Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg K701 Stüdyo Referans Kulaklık
Akg K701 Stüdyo Referans Kulaklık
Akg K701 Stüdyo Referans Kulaklık

Akg K701 Stüdyo Referans Kulaklık

5,00
Marka : Akg

Üye Ol %3
İndirim Kazan

 

Akg K701 Kulaklık

 

Akg k701 kulaklık modelleri arasında orta seviye bir kulaklık modelidir. Bu kulaklığın özelliklerine ve fiyat aralığına baktığınız zaman, profesyonel bir kulaklık olduğunu göreceksinizdir. Şimdi size biraz kullanım alanlarından bahsedelim. Öncelikle, profesyonel bir kulaklık modeli olan akg k701 kulaklık, akg k361 kulaklık modelinin üst modelidir. Hemen hemen aynı kullanım alanlarına sahip bu kulaklık modeli, sadece özellik olarak daha iyi içeriğe sahiptir. Kullanım alanlarıysa, profesyonel stüdyo ses sistemi, home stüdyo ses sistemi ve gündelik hayatta nerede isterseniz. Şimdi, gelin akg k701 kulaklık modeli için yaptığımız detaylı özellik araştırması için, alt yan başlığa geçiniz.

Akg K701 Kulaklık Özellikleri

Akg k701 kulaklık özelliklerinden en göze çarpıcı ve en önemli özelliklerinden biri olan, 3.5 mm jak ve 6.3 mm jak girişi sayesinde konforun en maksimum noktasını size yaşatmaktadır. Ek olarak, frekans aralığı 10-39800 HZ aralığında olarak zaten piyasada ki birçok kulaklık modeline fark atıyor. Diğer yandan, 105 dB hassasiyetiyle ses kayıt anında 2 adet kulaklık ile mükemmellikler yaratabilirsiniz. Özel tasarım yapısı ile sesi ne dışarı nede dışarıdan içeri ses aktarımı yapmadığından dolayı, size özel bir ortam yaratarak müzik zevki ve ses kayıt anında profesyonelliğe doyabilirsiniz. Sonra, 3 metre kabloya sahip olan akg k701 kulaklık modeli, kullanım ömrü bakımından akg markası güvencesi ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Akg K701 kulaklık Fiyatları

Akg k701 kulaklık modellerinin fiyat aralığına bakacağınız zaman, akg dünya markası olduğundan dolayı hemen hemen her ülkeye dolar ile girdiği için benzer fiyatlar ile karşılaşacaksınızdır. Ancak, burada dikkat edilmesi gereken şey, garanti kapsamı ve ana bayi yoluyla almanız olacaktır. Çünkü diğer satın alışlarda, bir sorun yaşamanız durumunda karşıda birini bulamayabilirsiniz. İşte bu noktada, en uygun ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com satış adresini tercih etmeniz en doğru kararınız olacaktır.

Çerez Kullanımı