Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg K92 Stereo Stüdyo Kulaklık
Akg K92 Stereo Stüdyo Kulaklık
Akg K92 Stereo Stüdyo Kulaklık
Akg K92 Stereo Stüdyo Kulaklık

 

Akg K92 Stereo Stüdyo Kulaklık

Akg k92 kulaklık, akg kulaklıklar içerisinde yer alan yüksek algı performanslı, doğal ses sağlayan akg k99 yerine yeni model olarak üretilen yarı açık kulaklık modelidir.En ucuz akg k92 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Muhteşem ses ambiyansı sağlayan akg k92, aynı zamanda temiz ve net bir ses üretmektedir. Prova stüdyolarının vazgeçilmezi olarak bilinen akg k92 modelini en iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile yonkamuzikmarket.com'dan satın alabilirsiniz. Kendinden ayarlı kafa bandı sayesinde uzun süre kullanımda bile keyifli bire kullanım sağlayan akg k92 kulaklık modelini uygun ödeme seçenekleri ile yonkamuzikmarket.com sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. 

 

Akg K92

Akg K92, stüdyo ekipmanları sınıfının, monitör kulaklıklar grubuna ait üstün kaliteli tam kapalı kafa üstü kulaklık modelidir. Akg K92, Akg markasının kalitesinin 60 yılı aşkın süredir mükemmel ses kalitesini yakalamak vizyonu sonucu ortaya çıkardığı mükemmel kulaklık modelidir. Akg K92 profesyonel kulaklık hassas sürücüleri sayesinde en ince ayrıntısına kadar sesin keyfini çıkarabilmeniz için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir stüdyo kulaklığıdır. Profesyonellerin çoğunun tercihi olan akg markası kendi profesyonelliğini Akg K92 stüdyo kulaklığı ile perçinlemeyi başarmıştır. En kaliteli sesi nasıl üretebiliriz diye düşünen akg mühendisleri en kaliteli sesi duymak isteyen profesyonel müzisyen ve aranjörlere özel olarak Akg K92 model kulaklığı üretmeyi başarmıştır. Bu yazıda Akg K92 kulaklığı inceleyecek ve Akg K92 özelliklerini sizlerle paylaşacağız. 

Bilindiği üzere dinleme işi profesyoneller için çok önemli ve ayrıntılı bir iştir. Dinleme işini iyi yapabilmek için profesyonel ekipmanlara ihtiyaç vardır. İster müzik dinlemekten keyif alan bir kişi olun isterse müziği düzenleyen ve hazırlayan aranjör, Akg K92 ile sesin en küçük nüanslarını bile fark edeceksiniz.

 

Akg K92 özellikleri

Akg K92 özellikleri her biri birbirinden  üstün, daha nitelikli onlarca özellikten oluşmaktadır. Bu sebeple Akg K92 özelliklerinden en belirgin ve Akg K92 ye özgün olan özelliklerden bahsedeceğiz. Akg K92 ses özellikleri, Akg markasının ses kalitesine sahip en belirgin kulaklıklardan bir tanesidir. Akg K92 ses gerçekliğini hayret uyandıracak derecede iyi balanse edilmiş mükemmel uyum ve ayrıntı ile üretebilmektedir. Akg K92 ses kalitesini 40 mm boyutlarında iki driver ile stereo olarak üretebilmektedir. Profesyonel ve özel olarak üretilen akg driverlar profesyonelliğin ötesinde ses kalitesi üretimini sağlamaktadır. Bir diğer en belirgin Akg K92 özelliği ise tasarımıdır. Akg K92 tasarımı şık ve ergonomiktir. Akg K92 üretiminde kullanılan malzemeler tam anlamıyla kullanıcıyı rahat ettirmek ve konfor sağlamak için özenle seçilmiştir. Tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bilerahatsızlık hissi vermemektedir. Akg K92 ağırlığı sadece 200 gramdır ve bu ağırlıkta bir kulaklık üretebilmek için özel bir tasarıma ihtiyaç duyulmuş olmalıdır. Bu özel tasarım iki metal çubuk ve altında ayarlanabilir deri bir kafa bandından oluşur. İnsan cildini rahatsız etmeyen yapısı sayesinde uzun süreli kullanım olanağı sağlar. Akg K92 16 hz ve 20 kHz arası frekans tepkisine sahiptir. Bu Akg K92 özelliği sayesinde bass ve tiz sesleri en net biçimde duyabilirsiniz. Akg K92 kutu içeriğinde 3 metrelik kulaklık kablosu beraberinde gelecektir. Akg K92 kapalı yapı ile üretilmiştir, yani kapalı kulaklık özelliği taşır. Kulaklık pedleri suni deri malzemeden üretilmiştir ve değiştirilebilir özellik sağlar. Akg K92 mat siyah renkte üretilmektedir. Akg K92 empedans değeri 32 ohm olarak üretildiği için ister profesyonel ses mikserlerinde isterseniz de mobil telefonlar ya da mp3 playerlar ile tam performanslı ses kalitesini hissedebilirsiniz. Son olarak Akg K92 fiyatlarından bahsedecek olursak, Akg K92 fiyatları kalitesinin yanında oldukça ucuz diye nitelendirilmektedir. Akg K92 tam bir fiyat performans ürünüdür diyebiliriz. 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı