Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
AKG K612 Pro Yüksek Performans Stüdyo Kulaklık
AKG K612 Pro Yüksek Performans Stüdyo Kulaklık
AKG K612 Pro Yüksek Performans Stüdyo Kulaklık

Akg K612 Pro Stüdyo Referans Kulaklık

5,00
Marka : Akg

 

Akg K612 Pro Stüdyo Referans Kulaklık

Akg k612 pro, üstün ses alım kalitesine ve Varimotion Diyafram teknolojisine sahip akg referans kulaklık modelidir. Akg teknolojisi ile geliştirilen k612, üst düzey stüdyolarda ileri seviye işlemler için geliştirilmiş kulaklıklardandır. Akg mühendislerinin üretmiş olduğu bu ürün, 12 - 39500 hz frekans aralığında çalışmaktadır. En ucuz akg k612 pro fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

Akg K612 Pro Genel Özellikleri

Referans stüdyo kulaklıkları Kulaklık tipi açık

Maks. Giriş Gücü: 200 mW

Ses frekansı bant genişliği: 12 - 39500 Hz

Hassasiyet kulaklıklar: 101 dB SPL / V

Nominal Empedans: 120 Ohm

Kablo Uzunluğu3 mt

 

 

AKG K612

Birçok cihazımızla birlikte ve müzik dinlerken genellikle kulaklarımıza taktığımız, dinlenilen müziğin sesini kulaklarımıza iletmeye yarayan cihazlara kulaklık denir. Bu cihazlar kullanıldıkları alanlara ve karakteristik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilirler. Kulaklıklar oyuncu kulaklıkları, referans kulaklıklar, monitör kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklar, stüdyo kayıt kulaklıkları gibi birçok kategoride sınıflandırılabilirler. Birçok firma kendi çatısı altında çeşitli özelliklerle kulaklıklar üretmektedirler. Biz de bu yazımız altında referans monitör kulaklık modellerinden birisi olan AKG markasının K612 kulaklık modelini inceleme altına alacağız.

Bilindiği üzere AKG firması Harman grubunun çatısı altında olup üretimlerini Avusturya’da sürdüren bir şirkettir. AKG firmasını 2017 senesinde Koreli Samsung firması 8 milyon dolar ödeyerek Harman grubu ile birlikte satın almıştır. Harman grubunun ses konusunda geçmişten günümüze başarılı işler çıkarttığını, bugün Jaguar, BMW, Audi, Range Rover, Land Rover gibi lüks ve Premium sınıf araba üreticilerinin ses sistemlerini ürettiğini biliyoruz. Bugün Samsung’un amiral gemisi telefon modellerinde de AKG marka kulaklıkları varsayılan aparat olarak görebilmekteyiz. Peki, AKG kulaklıklar referans monitör konusunda nasıllar? İşte sizin için K612 model incelemesini hazırladık.

AKG markasının önde gelen referans monitör kulaklık modeli olan K612’nin sunduğu özelliklere bakılacak olursa eğer; açık kulaklık tipi ile monitör kulaklıklarda olması gereken maksimum yalıtımı sağlama, 12 Hz ila 39500 Hz aralığındaki frekanslara yanıt vermesiyle birlikte her sesi gerçek tonunda ve duru şekilde duyabilme, 101 desibel hassasiyet, 120 Ohm empedans direnci değeri ve 3 metrelik kablo ile stüdyo kayıt işleriyle uğraşan kullanıcılar için sitemizde satışa sunulmaktadır.

Eğer siz de stüdyo referans monitör kulaklık arayışındaysanız ve iyi bir ürün bakıyorsanız, sitemizden AKG K612 modeline en uygun fiyatı ile erişebilir, ürün ile alakalı bilgiyi uzman teknik ve temsilci kadromuzdan alabilir, en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle birlikte ürünü sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

 

Çerez Kullanımı