Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg K182 Stüdyo Monitör Kulaklık
Akg K182 Stüdyo Monitör Kulaklık
Akg K182 Stüdyo Monitör Kulaklık

Akg K182 Stüdyo Monitör Kulaklık

5,00
Marka : Akg

Üye Ol %5
İndirim Kazan

 

Akg K182 Stüdyo Monitör Kulaklık

Akg stüdyo kulaklık kategorisinde yer alan akg k182, profesyonel kapalı tip monitör kulaklıklardandır. 10 - 28000 hz frekans aralığında çalışan k182, üstün ses performanslı ve tercih oranı yüksek kulaklıklardandır. 

Akg K182 Kulaklık 

 

İlerleyen teknoloji ile birlikte kulaklıklar da büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Günümüzde pek çok kişinin kullandığı ürünler üstün teknolojiler dahilinde üretilmektedir. Özellikle çoğu firma tarafından üretimi yapılmaktadır. Tabi her sektörde olduğu gibi kulaklıkta da lokomotif olan markalar mevcuttur. Bunlardan biri olan Akg markası gerek teknik özelliği ve gerekse donanımları ile kullanıcılarına benzersiz deneyimler yaşatmaktadır. 

Kulaklık modellerinde öncü markalardan olan Akg neredeyse bütün platformlarda kullanılmaktadır. Teknik özellikleri ile tercih edilen modellerin başını akg k182 modeli çekmektedir. 

Akg K182 Kulaklık  Özellikleri 

Akg k182 kulaklık  özellikleri noktasında kullanıcılarına çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Teknik özelliklerinde 50mm driverları ile arttırılmış bas tepkisi, bateristler için arttırılmış bas tepkisi, çıkarılabilir 3 metrelik kabloya sahip kulak çevreleyen kulaklık, kulaklık tipi ise arkası kapalı, kulaklığa bağlantı noktası 3 iğneli, maksimum giriş gücü, katlanabilirlik, ağırlık 255 g,  kick davulların ve bas enstrümanlarının sesini eksiksiz bir şekilde iletmesi gibi benzersiz özelliklere sahip olan ürün kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 

 Akg K182 ile sahnede yada stüdyonuzda monitoring yaparken veya sadece müzik dinlerken hiçbir ayrıntıyı kaçırmamakta ve benzersiz deneyimler yaşatmaktadır. Diğer yandan farklı renk seçenekleri ile farklı tercih hakkı tanımaktadır. Stüdyoda elektronik bateriler ve diğer enstrümanları dinlemek için çok uygundur. Dahası  günlük hayatta kullanım için de çok idealdir. Kulağı çok iyi çevrelemesi ile de mükemmel ses almanızı sağlamaktadır.

 

 Akg K182 kulaklık 

Akg K182 Özellikleri

Profesyonel kapalı arkaplan kulaklıkları

Ses frekansı bant genişliği 10 - 28000 Hz

Hassasiyet112 dB SPL / V

MAX giriş gücü: 500mW

Giriş empedansı: 32 Ohm

Kablo Uzunluğu: 3 mt

 

Çerez Kullanımı