ayarlanan kafa bandı ile olağan üstü bir kullanım sunan k72 kulaklık modelini uygun ödeme seçenekleri ile yonkamuzikmarket.com sitemizden sipariş verebilirsiniz. 

Akg k72

Akg k72, akg markasının tartışmasız kalitesi ile üretilen ve yılların biriktirdiği tecrübe ile son teknolojiyi en iyi potansiyel ile içinde barındıran mükemmel stüdyo kulaklığı modelidir. Teknoloji ilerledikçe kafa üstü kulaklıklar da hayli büyük gelişmeler göstermekte. Bu gelişmeleri takip etmek neredeyse imkansızlaşmaya başlamışken akg markası kalite ve mükemmellik kokan Akg k72 modelini bizler için tanıttı. Akg k72 monitör kulaklıklar arasında beklenen değer olan zirvelerde kısa sürede yerini aldı. Stüdyo monitör kulaklıklar arasında birçok özelliği ile diğerlerinden ayrılan ve sektörde parlayan Akg k72 bekleyenlerinin yüzünü güldürdü. Akg k72 hem mükemmel ses kalitesi hem de kendine özgü ve ergonomik tasarımı ile bir yıldız olmayı başaracak gibi görünüyor.

Akg k72 Özellikleri

Akg k72 özellikleri hepsi birbirinden muhteşem sayılamayacak kadar çok özellikten oluşmakta. Bu yüzden biz en bilinmesi gereken ve Akg k72 için en özgün olan Akg k72 özelliklerinden bahsedeceğiz. Akg k72 özelliklerinden en önemli ve belirgin olanı ses kalitesi. Akg k72 ses kalitesi gerçekten o kadar gerçek ki… Akg k72 ses çıkışı mükemmel ve en ince ayrıntıları duyabileceğiniz kadar hassas. Akg k72 bu hassasiyeti tam profesyonel 40 mm driver ile sağlamayı başarmış. Akg k72 stereo kulak üstü kulaklık modeli aynı zamanda kapalı kulaklıklar sınıfında yer alacak şekilde üretilmiş. Bir diğer özgün Akg k72 özelliği ise tasarımı. Diğer kulaklık marka ve modellerinden ayrılan Akg k72 kendini ayarlayabilen kafa bandı sayesinde konfor benden sorulur diyor adeta. İki metal çubuk ve bir deri kafa bandı, işte hafifliğin şifresi. Akg k72 ağırlığı sorulacak olduğunda cevap 200 gram. Yanlış duymadınız Akg k72 sadece 200 gram. İşte bu sebepten dolayı Akg k72 kullanıcıyı asla yormuyor. Çünkü hem hafif hem de kullanılan malzeme kalitesi elit olduğu  için hiçbir rahatsızlık hissetmiyorsunuz. Akg k72 empedans değeri 32 ohm. Bu sayede mobil cihazlarınızdan dahi maksimum potansiyel performansı alabiliyorsunuz. Küçültülüp büyütülebilen jak aparatı sayesinde ister 3.5 mm ile telefonunuzda isterseniz 6.3 mm ile mikserinizde kullanabilirsiniz. Düz bir kablo kullanan Akg k72 özellikleri tamamıyla mükemmele yakın diyebiliriz. Son olarak Akg k72 fiyatları piyasaya o kadar iddialı girdi ki tam bir fiyat performans kulaklığı diyebiliriz. Akg k72 fiyatlarını görünce kullanıcılar ucuz yorumunu yapabiliyorlar. Akg k72 yorumlarını kullanıcılarına bırakıyoruz. 

Akg K72 Teknik Özellikleri

referans monitör doğruluğu sağlar

Profesyonel sürücüler 40mm sürücüleri

genişletilmiş 16Hz için - 20kHz frekans cevabı

Kulak üstü tasarımı ve hafif yapısı

olağanüstü konfor için

Kapalı arka tasarımı

izolasyonunu en üst düzeye çıkarır

Kendini ayarlama kafa bandı

mükemmel uyum sağlar

Profesyonel yapı kalitesi

3m (9,8 ') kablo

3.5mm (1/8 ") fiş

(vidalı adaptöre 6.3mm 1/4) ile

32 Ohm

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı