Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
AKG K712 Pro Yüksek Performans Stüdyo Kulaklık
AKG K712 Pro Yüksek Performans Stüdyo Kulaklık
AKG K712 Pro Yüksek Performans Stüdyo Kulaklık

AKG K712 Pro Yüksek Performans Stüdyo Kulaklık

4,95
Marka : Akg

Üye Ol %5
İndirim Kazan

Akg K712 Kulaklık

Akg k712 kulaklık modeli, diğer kulaklık modellerine göre en profesyonel ve en kaliteli olanıdır. Bu kulaklık modeli stüdyo ses sistemleri, ev stüdyo ses sistemleri ve profesyonel dj kulaklığı olarak kullanılmaktadır. Diğer yandan çeşitli özellikleri ve farklı aparatlar ile kullanımı daha da zengin bir kulaklık modelidir. Şimdiyse akg k712 kulaklık modelinin çeşitli özellikleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgi için alt yan başlıkları okuyabilirsiniz.


Akg K712 Kulaklık Özellikleri

Akg k712 kulaklık özellikleri için yaptığımız deriş ve detaylı araştırma sonucu, sıkmadan bir anlatım yapmaya çalışacağız. İlk olarak, 3.5 mm jak ve 6.3 mm jak ile beraber geldiğinden dolayı, profesyonel stüdyo ses sistemlerinin yanı sıra bilgisayar ve telefon içinde uyumlu ultra profesyonel bir mikrofon modelidir. Ek olarak, over-ear yani kulak üstü model olan bu ürün, kemik yapısı ve konfor amaçlı yumuşak şık bir tasarıma sahiptir. Diğer yandan, 10 – 39800 HZ frekans aralığı ile piyasanın ve kulaklık dünyasının en iyi ürün demekte sakınca yoktur diye düşünüyorum. Bu özel kulaklık modeli kaliteli süngeri ile hem kulağınız terletmeyecek ve size özel bir ortam yani tabiri caizse size özel ortam içinde bir oda yaratıp, özel olduğunuz hissiyatı verecektir. Son olarak, dikkat edilmesi gereken özellikse, akg k712 kulaklık modeli katlanabilir yapıda olduğu için taşırken konforu hissedeceksinizdir.

Referans stüdyo kulaklıkları

Kulaklık tipi açık Maks. Giriş Gücü 200 mW

Ses frekansı bant genişliği: 10 - 39800 Hz

Hassasiyet kulaklıkları: 105 dB SPL / V

Nominal Empedans: 62 Ohm

Kulakiçi değiştirme üniteleri

Akg K712 Kulaklık Fiyatları

Akg markasının sağlamlığı ve ürün kalitesinin hepimiz bildiği üzere, söz ettirmeyecek bir disipline sahip bir markadır. Tabi ki, bu markanın ürünleri düşündüğünüz üzere oldukça uzun ömürlü cihazlardır. Ancak özel yapısı ve sağlam üretimi dışında 2 yıl garanti kapsamı ve www.yonkamuzikmarket.com Türkiye ana bayisinin özel ödeme seçenekleri ile piyasada bu cihazı en ucuza alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı