Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Akg K52 Stereo Kulaklık
Akg K52 Stereo Kulaklık
Akg K52 Stereo Kulaklık

Akg K52 Stereo Stüdyo Kulaklık

4,97
Marka : Akg

 

Akg K52 Stereo Stüdyo Kulaklık

Akg k52 kulaklık, akg kulaklık satış sayfamızda yer alan müzikteki her ayrıntıyı duyabileceğiniz kendinden ayarlı kafa bandına sahip, 32 ohm ve 115 dB, kapalı dizayn kulaklık modelidir. En ucuz akg k52 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Stüdyo kulaklıklar içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri olan akg k52, ses konusunda iyi bir hizmet sunduğu gibi kullanım esnasında da yüksek konfor sunan kulaklıklardandır. 

Akg k52

Akg k52, stüdyo ekipmanları kategorisinde yer alan ve monitör kulaklıklar grubuna ait, referans kulaklık modelidir. Akg markası, yılların verdiği tecrübe ve birikim ile stüdyo kulaklıkları konusunda çok başarılı ve tanınmış bir markadır. Akg k52, akg markasının üstün ses özellikleri ve üstün ses kalitesine sahip kültleşmiş kulaklıklarından birisidir. Akg k52 stüdyo kulaklığı hassas ve ayrıntılı ses verme özelliği sayesinde rakiplerine fark atmayı başarmış ve zirveye adım adım yaklaşmaktadır. Bu yazımızda akg k52 kulaklık özelliklerinden bahsedeceğiz ve bu efsane kulaklığı sizlere tanıtmaya çalışacağız.

akg-k52-kulaklik

Akg K52 Özellikleri

Akg k52 özelliklerinden bahsetmek istersek sayamayacağımız kadar çok üstün ve nitelikli akg k52 özelliğini söylememiz gerekecek. Bu sebepten dolayı akg k-52 özelliklerinden belli başlı olanlarına yer vermek istiyorum. Akg k52 baş üstü kulaklık modelidir. Kapalı kulaklık olma özelliği taşır. Akg k52 kapalı kulaklık olması sebebiyle stüdyolar ve dinleme işlemleri için en çok tercih edilen kulaklık modeli olmayı başarmıştır. Profesyonel sürücülere sahip olan akg k52 40 milimetre boyutunda sürücüleri ile en küçük ses ayrıntılarını bile fark edebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Akg k52 tasarımı bakımından diğer rakip kulaklıklara fark atmaktadır. Hafif ve ergonomik yapısı ile akg k52 kendini ayarlayabilen başlığı ile çok kullanışlı ve konforlu bir kafa üstü kulaklık modelidir. 18 hz ve 20 kHz  arasında frekans tepkisi ile ses yayını yapabilir. Akg  k52 kulaklık toplam 200 gram gibi hafif bir ağırlık özelliği ile üretilmektedir. Kablosu ucunda jak büyütücü aparatı ile tüm ses işlemcisi cihazlarda kullanımı mümkündür. Akg k52 32 ohm empedans değerine sahiptir. Bu empedans değeri ile mobil cihazlarınızda bile maksimum  verim ile çalışabilmektedir.

Akg K52 Fiyatları

Akg k52 fiyatları araştırması yapıldığında birbirinden çok farklı fiyatlar ile karşılaşma olasılığınız bulunmaktadır. Satıcılar arasında oluşan rekabet durumları ve büyük alımlar yapan bazı satıcıların daha düşük maliyet ile akg k52 satın alım işlemleri gerçekleştirmesi bu duruma sebep olan bazı etmenlerdir. Akg k 52 fiyatı araştırması yaparken piyasa araştırması yapılması ve uygun fiyatlı ürünler için araştırmalar yapılması faydalı olacaktır. Piyasa fiyatlarına göre fazla ucuz akg k 52 fiyatları ile yüz yüze gelmeniz durumunda akg k52 kulaklığın orijinalliğinden şüphelenmeniz gerekmektedir. Güvenilir e-ticaret siteleri aracılığı ile akg k52 satın almak her zaman daha karlı bir alışveriş olacaktır.

Akg K52 Diğer Özellikleri

referans monitör doğruluğu sağlar

Büyük 40mm sürücüler

20kHz frekans tepkisi - Geniş 18Hz için

Kendini ayarlama kafa bandı

mükemmel uyum sağlar

Kulak üstü tasarımı ve hafif yapısı

olağanüstü konfor sağlar

Kapalı arka tasarımı

izolasyonunu en üst düzeye çıkarır

Profesyonel yapı kalitesi

2.5m (8.2 ') kablo

3.5mm (1/8 ") fiş

(vidalı adaptöre 6.3mm 1/4) ile

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı